Quantcast

love is in the air..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*november rain*

Domaćin
Poruka
3.276
Moon Child:
Crazy_creature:
Moon Child:
kad se meni neko svidja ja buljim u tu osobu ko psihopata :D
Hahaha, takodje... :lol: Shto je najgore, u roku od 5 min svi provale oko mene ukljuchujuci i tu osobu :shock: :lol: :lol:
uh da...
i onda me drugarica non stop opominje da prestanem da blenem..
jaoj..kako je meni chudno kad On gleda...i gleda...i gleda...oOps oOps
((;

Poruka
19.856
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Ja se nikad nisam zaljubila... :? WTF!!!! :(
i...kad to najmanje budesh ochekivala...
tres, tup, tup...i Tina se zaljubi... :p
Ma znam ja to... :D
E to po nekom ne pisanom zakonu najcesce iskoci tamo gde ga po svakoj logici nikako ne ocekujesh. Ako trazis uvek nadjes na kraju nesto i sve je to simpaticno i lepo i bla bla bla na kraju normalno puca... ali unikat ce ti naleteti kad se najmanje nadas. Taman kad pomislis definitivno: "Ma nek se tera i ljubav i pravi i krivi i sve u p.m." Izleti neko da te baci u rebus.

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Kad_LupimLupim:
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
E to po nekom ne pisanom zakonu najcesce iskoci tamo gde ga po svakoj logici nikako ne ocekujesh. Ako trazis uvek nadjes na kraju nesto i sve je to simpaticno i lepo i bla bla bla na kraju normalno puca... ali unikat ce ti naleteti kad se najmanje nadas. Taman kad pomislis definitivno: "Ma nek se tera i ljubav i pravi i krivi i sve u p.m." Izleti neko da te baci u rebus.
Maaa, znam i to... 8)

why not smile

Zainteresovan član
Poruka
174
*Lenja_Pita*:
Crazy_creature:
Moon Child:
Hahaha, takodje... :lol: Shto je najgore, u roku od 5 min svi provale oko mene ukljuchujuci i tu osobu :shock: :lol: :lol:
Joj, ja sam to radila i doživela od 'žrtve' da me gleda kao da sam idiot i još da me pita jel' imam nešto da mu kažem. :shock:
pa i trebala si mu nesto reci.ja sumnjam da bih se suzdrzala :D

Poruka
19.856
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Maaa, znam i to... 8)
Onda nema vise sta da ti kazemo. Sedi i cekaj :lol:

*november rain*

Domaćin
Poruka
3.276
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Maaa, znam i to... 8)
m da..sve ti znash :p

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
[quote="Kad_LupimLupim]Onda nema vise sta da ti kazemo. Sedi i cekaj :lol:[/quote]
Eh da. Sada zamishljam sebe kao osedelu babu koje sedi ispred kompa i cheka na svog princa na belom konju. I shta na kraju dobije- konja...

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
why not smile:
*Lenja_Pita*:
Crazy_creature:
Moon Child:
Joj, ja sam to radila i doživela od 'žrtve' da me gleda kao da sam idiot i još da me pita jel' imam nešto da mu kažem. :shock:
pa i trebala si mu nesto reci.ja sumnjam da bih se suzdrzala :D
Ja sam rekla 'ništa', a pošto sam požutela (oh, quelle surprise...) kao kreten, dečko se okrenuo i otišao svojim putOm... :shock: :D

*november rain*

Domaćin
Poruka
3.276
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Eh da. Sada zamishljam sebe kao osedelu babu koje sedi ispred kompa i cheka na svog princa na belom konju. I shta na kraju dobije- konja...
jao...neki dan sam prichala sa svojom prof. iz osnovne na tu temu..
i bash tako je neshto rekla...princhevi su izumrli, josh samo konji su ostali :p

ne..ne...ne mislim ja tako stvarno... ((:

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
*november rain*:
Tinar:
Kad_LupimLupim:
jao...neki dan sam prichala sa svojom prof. iz osnovne na tu temu..
i bash tako je neshto rekla...princhevi su izumrli, josh samo konji su ostali :p

ne..ne...ne mislim ja tako stvarno... ((:
Ma ni ja bre, samo ze zezam malo nad svojom zlom sudbinom. Opet ja!!! :x Kako god, verujem ja da postoji za svakoga prava ljubav.
Ali samo ne za mene

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
Ajde bre kako tako?!
Pa naravno da ima! Za svakog ima neko! Osvrni se malo oko sebe-pogledaj tog zgodnog vozača autobusa, tog tako seksi đubretara, divnog majstora za kablovsku... :twisted: ...muškarci samo čekaju na tebe, Tina...a ti im tako vraćaš...sram te bilo :twisted: :twisted:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.