Лукашенко ударио на Вучића: Ако Србија жели да заборави добро које смо чинили

Морамо да схватимо политику коју Србија води и жели да води у односу на Белорусију.

O tome je trebalo da mislite pre nego što ste podržali agresora i pre nego što je taj agresor odlučio da napadne suverenu državu. Natovarili ste nam problem da nas zapad guzi zbog vas i to vam nije dovoljno.
 
O tome je trebalo da mislite pre nego što ste podržali agresora i pre nego što je taj agresor odlučio da napadne suverenu državu. Natovarili ste nam problem da nas zapad guzi zbog vas i to vam nije dovoljno.
Запад је агресор који је 1999. (и не само те, већ и касније пар пута) напао суверену државу и отео јој део територије. Западњачка гамад напада Србију и Србе константно деценијама, још од времена када украјински проблем није ни постојао. :rtfm:
 
Запад је агресор који је 1999. (и не само те, већ и касније пар пута) напао суверену државу и отео јој део територије. Западњачка гамад напада Србију и Србе константно деценијама, још од времена када украјински проблем није ни постојао. :rtfm:

Netačno. Teritoriju smo sami izgubili tako što smo dopustili da 90% stanovništva budu Albanci, i to ozbiljno naoružani, a bombardovanje smo dobili jer se Sloba kur*io. Platili smo cenu anti-zapadne politike.
 
Netačno. Teritoriju smo sami izgubili tako što smo dopustili da 90% stanovništva budu Albanci, i to ozbiljno naoružani, a bombardovanje smo dobili jer se Sloba kur*io. Platili smo cenu anti-zapadne politike.
Лаж! Никакве антизападне политике није било све док западњачки олош није одлучио да подржи усташе, балије и исламисте на КиМ. Запад је подржао и наоружао све српске непријатеље и стога не може очекивати да Срби буду про-западно оријентисани.


C7A741C2-C10B-4288-AD98-3BDDC59AF199_cx0_cy2_cw0_w1080_h608.jpg

h_56221863-e1596113465441.jpg

albanian-americans-protest-in-lafayette-park-across-from-the-white-C6221Y.jpg
 
Jeдином правом лидеру који је укинуо демократију, слободне демократске изборе, опозицију, другачије мишљење и имa мањи БДП него Србија.
Па ти први никада не би ни пожео да живиш тамо.
Naprotiv.
Da moram da napustim svoju zemlju, jedino bih poželeo da živim u Belorusiji, ako bi lider bio Lukašenko.
***** pare, ne vredi ti ni sto tona zlata ako nemaš zdravlje.
Jedini lider koji nije pristao da truje svoj narod na zahtev bagre sa zapada, u farsi zvanoj korona.
Kolika je to farsa - vidi svako ko ne gleda zatvorenih očiju, jer Belorusi nisu imali nikakve mere, nikakva zatvaranja, nikakva uništenja privrede, nikakvo ubedjivanje da se po svaku cenu vakcinišu - i eno ih i dan danas živih, nisu nestali u virusocidu.
Treba Lukašenka samo zbog toga da ljube u dope.

Ostale bajke o BDP su za one iz mog nika - vrlo bitna stavka su i cene i uslovi života.
https://euractiv.mondo.rs/ekonomija/a2165/Kolika-je-prosecna-plata-u-Belorusiji.html
 
Лаж! Никакве антизападне политике није било све док западњачки олош није одлучио да подржи усташе, балије и исламисте на КиМ. Запад је подржао и наоружао све српске непријатеље и стога не може очекивати да Срби буду про-западно оријентисани.

Zapad hoće da ukloni anti-zapadu pro-Rusku državu sa svoje teritoije. Naravno da će podrži naše neprijatelje. Sve se radi sa razlogom. Sad plaćamo cenu te anti-zapadne politike. Inače, ja se dobro sećam 90-tih, mi smo tada po klubovima pevali anti-zapadne pesme, znam kakvo je bilo raspoloženje, nađi negde pa se informiši malo o tome. I onda kad je došao 1999 godina, po kojoj logici zdravog razuma očekuješ da zapad stane na našu stranu?
 
