Лукашенко ударио на Вучића: Ако Србија жели да заборави добро које смо чинили

Ne samo sto Rusija nema dovoljno jake kulture i finansije da ,,udje” u Srbiju, vec srpski narod odavno je birao zapad - zato vecinski ide u zapadne zemlje da radi i zivi. Rusija nema taj kapacitet niti je pozeljna za srpske biznise i gradjane.
Зато Србијанија има капацитет да се монтенгрини настањују, лече и школују у њој? Хајде, одвези се подгоричким трамвајем до жељених локација. Србијанија (Београд) је имала макар коњски трамвај за почетак пре чак сто и тридесет година. Мучи! И слободно не прескачи трамвајске шине на Врачару. У њима поуздано нема струје

Председник Белорусије Александар Лукашенко позвао је да се схвати политика коју Србија води према овој земљи.​

„Морамо да схватимо политику коју Србија води и жели да води у односу на Белорусију. Ако желе, онда треба да буде и резултата у трговинско-економским односима. Ако желе да се додворавају, грубо речено, и подржавају европске и америчке санкције Белорусији, то је њихов посао, нека се определе и подрже ако су заборавили добро које смо им чинили“, рекао је Лукашенко током састанка са новим амбасадорима Белорусије.
https://srbin.info/politika/lukasen...rbija-zeli-da-zaboravi-dobro-koje-smo-cinili/

Коначно падајус ве лажи СНС-СПС режима. Тек ће се видети да су и санкције Русији уводили тајно на огромну економску штету Србије.

Bjeloruske investicije u Srbiju su nenadoknadive, te silne bjeloruske melearde ne sme dpropustite nikako :klap:

Bjeloruske investicije u Srbiju su nenadoknadive, te silne bjeloruske melearde ne sme dpropustite nikako :klap:

То што је пробриселска власт и пробриселска опозиција, која је била власт, блокирала дуљбу сарадњу са Белорусијом и Русијим увђењем санкција и прикључивањем казненим мерама ЕУ на штету Србије не знаи да сарадње ниеј било и да није могла бити много већа. Куповали смо ми и тролејбусе из Белорусије за Беогград а и много пољопривредне машине са жељом БЕЛАРУС-а да уложи у Србију.

Нечу говорити да смо преко Белорусије добијали МиГ-ове и другу војну опрему.

Али све и то да заборавимо, Лукашенко је једини председник неке земље који је 1999 током бомбардовања посетио Србију. Само због тога је увођење санкција њему огромна срамота.

jedino ako su ti prijatelji iz LGBT populacije ovo ima smisla
Је л те то Вучић научио ? Па могу и ја теби да кажем да се дружиш са гејевима, пошто користиш њихово писмо. Сви ви који мрзите све српско, мрзите и српско писмо.
Против Путина су прави националисти, као и они екстремни националисти којих тамо има у већем проценту него код нас, а такође су против и њихови Ђиласи и ЕУропејци, а поред свега тога имају јаку комунистичку партију, која није као код нас 0,2%, него освајају чак до 20%.
Пошто тамо нема слободних и демократских избора, не зна се тачно колико је Руса и грађана Русије против њега.
Мислиш да њихове мањине су заљубљене у Путина ? Како да не, па свако гледа своју етничку групу.

Председник Белорусије Александар Лукашенко позвао је да се схвати политика коју Србија води према овој земљи.​

„Морамо да схватимо политику коју Србија води и жели да води у односу на Белорусију. Ако желе, онда треба да буде и резултата у трговинско-економским односима. Ако желе да се додворавају, грубо речено, и подржавају европске и америчке санкције Белорусији, то је њихов посао, нека се определе и подрже ако су заборавили добро које смо им чинили“, рекао је Лукашенко током састанка са новим амбасадорима Белорусије.
https://srbin.info/politika/lukasen...rbija-zeli-da-zaboravi-dobro-koje-smo-cinili/

Коначно падајус ве лажи СНС-СПС режима. Тек ће се видети да су и санкције Русији уводили тајно на огромну економску штету Србије.

