Mesta za izlaske u Valjevu

Samo ti LePiaf dodji K meni..... imam ja LEK za tebe :-) Svidece ti se tretman kod bata Erika.
Kod mene ces osim ful, celovecernje seanse dobiti i pomadu pride, da mazes preko cabulja :-)

Za tebe je promotivno....nista ti necu naplatiti, prvi put :-D Dok se ne navadis :-) Heheheheheh, arrrrrrrr arrrrrrrrrr
 
uf ala si nam ga uturio... nemam pojma, sve je bilo okej... tu i tamo, dobar je bio onaj drum u bajci, dobra je bila i srpska u bajci, kad bejashe bedkopiz, zurke u valjevu.. hihihi, pa neshto se ne secam ni jedne.... bilo je divno za rege u abrashevicu, i posle na GRADAC reci, najtoplija noc, bilo je lepo i na urancima kojekakvim, ,brenda rasel maskenbal... nemam pojma... ali pingvin shto je bio doooobar fazon, i ajzbrn na teshnjarskim.. uf... a frenki klabbin' hahaha, a zurke u gimnaziji za nove godine... hohoho.. au... teshko teshko, mada sve dobre partije uglavnom su u bgu i ******...
 
jao.. markova stolica... boga ti, jednom sam bila tamo i tako se ... hehe.. prekinula i tripovala da vidim pandure svuda... ijao.. kontam da imam amneziju.. ne secam se sta sam juce hasala. . . a mozda i nisam pa zato.. :)

aj podsetite na jos kojesta ...
 
Ajde malo o kafanama ;) i restoranima za dobru cirku,a usput da se neke teme vrate iz mrtvih.

Platani-mislim sta reci,vrh!
Zanatski centar-sve su dobre i imaju svoj specifican duh za stalne posetioce.Oni koji dolaze slabije ne mogu to bas razumeti.
JM-nije lose.
Casablanca-ponovo aktivna.
...ova nova fenseraj mesta su mi toliko gadna da retko dodjem u situaciju da svratim.Bookva-e kud je nestao moj mlecni restoran,gde sam zabadao goldenu i sendvic pre klikera ispod lipe u kraju.Dopada mi se onaj zabarski restoran na mestu stare Obnice-odlicno vino-perfektno.Dodacu jos i Zlatibor,leti Kod Patka,Srpski opanak...MZ u Petnici...i toliko o tome za prvi post na ovoj temi.
 
Gledao :lol: Glumac je za medalju,a blajv pa i nije samo njemu,mada ja nisam u toj prici blajvanja.Vidim dobra desavanja po ljevu,pecina i slicno.Hajde pa pozdrav od jednog Zeljnika ;)

Party definitivno je bio svake nedelje u Pingvinu,lepa vremena nema sta!Spavanje na jaknicama i slicno.
 
Ау црнааааааа децо па докле више дељење на нормалне и ненормалне, културне и стоку, помирите се са тим да је Ваљево без Дома Омладине, ускраћено многим културним манифестацијама ( част џез фесту ) поприлично некултурно само по себи и да је више свеједно којој маси припадаш све док си у истом, јер узак је то поглед на свет ... Изађи у парк, купи флајку пива и уживај у животу, не мораш се разбацујеш парама сад кад иде лепо време распуст и сви ће кући за празнике...

Како то лјуди не знају да се снађу ________________________? није ми јасно
 

Back
Top