Лукашенко ударио на Вучића: Ако Србија жели да заборави добро које смо чинили

Председник Белорусије Александар Лукашенко позвао је да се схвати политика коју Србија води према овој земљи.​

„Морамо да схватимо политику коју Србија води и жели да води у односу на Белорусију. Ако желе, онда треба да буде и резултата у трговинско-економским односима. Ако желе да се додворавају, грубо речено, и подржавају европске и америчке санкције Белорусији, то је њихов посао, нека се определе и подрже ако су заборавили добро које смо им чинили“, рекао је Лукашенко током састанка са новим амбасадорима Белорусије.
https://srbin.info/politika/lukasen...rbija-zeli-da-zaboravi-dobro-koje-smo-cinili/

Коначно падајус ве лажи СНС-СПС режима. Тек ће се видети да су и санкције Русији уводили тајно на огромну економску штету Србије.

Udarac Bjelorusa na Srboruse 🙏👏

Naprotiv.
Da moram da napustim svoju zemlju, jedino bih poželeo da živim u Belorusiji, ako bi lider bio Lukašenko.
***** pare, ne vredi ti ni sto tona zlata ako nemaš zdravlje.
Jedini lider koji nije pristao da truje svoj narod na zahtev bagre sa zapada, u farsi zvanoj korona.
Kolika je to farsa - vidi svako ko ne gleda zatvorenih očiju, jer Belorusi nisu imali nikakve mere, nikakva zatvaranja, nikakva uništenja privrede, nikakvo ubedjivanje da se po svaku cenu vakcinišu - i eno ih i dan danas živih, nisu nestali u virusocidu.
Treba Lukašenka samo zbog toga da ljube u dope.

Ostale bajke o BDP su za one iz mog nika - vrlo bitna stavka su i cene i uslovi života.
https://euractiv.mondo.rs/ekonomija/a2165/Kolika-je-prosecna-plata-u-Belorusiji.html
Па ти си једини Србин који би желео да живи у изолацији, у беди, са бедном платом у земљи у којој је сурова клима и где грејна сезона траје пар месеци дуже него код нас.
Зар је могуће да никада ниси посетио туристичку ту твоју земљу снова ? Ја сам био у Москви и то је заиста успешни део Русије, али Рускиња другарица ми стално понавља да то није Русија и да је други мањи градови су жива беда.

Немој молим те о тим теоријама завере које долазе са запада, да нас неко трује из ваздуха, да је Путин издајник и западни плаћеник зато што је Русија направила Спутњик вакцину и тако те глупости. Зар вас још увек има, зар сте толико ограничени, да мислите да Путин нешто ради по налогу запада и да је дозволио америчким и западним авионима да лете изнад Русије да трују руски народ. Па када ћете већ једном да одрастете и да размишљате својом главом. Запад ради многе грозне ствари, а једна је рецимо вештачки изазвана глобална економска криза, због рата у Украјини.
Вакцине нису биле толико битне, колико су биле битне ковид мере, односно да се не шири вирус по сваку цену. Не зато што ће нама бити нешто, него зато што особе са слабим имунитетом као и старије, као и оне са придруженим болестима су биле рањиве. Нико није нестао од народа у вирусоциду, али јесу појединци и сам добро знаш да свако од нас зна неколико особа које су преминуле, а да никада раније у том броју млађе особе нису страдале.

Мрзим и ја запад, али ван памети је да та мржња надвлада здрав разум и да почнеш да верујеш у западне небулозе о запрашивању отрова из ваздуха, неки западних идиота који су на тај начин зарадили милионе долара, јер су им лаковерни поклонили пажњу, а данас се на томе добро зарађује, клик, лајк, претплата све је то велика зарада.

И шта ти вреди у Белорусији што је све јефтиније, када је твоја плата тамо 300-400е. Шта да радиш са тим бедним парама, ако рецимо желиш да посетиш Москву и С.Петербург, где је све скупо као у Београду ???
А како би тек као грађанин Белорусије отишао негде на море, у Турску, Египат, Грчку ??? Чиме да то финансираш ??? Па није само живот да купише јефтин хлеб и млеко? Зар је могуће да и даље живите у тим комунистичким бајкама ???

Merged-document.png

E мој друже ''белоруски'', не би ти издржао у Белорусији ни месец дана, него као и већина Срба само имаш бујну машту и мислиш да свет функционише онако како га ти замишљаш.
Зима није ни почела, а код њих скоро двоцифрени минус, па тога код нас нема ни у јануару.

Za tebe je nerazumljiv i nedokučiv. Ali cenim pokušaj odgovora iako je nikakav.
Pitanje je bilo
"Koje dobro je Bjelorusija učinila Srbiji ako nije tajna?"

Odgovor ne može biti ustaša, četnik, Srebrenica ili Hrvat.