Izgleda da je pocelo ono sto su najavljivali Dejan Beric i Dragan Stanojevic, ali i Dejan Petar Zlatanovic i Damjan Knezevic, a to je da su Rusima predocili sta radi rezim u Srbiji. Naravno da su Rusi to znali, ali je ovo ipak znak da je Lukasenko dobio zadatak da Vucicu zavrne usi, i to malo zesce.

Nadam se da ce i Rusija da mu zavrne i mnogo vise toga od usiju.

Nemoj pisati besmislice o bednim platama - imaš link pa pročitaj.
Drugo - nemaju svi prioritete poput tebe i ne bi se yebali svi za pare.
To je stvar životnog principa.
Па који су то приоритети ? Да не путујеш нигде ?

Izgleda da je pocelo ono sto su najavljivali Dejan Beric i Dragan Stanojevic, ali i Dejan Petar Zlatanovic i Damjan Knezevic, a to je da su Rusima predocili sta radi rezim u Srbiji. Naravno da su Rusi to znali, ali je ovo ipak znak da je Lukasenko dobio zadatak da Vucicu zavrne usi, i to malo zesce.

Nadam se da ce i Rusija da mu zavrne i mnogo vise toga od usiju.
Питање је да ли Путин сме да заврне уши, јер није смео ни Тадићу, мада из ове данашње перспективе, Вучић је већи издајник од Тадића.
Зашто ? Зато што Руси никада нису подржавали опозицију од Слобине до данашње опозиције.
Путин зна да ништа није учинио за Србију и да српско окретање ка западу, није снага запада, него слабост Русије, односно њихов договор са западом, да Србија остаје у западном дворишту.
Не може Путин да пошаље Србију на запад и да се у исто време љути што Србија иде ка западу. Па и Стаљин је схватио да СФРЈ иде ка западу и тада је у тој подели овај регион припао западу.

Ne samo sto Rusija nema dovoljno jake kulture i finansije da ,,udje” u Srbiju, vec srpski narod odavno je birao zapad - zato vecinski ide u zapadne zemlje da radi i zivi. Rusija nema taj kapacitet niti je pozeljna za srpske biznise i gradjane.
Српски народ није имао неког избора. Русија се договорила одавно са западом да овај цео ексЈУ регион припадне, односно остане западу.
Да није тако, они би се мешали, као што се мешају у Украјини, на крају чак и војно.

Dobre su ti priče. Samo što su mene od ukrofilije odveli baš ti Rusi u Ukrajini koji su mi sasuli istinu u lice.
A to da Rusi imaju drugačije emocije prema zapadu je smešno. Verovatno ga mrze više nego mi, sa obzirom da je na moj rođendan 2014e spaljeno toliko ljudi u Odesi, a koljačima su delili keksiće.

Kako zoveš ovo ritualno žrtvovanje Leoparda po žaporožkom černozemu?
Па ти Руси су угрожени нормално је да неће неговати укрофилију. Па и Срби из РСК су толерантни на ислам, а мрзе усташе, а Срби из РС су толерантни на Хрвате, чак је Додик у неформалном савезу са њима, јер су сви против исламиста. А на КиМ Срби мрзе шипце.

Мораш да схватиш да у Русији нема демократских избора, нема опозиције, Русима се смучио Путин, више него што се нама смучио Вучић.
То је као када би неки Рус дошао овде и рекао '''сви ви Срби волите Вучића, можете и да укинете изборе и да њега прогласите за цара''.
Међутим ми мрзимо Вучића, погледај само шта о њему пишу овде на форуму.
Као што не можеш да генерализујеш Србе, не можеш ни да генерализујеш Русе.

