Marmelada za sunčanje?

marija288

Aktivan član
Poruka
1.465
Uskoro će leto, da li ste probale ovu Afroditinu marmeladu, ako da, kakva su iskustva? Da li pomaže i nama sa aristokratskim svetlim tenom?
 

Prilozi

  • преузимање (1).jpeg
    преузимање (1).jpeg
    6,5 KB · Pregleda: 7
marmeladu ne bi trebali koristiti oni sa svjetlijim tenom dok ne dobiju dobru podlogu :)
bolje bi bilo da uzmeš beta karoten bar mjesec dana prije odlaska na ljetovanje, preporučujem ovaj
1713696115048.png

sadrži 2500 μg beta karotena (bitna je količina beta karotena, ovo je i više nego dovoljno). To je da pripremiš kožu za izlaganje suncu da ne bi lako pocrvenila a dobro je i za dobivanje boje. Ne pretjeruj s tabletama dovoljna je jedno ovo pakiranje godišnje.
 
Poslednjih par godina pijem beta karoten. Počnem nekih 10-15 dana pre dugotrajnog izlaganja suncu, odmora i do sada mi se pokazalo kao prava stvar.
Prvo, brzo dobijem boju, boja traje dosta duže (celu jesen), ne izgorim, ne "ljuštim se", a ova kombinacija ima i cink, selen i vitamin E koje inače pijem s vremena na vreme.

Prošlo leto, peti dan odmora, ćerka me pogleda i: "Da li ti znaš na šta ličiš? Crna si kao gar! Sve vreme si u hladu, ja se pržim i mažem marmeladom, ti crniš, a ja ne!" Tako da - meni odgovara. Ova jedna kutija je dovoljna.
E da, dobro je i za kosu.

1713853075616.png
 

Back
Top