Месић у Приштини вређао Вучића и претио да Србија неће бити "велика"

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Banovan
Poruka
34.895

Месић у Приштини вређао Вучића и претио да Србија неће бити „велика“​

Бивши председник Хрватске Стипе Месић рекао је у Приштини, на скупу „Паналбанско-међубалканско-евроатлантски“, да се велика Србија више никада не може направити, додајући да и даље има људи попут „злочинца Слободана Милошевића“ који циљају на српску експанзију, алудирајући на председника Александра Вучића.
590b47b281a0fc2b662c.jpeg

Он је рекао да је Милошевић првенствено одговоран за жртве у Хрватској, Босни и на тзв. Косову.
„Веома сам захвалан што сам овде на 25. годишњицу независности Косова… Сви смо видели како се ово дело (распад Југославије прим.аут.) завршило и са колико жртава, нажалост, има и оних који желе да учине Србију великом, али ја вам кажем - то не може да се уради. За све оне који мисле да Србија може да постане велика држава, ја вам кажем да је Србија мала земља на Балкану“, рекао је Месић.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...ao-Vucica-i-pretio-da-Srbija-nece-biti-velika

Ko bi to ocekivao od Mesica, putinovog prijatelja ?
:think:
 
Klasičan mamac Politike, on Vučića nije ni pomenuo, a kamoli vređao.
Velike Srbije svakako neće biti i to nema veze s Mesićem.
A što neko ne kaže to za Veliku Britaniju.
Ne smeju.
Kako ona samo može velika.
( nemam apsolutno ništa protiv engleza , meni su neobični malo čudni ali i simpatični )
 
Klasičan mamac Politike, on Vučića nije ni pomenuo, a kamoli vređao.
Velike Srbije svakako neće biti i to nema veze s Mesićem.
Bolikita i dnovosti najgori papirni fasisticki otpad u Srbiji, kakvi crni informeri i ostale skorojevicke gluposti.
 

Месић у Приштини вређао Вучића и претио да Србија неће бити „велика“​

Бивши председник Хрватске Стипе Месић рекао је у Приштини, на скупу „Паналбанско-међубалканско-евроатлантски“, да се велика Србија више никада не може направити, додајући да и даље има људи попут „злочинца Слободана Милошевића“ који циљају на српску експанзију, алудирајући на председника Александра Вучића.
Pogledajte prilog 1538643
Он је рекао да је Милошевић првенствено одговоран за жртве у Хрватској, Босни и на тзв. Косову.
„Веома сам захвалан што сам овде на 25. годишњицу независности Косова… Сви смо видели како се ово дело (распад Југославије прим.аут.) завршило и са колико жртава, нажалост, има и оних који желе да учине Србију великом, али ја вам кажем - то не може да се уради. За све оне који мисле да Србија може да постане велика држава, ја вам кажем да је Србија мала земља на Балкану“, рекао је Месић.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...ao-Vucica-i-pretio-da-Srbija-nece-biti-velika

Ko bi to ocekivao od Mesica, putinovog prijatelja ?
:think:
Nije istina, propaganda.
 
Moze da bude velike Srbije ali sa avganistancima i sirijcima kao najbrojnijim Srbima...
Za 30 godina..

Ako se nadje dobar trik za drzavljanstvo , to bi moglo i ranije....Sve zavisi od parlamentarne vecine.....zamisli...
Neki vladari iz senke mogu da tako jako zabibere balkanu da se svi cesu, do Berlina..
 
Mesić je dokaz da Bog postoji.

Takva besmislena pojava da napravi takvu karijeru. Bio je čovjek broj 2. ili 3. u prve 3 godine HDZa, jedan od najjačih Tuđmanovih kadrovskih promašaja; onda je otišao u uporbu i tamo cigančio; cinkao vlastitu zemlju u Haagu i za nagradu dva puta izabran od naroda za pričanje blesavih viceva i podilaženje američkim nalozima i rušenje hrvatske suverenosti koliko je mogao; zatim je iz zavjetrine docirao i glupirao svašta, a skoro mu je izašao prvi dio autobiografije od 1000 stranice u kojoj nema ništa, a koju su napisali drugi.

Predsjednik SFRJ i RH, a potpuni bezveznjak, s njuhom za vlast, ali bez ikakve ideje, talenta osim intrigantsko- cincarskog, i ušao u povijest.
 
Mesić je dokaz da Bog postoji.

Takva besmislena pojava da napravi takvu karijeru. Bio je čovjek broj 2. ili 3. u prve 3 godine HDZa, jedan od najjačih Tuđmanovih kadrovskih promašaja; onda je otišao u uporbu i tamo cigančio; cinkao vlastitu zemlju u Haagu i za nagradu dva puta izabran od naroda za pričanje blesavih viceva i podilaženje američkim nalozima i rušenje hrvatske suverenosti koliko je mogao; zatim je iz zavjetrine docirao i glupirao svašta, a skoro mu je izašao prvi dio autobiografije od 1000 stranice u kojoj nema ništa, a koju su napisali drugi.

Predsjednik SFRJ i RH, a potpuni bezveznjak, s njuhom za vlast, ali bez ikakve ideje, talenta osim intrigantsko- cincarskog, i ušao u povijest.
Ne bih rekao da je podilazio amerikancima, upravo suprotno, torpedirao je savezništvo s amerikancima kad je kao predsajednik odbio ratificirati sporazum po kom se američki vojnici u HR ne bi mogli izručiti međunarodnom sudu pravde u Hagu. U svemu drugom se slažem s tobom. Plus bih dodao njegove snažne veze s rusima, obiteljsku povezanost s albanskim klanovima i duboko umočene prste u korupciju (nexe grupa)
 
Klasičan mamac Politike, on Vučića nije ni pomenuo, a kamoli vređao.
Velike Srbije svakako neće biti i to nema veze s Mesićem.
Koliko Srbija treba da bude mala da vama nebi bila velika?

Kao drugo, da li vi teletabisi razumete znacenje reci velika i u kojem kontekstu se to odnosi, posebno ako uzmemo u obzir drzave poput Rusije, Kanade, Amerike, Kine; cija teritorija se meri u milionima kv/km.
 

Месић у Приштини вређао Вучића и претио да Србија неће бити „велика“​

Бивши председник Хрватске Стипе Месић рекао је у Приштини, на скупу „Паналбанско-међубалканско-евроатлантски“, да се велика Србија више никада не може направити, додајући да и даље има људи попут „злочинца Слободана Милошевића“ који циљају на српску експанзију, алудирајући на председника Александра Вучића.
Pogledajte prilog 1538643
Он је рекао да је Милошевић првенствено одговоран за жртве у Хрватској, Босни и на тзв. Косову.
„Веома сам захвалан што сам овде на 25. годишњицу независности Косова… Сви смо видели како се ово дело (распад Југославије прим.аут.) завршило и са колико жртава, нажалост, има и оних који желе да учине Србију великом, али ја вам кажем - то не може да се уради. За све оне који мисле да Србија може да постане велика држава, ја вам кажем да је Србија мала земља на Балкану“, рекао је Месић.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...ao-Vucica-i-pretio-da-Srbija-nece-biti-velika

Ko bi to ocekivao od Mesica, putinovog prijatelja ?
:think:

Кад у Београду владају и воде политику будале овакви осврти су очекивани.
 

Back
Top