Zapad hoće da ukloni anti-zapadu pro-Rusku državu sa svoje teritoije. Naravno da će podrži naše neprijatelje. Sve se radi sa razlogom. Sad plaćamo cenu te anti-zapadne politike. Inače, ja se dobro sećam 90-tih, mi smo tada po klubovima pevali anti-zapadne pesme, znam kakvo je bilo raspoloženje, nađi negde pa se informiši malo o tome. I onda kad je došao 1999 godina, po kojoj logici zdravog razuma očekuješ da zapad stane na našu stranu?
А што сте певали анти-западне песме?! Па сигурно не из чиста мира, већ зато што је Запад још тада подржавао српске непријатеље и бомбардовао положаје ВРС и СВК.
1999. је само шлаг на торту.
Исто тако и ми имамо право да се боримо за своје националне интересе тако што поткопавамо оне који подржавају наше непријатеље, а то је тзв. колективни Запад.
 
Тек ће се видети да су и санкције Русији уводили тајно на огромну економску штету Србије.
Нису у питању само санкције "на кварно" [мада санкције према РФ не постоје званично, руске фирме не рачунајући НИС не могу ни један озбиљан посао да покрену у Србији нити да инвестирају], већ је ту и извоз за Украјину наших Србијанских граната 60мм које су доста руских солдата побиле и осакатиле :super:
 
Zapad hoće da ukloni anti-zapadu pro-Rusku državu sa svoje teritoije. Naravno da će podrži naše neprijatelje. Sve se radi sa razlogom. Sad plaćamo cenu te anti-zapadne politike. Inače, ja se dobro sećam 90-tih, mi smo tada po klubovima pevali anti-zapadne pesme, znam kakvo je bilo raspoloženje, nađi negde pa se informiši malo o tome. I onda kad je došao 1999 godina, po kojoj logici zdravog razuma očekuješ da zapad stane na našu stranu?
Jel ti to pišeš humoristično, ili ovo pišeš ozbiljno?
(ako nisi Srbin, što mi deluje logično, onda preskoči pitanje)
"Pevao si antizapadne pesme 90-tih, pa je onda došla 99.?
Koliko imaš godina, manje od dvadeset?
Taj zapad je od kraja osamdesetih krenuo protiv Srbije, potpomagali su, naoružavali, obučavali i ekonomski pomagali svakog srpskog neprijatelja od tada, od početka raspada Jugoslavije su bili na njihovoj strani, bombardovali Srbe u RSK i RS još početkom devedesetih (svaki Srbin se toga seća, ne počinje mu bombardovanje 99-te), planirali hrvatsku Oluju, zaveli sankcije jiš početkom devedesetih,...
"Pevao si antizapadne pesme devedesetih" (lično se ne sećam nijedne), a ne znaš šta je bilo devedestih?
Čudno...
 
"Pevao si antizapadne pesme 90-tih, pa je onda došla 99.?

Pa jel ti logičnije da je prvo došla 99. pa 90-te?

Koliko imaš godina, manje od dvadeset?

Pa ako sam pevao pesme 90-tih, kako sad mogu da imam manje od 20 godina? Priznaj da ti matematika slabo ide ;)

Taj zapad je od kraja osamdesetih krenuo protiv Srbije, potpomagali su, naoružavali, obučavali i ekonomski pomagali svakog srpskog neprijatelja od tada, od početka raspada Jugoslavije su bili na njihovoj strani, bombardovali Srbe u RSK i RS još početkom devedesetih (svaki Srbin se toga seća, ne počinje mu bombardovanje 99-te), planirali hrvatsku Oluju, zaveli sankcije jiš početkom devedesetih,...

