MEŠANCI

Ćao društvo,

Poklonjam preslatku ženkicu, mešanku, e sad nisam sigurna da li pit bula ili staforda (pošto mi razlika nije preterano velika). Izbačena je iz kola na ulicu , vidi se da je bila u stanu, jer hoće da uđe unutra, a i zna komande. Jako je poslušna i umiljata, voli decu. Ja sam je sterilisala, vakcinisala, čipovala,stavila front line...Može i za stan i za dvorište, pošto je navikla i na jedno i na drugo. Ako ima zainteresovanih neka mi se jave na pp
 
Ma sve bre to ni sebe ne moze trpeti sto ima uslova:evil:

:( to je uvek tako...onaj ko moze nece,onaj ko ne moze zeli...ali ne moze
ako imas vremena june odnesi ih u knez na shtand...oni ce ih udomiti....preuzece ih...
tako ce imati vecu sansu za neki normalan zivot nego da ostanu tu gde su :(
shtand je kod ruskog cara u knezu...svaki dan osim nedeljom.....
popodne od 5 recimo pa do uveche u 10,11....tako nesto
 
IMG_4082a-1-1.jpg


IMG_4083-1-1.jpg


Isti moj pas
Cak i ista ogrlica,ali ju je vec pokidao....
 
Nisam bila tu za vikend,a neko drugi ju je čuvao.Veterinar tvrdi da se otrovala.Pokušavao je da spasi,ali ništa nije vredelo.Inače kada sam se vratila ona je bila vesela i razigrana tako da se ništa nije primetilo.Da sam barem uočila neke znake i ranije reagovala.Imala sam i ranije kućne ljubimce koji su umirali od starosti,ali ovo me je skroz potreslo i pomerilo.Znam da se svima vama kućni ljubimci uvuku pod kožu,ali Tiny je zaista bila pas koga su svi obožavali.Naprosto nije bila samo moj ljubimac već i ljubimac mojih prijatelja.Bila je veoma drag i umiljat pas.Zapravo sušta suprotnost mom drugom psu koji je poprilično samostalan u smislu ima periode kada joj nije do maženja i to nam jasno daje do znanja.
 
@ Goddes..... Jako mi je zao.... znam kako je tesko nekog izgubiti prerano....

@ Alal
Hehehehe Eto ga GIle ko ona ovca, kako li se zvala, Dolli?
Bas lice, skoro su identicni, samo oblik ociju je razlicit( Ili sam ja slaba na Giletove oke)
A da ovaj moj nije onoliki u sirini, imali bi i treceg kandidata na izboru za naj klona!!!!!!
Kiss za obojicu
 
ova Una definitivno nije normalna :lol:
bile smo u shetnji i kada smo se vratile ona je sela kod vrata...i tako sedi i sedi....ja primetim da je nema i pogledam a ona ovako sedi...prisla sam joj i slikala je nekoliko puta....gledam je i razmishljam sta joj je....i nekih 5 minuta tako...ma ni da mrdne







i kazem joj "ajde dodji ovamo" i ona krene onako polako,pokunjeno....i skapiram... kazem ja "jao,pljuni to" i ona ispljune neku malu koskicu i zbrise na garnituru i kao pravi se luda....:lol:
umrla sam od smeha....ima tako obichaj da pokupi nesto usput dok shetamo ali obichno primetim u liftu....nije mi jasno kako je uspela da prosvercuje...
 
Poslednja izmena:
O pa znaci ima ih jos koji svercuju.:lol: Tedi ima tri tacke koje ako prodje sa koskom uspeh je zagarantovan. Prvo mora da dotrci do kapije od zgrade a da mu ne oduzmem kost pre toga. Zatim moram da mu otvorim ta ista vrata a da mu prethodno ne uzmem kost. I na kraju trk kroz hodnik do vrata od stana, ispred kojih zabode nos u njih, i ako mu otvorim i ta vrata bez uzimanja koske on trijumfalno otrcava na svoje mesto i tada tek nacinje kost jer zna da mu je tada vec sigurno necu uzeti.:) Inace primetim ja svaki put kad svercuje nesto po tome sto insistira da sto pre odemo kuci, sto u normalnim okolnostima nikada ne radi, uvek je zaboga bolje napolju, ali mu cesto popustam. Zabavno mi da gledam kako misli da me je prevario.:lol:
 

Back
Top