MEŠANCI

evo mene opet...ja ko svaba tra la la...a sto ne STERILISES svoju kuju????:roll::roll::roll:
mozes i trudnu...stenci se jos nisu razvili neces brinuti oce li biti na lancu a njoj je to kao abortus....:roll::roll::roll:
 
Zar nije kasno sad?Treba da se osteni sredinom avgusta.

pa pobogu nazovi veterinara pa pitaj. moj ortak je to uradio, doduse kuja je bila skotna samo 3 nedelje.

molim te sterilisi je ako je moguce...

stvarno nema smisla pariti pse samo zato sto imaju teranje!!! strasno!!! :otkacio:

i da je poklonis? ako mozes AST-a u stanu, mozes i nju... mada razmisli da li ces ga uzimati. sta ako se opet preselis...? :eek:
 
pa pobogu nazovi veterinara pa pitaj. moj ortak je to uradio, doduse kuja je bila skotna samo 3 nedelje.

molim te sterilisi je ako je moguce...

stvarno nema smisla pariti pse samo zato sto imaju teranje!!! strasno!!! :otkacio:

i da je poklonis? ako mozes AST-a u stanu, mozes i nju... mada razmisli da li ces ga uzimati. sta ako se opet preselis...? :eek:
Imam stan u bg i ja tu zivim a roditelji su mi u bogaticu tako da se ne selim vise, a bas i nije pametno drzati sopa u stanu.Necu je sterilisati jer ima odlican genetski potencijal. Kad bi bila uparena sa zutim sopom stenci bi bili odlicni
 
prodaj stan, uzmi kucu! i ovako su stanovi precenjeni a kuce jeftine! heheh...
salim se to, ali mi smo to uradili.

ok. tvoja odluka. tvoj pas. ja ne bih nikako mogla tako.
a sto se tice njenog daljeg zivota, ko zna kakvi ce biti ljudi koji ce je uzeti. verovatno ces ti da pazis, ali nikad se ne zna. mozda je daju nekom. mozda im se desi neka okolnost kao tebi pa je i oni daju. ona ce da zivi jos 10tak godina. i mozda ti ljudi budu nju parili ko zna kako, ili se slucajno spari sa nekim psom, pa onda ce mozda ti neki ljudi bacati stence na ulicu ili ih davati bilo kome. ili na lanac. i u ko zna kakvim uslovima. ja bih volela da mastam i da mislim da je sve bajno i da su svi ljudi divni, ali...

ne znam. razmisli dobro sta nju sve mozda ceka tih narednih 10tak godina. uzmi sve opcije u obzir. jer ce ona za te silne godine doneti na svet puno stenaca, a oni jos. papiri i potencijal? gupost ako mene pitas! ali kao sto rekoh, to nije moja stvar.

srecno u svakom slucaju... nadam se svim srcem da ces joj naci dobar dom!
 
Zdravo svima:) ja imam dve kuje i muzjaka(avlijaneri naravno)...svo troje sterilisano,uzeto sa ulice....slazu se fenomenalno-doduse ponekad me zaboli glava od njihovog horskog lajanja,ali uvek preovlada ljubav prema njima....a i slazu se super sa mojom macom-persijskom,koja im je gazda:)pozdrav svima:)
 
da vidite kakav sam glumac i folirant :)

GRRR GRRR POJESCU TE!

4-2.jpg



JA SAM SRECNO MAGARE

2-1.jpg
 
ma iskvarise ga gosti za jedano vece... ko bi mogao da ostane tvrda srca na taj pogled... prvo ih je sarmirao a onda udario na emocije :lol: naravno da je jeo prsute, tezak je to folirant...

u sustini on dobije da proba sve sto je za njega neskodljivo, ali se trudimo da dobije kad mi zavrsimo da ne bi prosjacio, medjutim povedemo ga na rostiljanje- svi ga hrane, dodju prijatelji na veceru jedan nas zamajava drugi hrani gileta ispod stola :lol: :lol: a i mi se zeznemo pa popustimo ponekad i on naucio sve fore... mica nevaljala
 
Joj srecica mala gileca kako je cakan!!!:heart::heart::heart::heart::heart:
Taj pogled nikoga ne moze da ostavi ravnodusnim, nije ni cudo sto uspe da se ogrebe za sve i svasta.:lol::lol: Ma neka nam je on samo ziv i zdrav a za prsutu cemo lako...:super:
 
Joj kakav, poznat pogled........
Prosijaci mali, smrdusice......
uh ovaj pogled... dala bi mu ceo moj tanjir, naravno pun........
Joj i Doda ovako zicka....... ima negde slika na labradorima..... isti su!!!!!
 
Joj kakav, poznat pogled........
Prosijaci mali, smrdusice......
uh ovaj pogled... dala bi mu ceo moj tanjir, naravno pun........
Joj i Doda ovako zicka....... ima negde slika na labradorima..... isti su!!!!!

Begging for peanuts! :super: Sećam se te fotke, upravo mi je ona pala na pamet, čudo jedno kako su slični njih dvojica!
 
pa mi smo se od pocetka zezali da je gile fush kineski labrador :lol:

joj kakvu smo papazjaniju preziveli, ja se vracam kuci, treba da setam gileta kad 2 psa strateski rasporedjena po zgradi (imamo zenkicu u teranju). da mi je znati ko ih je pustio, narocito sto je veci zvani uske agresivan prema drugim muzjacima... a nece da izadje... ma da ne opisujem akciju... na kraju je palo polivanje vodom... kako je rezao na mog decka, znaci nece da mrdne, ni milom ni silom, jos rezi... bila sam ubedjena da ce ga ujesti... lose isplanirana akcija... ali problem resen...

nisu mi jasni neki ljudi...
 

Back
Top