Tako je. Zato što je Sloba prespavao pad berlinskog zida i nastavio sa diktatorsko-komunističkim režimom. Tada smo bili precrtani sa strane zapada i od tada se na ovim prostorima dešavaju svakakva sranja u kojima uvek izvučemo deblji kraj. Kao što rekoh, anti-zapadna politika ima cenu. Moraš da budeš težak debil da bi na teritoriji koja je zapadna vodio anti-zapadnu politiku. Sad je samo pitanje koliko smo planirali da se inatimo. Verovatno do poslednjeg Srbina ;)
 
Pa jel ti logičnije da je prvo došla 99. pa 90-te?
Logično je da neko ko je živeo devedesetih - zna zašto je pevao takve pesme.
Pa ako sam pevao pesme 90-tih, kako sad mogu da imam manje od 20 godina? Priznaj da ti matematika slabo ide ;)
Ne, nego tebi slabo ide logika.
Ako su i bile takve pesme devedestih, bile su zbog ponašanja zapadnjaka još od kraja osamdesetih godina i naročito od raspada SFRJ 1991. godine.
Nisu sigurno nastale potpuno bez razloga, pa nas je onda jadni zapad bombardovao zbog te naše ničim izazvane mržnje - 1999. godine.
Tako je. Zato što je Sloba prespavao pad berlinskog zida i nastavio sa diktatorsko-komunističkim režimom. Tada smo bili precrtani sa strane zapada i od tada se na ovim prostorima dešavaju svakakva sranja u kojima uvek izvučemo deblji kraj. Kao što rekoh, anti-zapadna politika ima cenu. Moraš da budeš težak debil da bi na teritoriji koja je zapadna vodio anti-zapadnu politiku. Sad je samo pitanje koliko smo planirali da se inatimo. Verovatno do poslednjeg Srbina ;)
Taj Sloba je došao sa zapada, iz bankarskih krugova i Masonerije, ispijao je rujno vino sa Rotšildom i Džonom Rokfelerom i poslušno odradio zadatak koji su mu dali.
On ima veze sa Srbima i srpskim nacionalizmom - koliko i Čeda Jovanović, ili onaj krmak iz Vojvodine.
 
Послали су хуманитарну помоћ. Амери бомбе, а Белоруси 500 тона хуманитарне помоћи. :rtfm:

118525220_4256206777785672_7436850101253291693_n.jpg
Okej. Danas Srbija od EU dobiva, po najkonzervativnijoj procjeni, 200 miliona eura godišnje. A od Bjelorusije koliko točno
 
Okej. Danas Srbija od EU dobiva, po najkonzervativnijoj procjeni, 200 miliona eura godišnje. A od Bjelorusije koliko točno
Koliko zapad dobija od nas (razlika u uvozu njihovog smeća i izvozu naših sirovina na zapad)?
 
Okej. Danas Srbija od EU dobiva, po najkonzervativnijoj procjeni, 200 miliona eura godišnje. A od Bjelorusije koliko točno
Од НАТО земаља смо добили 150 милијарди долара штете, а од Белорусије 0. :bye:
 
Nisu sigurno nastale potpuno bez razloga, pa nas je onda jadni zapad bombardovao zbog te naše ničim izazvane mržnje - 1999. godine.

Pa naravno da to nije od 1999-te godine, to datira od mnogo ranije. Mi anti-zapadni stav prenosim sa kolena na koleno.

Taj Sloba je došao sa zapada, iz bankarskih krugova i Masonerije, ispijao je rujno vino sa Rotšildom i Džonom Rokfelerom i poslušno odradio zadatak koji su mu dali.

Da je tako, dobio bi zeleno svetlo da protera Albance. Ali nije dobio. Znači, vodio je anti-zapadnu politiku. Vrlo je prosto.
 
Од НАТО земаља смо добили 150 милијарди долара штете, а од Белорусије 0. :bye:

To zahvali Slobi. Besmisleno da je Srbija bude gurnuta u ekipu kao što su Belorusija, Rusija i Severna Koreja zbog toga što je Sloba vodio retardiranu politiku. Naši saveznici su upravo zemlje EU/NATO. I ne brini, tamo nema ni Slobe, ni Solane, ni Blera, ni Olbrajtove... niko ko je učestvovao u tim svinjarijama 90-tih. Došle nove generacije i hoće da sarađuju.
 
