Quantcast

love is in the air..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nefela

Zainteresovan član
Poruka
160
Ja uopste nissam nesto NAROCITO VESELA,SRECNA bla,bla kad sam zaljubljena...Mozda zato sto nisam bas zaljubljive prirode... :( Jednom sam se bas, bas zaljubila, pa mi je to bilo dosadno :oops: pa sam sve pokvarila!CHUDNA SAM JA... :? :P :P

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.161
Nefela:
Ja uopste nissam nesto NAROCITO VESELA,SRECNA bla,bla kad sam zaljubljena...Mozda zato sto nisam bas zaljubljive prirode... :( Jednom sam se bas, bas zaljubila, pa mi je to bilo dosadno :oops: pa sam sve pokvarila!CHUDNA SAM JA... :? :P :P
pz znash...zanimljivo je kad nisi zaljubljena vec nekoga volish,to nije ono blesavljenje kad se zaljubish ali veruj mi...isto je tako mocno :(

*Lenja_Pita*

Primećen član
Poruka
530
U inat samoj sebi neću da pogledam u tu osobu (jer sam u tripu bacanja čežnje :D ).
Super se osećam, i sve oko sebe zovem imenom draage mi osobe :P . Pojedem celo pakovanje plazme, tri čokoladice, pola tetrapaka jogurta, jabuku, bananu, masline, malo kajgane i vodu. I lenju pitu :D .

Dođe mi da pojedem sve oko sebe :shock: , stalno se smejem, jedva čekam da ponovo vidim tu osobu i sebi bacam čežnju...a kad ta osoba mene pogleda 2-3 puta u 10 minuta, ja sebi obećam da više neću da je gledam, nego samo da je posmatram krišom da vidim hoće li me ponovo pogledati...

kalliope

Aktivan član
Poruka
1.152
*Lenja_Pita*:
, bananu, masline, malo kajgane i vodu. I lenju pitu :D .

Dođe mi da pojedem sve oko sebe :shock: , stalno se smejem, jedva čekam da ponovo vidim tu osobu i sebi bacam čežnju...a kad ta osoba mene pogleda 2-3 puta u 10 minuta, ja sebi obećam da više neću da je gledam, nego samo da je posmatram krišom da vidim hoće li me ponovo pogledati...

i ja! :P kad me pogleda, skrecem pogled, crvenim, ponasam se ko blesaca.

p. s. skoro sam provalila da koliko god neprimetno da je gledas, ta osoba ce to primetiti :(
jbga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.