MEŠANCI

ne znam gde da postavim pitanje pa cu pokusati ovde,moju Betu mesanku napadaju muve,grizu joj usi i stvaraju ranice :( kako to da sprecim ona je pas koji nije na lanac nije neuredna ali joj muve izgrizoce usi sve ,ona je stara 8g da li neko zna o cemu se radi,inace unutra su joj usi ciste...
 
Kupi u vet. apoteci Top spot on, tako se zove preparat, svu gamad tera, i po par meseci će biti mirna. Nema škotskog ovčara slučajno među precima? Nije nekih osetljivijih rasa mešanka? Preparat je na bazi permetrina. Ili joj kupi ogrlicu. A ranice joj namaži Flogocidom, ili od drugog proizvođača isti sastav, Flogoderm.

- - - - - - - - - -

Zaboravih, ove masti ima i u humanim i u veterinarskim apotekama.
 
Hvala Mimi,mesanka je verovatno sa labrador-retriverom i sa jos necim, jeste osetljivja je malo i neznija,imam i malog crnog Snupija,njega nista ne dira,cak ni buve :) kao mali je prelezao stenecak ,tako sam ga i udomila skoro polumrtvog ali eto izvikli smo ga ....moracu sutra da kupim taj flogocid,a kada budem isla u SO potrazicu i taj preparat je ogrilcu kada joj stavim za dva dana je nema :(...
 
Moja mjesanka Labradora (ne znam ko joj je tata), zivi sa nama u kuci...mi joj ne damo da se pari, ali samo jednom smo uspjeli da je sacuvamo...inace zivi sa nama u kuci i kupamo je jaaako cesto, spava sa nama itd....i stenad joj odnesemo u azil za pse...ona je to zapamtila i juce se sakrila u ostavi i stenila jako duuugo....ostenila je osmoro! jutros smo je izvukli iz neke rupa ispod dasaka gdje se sakrila!
ne znam da li drhti od straha ili od sladnoce...drhti kad joj se primaknemo...ja sam je tu ostavila, neka bude malo sama sa stencima...osmoro ljudi! to je maksimum, je li tako? ne moze pas vise?

Dvoje je bijelih i sestoro crnih! Jedno bijelo musko smo vec udomili! sreca, sreca...radost! dusa mala, tako me sinoc rastuzila...

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

ne znam zasto ne uspijevam da postavim fotku!

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:

Back
Top