Lančići za naočare

Фап, фап, фап, фап, фап, фап, фап, фап....
to od deda mraza trazis fap-a? :D

Fap-cover.jpg

Da li, ako nosite naočare, imate i lančiće za naočare? :cistinaocare:

Poručih preko Alija skoro par lepih, interesantnih, međutim mlađe dete mi je reklo da ja nisam baš toliko stara da to nosim! :eek: A meni su baš cool! :vnaocare:
Meni su dali naočare ali nisam zadovoljna , uveličavaju mnogo. I ne nosim ih . Jedino kad mi se sad pomuti vid mnogo ja ih stavim i držim pet minuta. Posle toga skinem i vid mi se centrirao. To nema nikakve veze sa naukom možda , ali tako je.
Ispadaju mi kad nagnem glavu. Ja bi tu lančić udenula .Međutim pošto ih ne nosim neka sede slobodne.
A ti udeni.

Meni su dali naočare ali nisam zadovoljna , uveličavaju mnogo. I ne nosim ih . Jedino kad mi se sad pomuti vid mnogo ja ih stavim i držim pet minuta. Posle toga skinem i vid mi se centrirao. To nema nikakve veze sa naukom možda , ali tako je.
Ispadaju mi kad nagnem glavu. Ja bi tu lančić udenula .Međutim pošto ih ne nosim neka sede slobodne.
A ti udeni.
imabrali ti losu dioptriju?

Obrni okreni, lanci će pričekati, a ćoravija ću sve više biti.
A ti udeni.

Čim se vratim sa odmora moram na kontrolu vida. Na svim poljima mi se sve izmenilo. Ruke su mi sve kraće kada treba nešto da pročitam.

Ne, u arapskom svetu gde su žene bile pokrivene (i dalje u jednom delu jesu), prostitutke su se razlikovale od ostalih žena time što su nosile lančić oko nožnog zgloba.

Naravno, Indija, Afrika, stara Grčka, Egipat... deo nakita ali zbog gore pomenutog običaja mi je uvek nekako bilo odbojno.
da
kroz istoriju su se stalno nametala ograničenja za ženu
one ogrlice i trake oko vrata značile su
crni pojas treći dan.. za dame oralne eksperte
pa onda ogrlica od belih perli za radnice u bordelu iz pariza...
ajde molim te
ja volim sve te ukrase za vrat

a za gospodu u haljinicama sa čipkom što se kočopere u ulju na platnu niko nije reko da su peškirići :roll:
1718355382712.png

da
kroz istoriju su se stalno nametala ograničenja za ženu
one ogrlice i trake oko vrata značile su
crni pojas treći dan.. za dame oralne eksperte
pa onda ogrlica od belih perli za radnice u bordelu iz pariza...
ajde molim te
ja volim sve te ukrase za vrat

a za gospodu u haljinicama sa čipkom što se kočopere u ulju na platnu niko nije reko da su peškirići :roll:
Pogledajte prilog 1563866
А јес пешкирић...

Back