Lančići za naočare

Da li znate zašto su nosili te velike kragne i krzna oko vrata i ramena?

Opšte je poznato da francuzi nisu vodili računa o higijeni i zatim su naravno krenuli sa parfemima, da probaju da ubiju svoj smrad, a zatim su nosili velike okovratnike i krzna kako bi sprečili buve i vaške da im se šire po telu.

Opšte je poznato da francuzi nisu vodili računa o higijeni i zatim su naravno krenuli sa parfemima, da probaju da ubiju svoj smrad, a zatim su nosili velike okovratnike i krzna kako bi sprečili buve i vaške da im se šire po telu.
a velike manzetne na rukavima jer su o njih brisali nos.

Pinnoccio a jesi mislila samo kad čitaš ili uvek ?
Samo za čitanje i komp.

Ovako ih ne nosim, tj. ne mogu da menjam non stop za daljinu i blizinu. Na poslu uvek imam cvikere pa mi to skini-stavi ide na živce. Posebno kada krenem van kancelarije pa odem u drugu da nešto potpišem pa kao ćora ćoravi nabadam.

Možda ću sada uraditi multifokalna, videću još.

Podsetilo me na Luja XIV kako je i gde obavljao da ne kažem šta, kada sam pročitao taj podatak život mi se smučio.

Ово нисам морала да знам...мсм ово за вашке и буве, за парфеме сам знала :lol:

Samo za čitanje i komp.

Ovako ih ne nosim, tj. ne mogu da menjam non stop za daljinu i blizinu. Na poslu uvek imam cvikere pa mi to skini-stavi ide na živce. Posebno kada krenem van kancelarije pa odem u drugu da nešto potpišem pa kao ćora ćoravi nabadam.

Možda ću sada uraditi multifokalna, videću još.
Мени их је ова моја докторка препоручила, и она их носи.
Каже да на бифокална није могла да се навикне, а ова ваљда имају неки лагани прелаз...и много се смејала кад сам рекла да нећу ја то, да климам главом као во на празне јасле :rotf:

Back