Probaj opet nakon jutarnje higijene.

Screenshot-605.png

Баранaвичи, град у Белорусији где је просечна плата 220 евра.
Да ли је боље живети у држави где је све скупље, али је бар плата неколико пута већа, па можеш прећи и границу или остати вечно заробљен у држави која ти даје јефтији живот, али не и могућност да одеш негде на море или одмор.

Да, чак је боље живети у Београду где јесте просечна плата око 80 хиљада, јер са том платом можеш отићи на море и обићи неки град.

Побркао си Белорусију са Украјином. Украјина је укинула тзв. демократију, слободне демократске изборе, опозицију, другачије мишљење и има мањи БДП од Србије. Украјински режим је, сем тога, довео земљу до рата и потпуног демографског и економског колапса! :rtfm:

Лукашенко је сачувао Белорусију од украјинског сценарија. То му никада нећете опростити, као ни то што је, за разлику од западњачке гамади, 1999. године Србији и ЦГ слао помоћ, а не бомбе! :besan2:

269955556_4842469652484171_5619394137004589207_n.jpg

Navijači ogorčeni sankcijama Belorusiji, podigli „kamion“ iz 1999. na tribini​

KOŠARKA Autor: Miloš Ljubisavljević 30. dec 202120:30 > 20:31
Kopiraj link
1640892388-WhatsApp-Image-2021-12-30-at-20.05.20-750x563.jpeg

Foto: Nova.rs
Navijači Crvene zvezde okačili su transparent podrške Belorusiji i podsetili su na nemile događaje u našoj zemlji iz 1999. godine.

Srbija se nedavno pridružila novom paketu sankcija protiv Belorusije, petom od prošlogodišnjih predsedničkih izbora u toj zemlji.

Na transparentu navijača Crvene zvezde, koji se našao na tribini Pionira, tokom meča sa Zenitom iz Sankt Peterburga, kritikuje se ovakva odluka srpskih vlasti.

Navijači su skandirali protiv političara i te odluke, dok se na transparentu nalazi ilustracija kamiona iz konvoja koji su 1999. dovozili humanitarnu pomoć iz Belorusije u Jugoslaviju.

Tada je naša zemlja bila bombardovana od strane NATO pakta i zemalja članice ove alijanse. Na tribinama hale „Pionir“ se našla i zastava Belorusije.

https://nova.rs/sport/kosarka/navij...belorusiji-podigli-kamion-iz-1999-na-tribini/
Нахушкао глупог Милошевића да ратује против запада, а онда послао хуманитарну помоћ. Врло братски.
Али Милошевића није срушио запад, срушио сам га ја и још милиони других Срба. Постојала је каква таква демократија и какви такви избори који су омогућили нама право да га сменимо.
Ко је срушио Тадића, па опет ја и моји истомишљеници на изборима, није дошао запад на тенковима, нити Русија са миговима да руше обе српске власти.
Ко ће сутра срушити Вучића у Београду, па опет ја као један глас против и стотине хиљада других Београђана који ће гласати против њега или за некога, али овог пута знаш и ти да Вучића подржава запада, а ми ћемо опет победити још једног западног човека. Ми Срби.

То што мрзим запад, не значи да желим белоруску диктатуру и беду, јер не може мржња према западу да ми помути толико мозак, да пожелим зло себи и свом народу, само да бих појачао своју мржњу према западу.

Остави мржњу за време када ће та мржња бити искоришћена у промоцији рата, али само ако ми имамо савезнике, а исламски окупатори остану сами.

evo danas se vučić sastao sa stoltenbergom gensekom NATO pakta i pohvalio je saradnju Srbije sa NATO paktom i predložio Stoltenbergu da Srbija učestvuje zajednički na vojnim vežbama sa ostalim zemljama NATO saveza .....a govorio je da je NATO zločinačka organizacija......

evo danas se vučić sastao sa stoltenbergom gensekom NATO pakta i pohvalio je saradnju Srbije sa NATO paktom i predložio Stoltenbergu da Srbija učestvuje zajednički na vojnim vežbama sa ostalim zemljama NATO saveza .....a govorio je da je NATO zločinačka organizacija......
Nekad je mogao samo sa Rusima i Kinezima da se sastaje pred izbore, eventualno ubaci Merkel. Crna vremena.

Нахушкао глупог Милошевића да ратује против запада, а онда послао хуманитарну помоћ. Врло братски.
Али Милошевића није срушио запад, срушио сам га ја и још милиони других Срба. Постојала је каква таква демократија и какви такви избори који су омогућили нама право да га сменимо.
Ко је срушио Тадића, па опет ја и моји истомишљеници на изборима, није дошао запад на тенковима, нити Русија са миговима да руше обе српске власти.
Ко ће сутра срушити Вучића у Београду, па опет ја као један глас против и стотине хиљада других Београђана који ће гласати против њега или за некога, али овог пута знаш и ти да Вучића подржава запада, а ми ћемо опет победити још једног западног човека. Ми Срби.