Па јесам ли ја крив што Руси нису реаговали још 1998. године и што дипломатски нису зауставили амерички план да нас бомбардују, ако то нису могли, зар сам ја крив што Руси се нису војно умешали, јесам ли ја крив што нису успели ни Дејтонску РС у изворном облику да сачувају, што нису са западом договорили неку поделу КиМ, било шта што је у нашем интересу.
Ако нису успели ништа, можемо доћи до закључка или да нису хтели или да су превише слаби.

Самопрозвани "другосрбијанци" прихватите чињеницу да сте једини разлог опстанка Вучића на власти, зато што макар делујете издајничкије за Србију од њега, што би требало да буде немогуће!

Српски народ није имао неког избора. Русија се договорила одавно са западом да овај цео ексЈУ регион припадне, односно остане западу.
Да није тако, они би се мешали, као што се мешају у Украјини, на крају чак и војно.

Uvijek postoji izbor. Ne treba Srbima viza za Rusiju, godinama su imali opciju ili za zapad ili za Rusiju, i vidimo da 10x Srba odlucilo za zapad.

Uvijek postoji izbor. Ne treba Srbima viza za Rusiju, godinama su imali opciju ili za zapad ili za Rusiju, i vidimo da 10x Srba odlucilo za zapad.
Једна бечка улица у Отакрингу (16. бечки округ) има више Срба него у целој Москви.
Али немој да мислиш да је запад монолитан и да су Срби из дијаспоре све сами либерали, натофили и ЕУропејци, јер десничарска опозиција у Аустрији, Немачкој, Француској и Швајцарској савршено шурује са Србима.Срби су на њиховим изборнима листама, они долазе овде итд.
Да Хитлер устане из гроба и да ревидира своје расне тезе што се тиче Словена, више би имао српских и генерално словенских присталица него германских.

Једна бечка улица у Отакрингу (16. бечки округ) има више Срба него у целој Москви.
Али немој да мислиш да је запад монолитан и да су Срби из дијаспоре све сами либерали, натофили и ЕУропејци, јер десничарска опозиција у Аустрији, Немачкој, Француској и Швајцарској савршено шурује са Србима.Срби су на њиховим изборнима листама, они долазе овде итд.
Да Хитлер устане из гроба и да ревидира своје расне тезе што се тиче Словена, више би имао српских и генерално словенских присталица него германских.

Pa to je defakto podrska zapadu. Zele zapadni a ne ruski standard. Zele zapadnu radnu etiku ne rusku. Zele da njihova djeca skoluju na zapad a ne u rusiju. To je njihov izbor i takvo razmisljanje dijeli vecina Srbije. Niko ne sanja da ode u rusiju da zivi

Па ти Руси су угрожени нормално је да неће неговати укрофилију. Па и Срби из РСК су толерантни на ислам, а мрзе усташе, а Срби из РС су толерантни на Хрвате, чак је Додик у неформалном савезу са њима, јер су сви против исламиста. А на КиМ Срби мрзе шипце.

Мораш да схватиш да у Русији нема демократских избора, нема опозиције, Русима се смучио Путин, више него што се нама смучио Вучић.
То је као када би неки Рус дошао овде и рекао '''сви ви Срби волите Вучића, можете и да укинете изборе и да њега прогласите за цара''.
Међутим ми мрзимо Вучића, погледај само шта о њему пишу овде на форуму.
Као што не можеш да генерализујеш Србе, не можеш ни да генерализујеш Русе.

Па јесам ли ја крив што Руси нису реаговали још 1998. године и што дипломатски нису зауставили амерички план да нас бомбардују, ако то нису могли, зар сам ја крив што Руси се нису војно умешали, јесам ли ја крив што нису успели ни Дејтонску РС у изворном облику да сачувају, што нису са западом договорили неку поделу КиМ, било шта што је у нашем интересу.
Ако нису успели ништа, можемо доћи до закључка или да нису хтели или да су превише слаби.
Русија је 1998е била Зимбабве. А да је ударила вето, јесте

Back