Pa naravno da to nije od 1999-te godine, to datira od mnogo ranije. Mi anti-zapadni stav prenosim sa kolena na koleno.
Nešto se ne sećam tog stava, a imam poprilično godina.
Da je tako, dobio bi zeleno svetlo da protera Albance. Ali nije dobio. Znači, vodio je anti-zapadnu politiku. Vrlo je prosto.
Ne može da dobije zeleno svetlo da protera Albance, jer to nije bio plan gazda za koje je radio - već pomaganje proterivanja Srba iz Hrvatske i Bosne.
 
Logično je da neko ko je živeo devedesetih - zna zašto je pevao takve pesme.

Ne, nego tebi slabo ide logika.
Ako su i bile takve pesme devedestih, bile su zbog ponašanja zapadnjaka još od kraja osamdesetih godina i naročito od raspada SFRJ 1991. godine.
Nisu sigurno nastale potpuno bez razloga, pa nas je onda jadni zapad bombardovao zbog te naše ničim izazvane mržnje - 1999. godine.

Taj Sloba je došao sa zapada, iz bankarskih krugova i Masonerije, ispijao je rujno vino sa Rotšildom i Džonom Rokfelerom i poslušno odradio zadatak koji su mu dali.
On ima veze sa Srbima i srpskim nacionalizmom - koliko i Čeda Jovanović, ili onaj krmak iz Vojvodine.
све то проистиче из Југе и експеримента који је српски народ платио горе него 600 година Турака
 
To zahvali Slobi. Besmisleno da je Srbija bude gurnuta u ekipu kao što su Belorusija, Rusija i Severna Koreja zbog toga što je Sloba vodio retardiranu politiku.
Znači, zaista si ili jako mlad, ili neki Sorošev potrčko?
Ovakvo shvatanje Slobine "politike" je jedino tako moguće objasniti.
1700524433363.png

Naši saveznici su upravo zemlje EU/NATO. I ne brini, tamo nema ni Slobe, ni Solane, ni Blera, ni Olbrajtove... niko ko je učestvovao u tim svinjarijama 90-tih. Došle nove generacije i hoće da sarađuju.
Bravo.
Pa politika zapada se menja sa svakom promenom potrčaka koji je sprovode.
Šališ se, zar ne?
Ili se zoveš Čedomir Stojković?
Šorgmaz, možda?
Kahrimanka, ti li si?
 
To zahvali Slobi. Besmisleno da je Srbija bude gurnuta u ekipu kao što su Belorusija, Rusija i Severna Koreja zbog toga što je Sloba vodio retardiranu politiku. Naši saveznici su upravo zemlje EU/NATO. I ne brini, tamo nema ni Slobe, ni Solane, ni Blera, ni Olbrajtove... niko ko je učestvovao u tim svinjarijama 90-tih. Došle nove generacije i hoće da sarađuju.
Али је зато ту сенилни и излапели Бајден.
Видим колико сарађују. Деле човечанство на "нас" и на "њих". Проблем је у томе што ће "они" ускоро постати и економски и војно јачи и неће више да толеришу самовољу и безакоње колективног Запада, који ничим поткрепљено тврди за себе да је морално супериоран, да заступа некакве "вредности" и сличне малоумне будалаштине. Истина је да међународне односе одређују интереси, а не вредности, као и да је Запад стекао своју позицију организованом употребом насиља, а не никаквом моралном супериорношћу. Организована употреба насиља је омогућила ширење Македонске државе Александра Македонског, Старог Рима, Арапа, Монгола, Запада итд. а не некаква учења и вредности. Проблем је у томе што у томе постају све боље и друге незападне државе и цивилизације...
Турци и Немци наши савезници?! Никада, па ни тада. Енглези и Амери?! Они су савезници албанских терориста. Сасвим сигурно не наши.
Наши савезници могу бити само они који поштују територијални интегритет Србије. :kafa:
 
Poslednja izmena:

Back
Top