То што мрзим запад, не значи да желим белоруску диктатуру и беду, јер не може мржња према западу да ми помути толико мозак, да пожелим зло себи и свом народу, само да бих појачао своју мржњу према западу.

Остави мржњу за време када ће та мржња бити искоришћена у промоцији рата, али само ако ми имамо савезнике, а исламски окупатори остану сами.
Nikada Lukašenko nije huškao nikoga, već je Zapad podržavao šiptarske teroriste. To je uzrok rata.
Lukašenko je sprečio da Belorusija postane sledeća Ukrajina. To je bila jedina alternativa koju su protivnici Lukašenka nudili - rat i razaranje umesto mira i napretka.

Nikada Lukašenko nije huškao nikoga, već je Zapad podržavao šiptarske teroriste. To je uzrok rata.
Lukašenko je sprečio da Belorusija postane sledeća Ukrajina. To je bila jedina alternativa koju su protivnici Lukašenka nudili - rat i razaranje umesto mira i napretka.
Неће бити тако, шиптаре имају у много већој мери Македонци, јер Македонаца има мало, па им западњаци нису узели западну Македонију, нису чак ни покрајину направили.
Имају шиптаре чак и Црногорци, па им ништа нису узели.
Требало је паметно водити политику.

Неће бити тако, шиптаре имају у много већој мери Македонци, јер Македонаца има мало, па им западњаци нису узели западну Македонију, нису чак ни покрајину направили.
Reci odmah otvoreno da uopte nismo smeli podržavati Srbe preko Drine da se ne bismo zamerili tvom bezgrešnom Zapadu. Trebalo je "pametno" prepustiti Republiku Srpsku nestanku, ovako kako je soroševac Pašinjan "pametno" prepustio Arceh Azerbejdžanu, pošto je prethodno na zahtev EU priznao suverenitet Azerbejdžana. Trebalo je "pametno" dozvoliti nezavisnost Kosmetu, što je Zapad od nas tražio u Rambujeu.

Председник Белорусије Александар Лукашенко позвао је да се схвати политика коју Србија води према овој земљи.​

„Морамо да схватимо политику коју Србија води и жели да води у односу на Белорусију. Ако желе, онда треба да буде и резултата у трговинско-економским односима. Ако желе да се додворавају, грубо речено, и подржавају европске и америчке санкције Белорусији, то је њихов посао, нека се определе и подрже ако су заборавили добро које смо им чинили“, рекао је Лукашенко током састанка са новим амбасадорима Белорусије.
https://srbin.info/politika/lukasen...rbija-zeli-da-zaboravi-dobro-koje-smo-cinili/

Коначно падајус ве лажи СНС-СПС режима. Тек ће се видети да су и санкције Русији уводили тајно на огромну економску штету Србије.
E moj brate Lukašenko da ga udariš muškom rabotom po glavudži ne bi pomoglo.

Pre bih rekao udarac pravog predsednika na dzukelu.
haha, si citao parovica i ti?

– Врло прецизна порука коју је Лукашенко послао Вучићу као и опис који произилази из тога: „Џукела која около маше репом и уједе онога ко га помази и да му да једе.“ – истиче Паровић.

Паровић разоткрио: Ево зашто је Лукашенко напао Вучића! Таква се издаја не прашта

Da, nije trebalo pokušavati izvođenje Rusije na Jadransko more putem Velike Srbije već se odmah prikloniti Zapadu, a luzere ostaviti u Aziji. Baš kao što su uradili svi koji su pobegli od Srbije.

haha, si citao parovica i ti?

– Врло прецизна порука коју је Лукашенко послао Вучићу као и опис који произилази из тога: „Џукела која около маше репом и уједе онога ко га помази и да му да једе.“ – истиче Паровић.

Паровић разоткрио: Ево зашто је Лукашенко напао Вучића! Таква се издаја не прашта

Gledao sam jutros.

Reci odmah otvoreno da uopte nismo smeli podržavati Srbe preko Drine da se ne bismo zamerili tvom bezgrešnom Zapadu. Trebalo je "pametno" prepustiti Republiku Srpsku nestanku, ovako kako je soroševac Pašinjan "pametno" prepustio Arceh Azerbejdžanu, pošto je prethodno na zahtev EU priznao suverenitet Azerbejdžana. Trebalo je "pametno" dozvoliti nezavisnost Kosmetu, što je Zapad od nas tražio u Rambujeu.
Па ти пишеш њиховим писмом, логично је да је то твој запад. РС је одрађена како треба и сада бежиш са теме.

Back