love is in the air..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moon Child:
Crazy_creature:
Moon Child:
kad se meni neko svidja ja buljim u tu osobu ko psihopata :D

Hahaha, takodje... :lol: Shto je najgore, u roku od 5 min svi provale oko mene ukljuchujuci i tu osobu :shock: :lol: :lol:
uh da...
i onda me drugarica non stop opominje da prestanem da blenem..
jaoj..kako je meni chudno kad On gleda...i gleda...i gleda...oOps oOps
((;
 
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Ja se nikad nisam zaljubila... :? WTF!!!! :(
i...kad to najmanje budesh ochekivala...
tres, tup, tup...i Tina se zaljubi... :p
Ma znam ja to... :D
E to po nekom ne pisanom zakonu najcesce iskoci tamo gde ga po svakoj logici nikako ne ocekujesh. Ako trazis uvek nadjes na kraju nesto i sve je to simpaticno i lepo i bla bla bla na kraju normalno puca... ali unikat ce ti naleteti kad se najmanje nadas. Taman kad pomislis definitivno: "Ma nek se tera i ljubav i pravi i krivi i sve u p.m." Izleti neko da te baci u rebus.
 
Kad_LupimLupim:
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Ja se nikad nisam zaljubila... :? WTF!!!! :(
i...kad to najmanje budesh ochekivala...
tres, tup, tup...i Tina se zaljubi... :p
Ma znam ja to... :D
E to po nekom ne pisanom zakonu najcesce iskoci tamo gde ga po svakoj logici nikako ne ocekujesh. Ako trazis uvek nadjes na kraju nesto i sve je to simpaticno i lepo i bla bla bla na kraju normalno puca... ali unikat ce ti naleteti kad se najmanje nadas. Taman kad pomislis definitivno: "Ma nek se tera i ljubav i pravi i krivi i sve u p.m." Izleti neko da te baci u rebus.
Maaa, znam i to... 8)
 
*Lenja_Pita*:
Crazy_creature:
Moon Child:
kad se meni neko svidja ja buljim u tu osobu ko psihopata :D

Hahaha, takodje... :lol: Shto je najgore, u roku od 5 min svi provale oko mene ukljuchujuci i tu osobu :shock: :lol: :lol:

Joj, ja sam to radila i doživela od 'žrtve' da me gleda kao da sam idiot i još da me pita jel' imam nešto da mu kažem. :shock:

pa i trebala si mu nesto reci.ja sumnjam da bih se suzdrzala :D
 
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Ja se nikad nisam zaljubila... :? WTF!!!! :(
i...kad to najmanje budesh ochekivala...
tres, tup, tup...i Tina se zaljubi... :p
Ma znam ja to... :D
E to po nekom ne pisanom zakonu najcesce iskoci tamo gde ga po svakoj logici nikako ne ocekujesh. Ako trazis uvek nadjes na kraju nesto i sve je to simpaticno i lepo i bla bla bla na kraju normalno puca... ali unikat ce ti naleteti kad se najmanje nadas. Taman kad pomislis definitivno: "Ma nek se tera i ljubav i pravi i krivi i sve u p.m." Izleti neko da te baci u rebus.
Maaa, znam i to... 8)
Onda nema vise sta da ti kazemo. Sedi i cekaj :lol:
 
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Tinar:
*november rain*:
Tinar:
Ja se nikad nisam zaljubila... :? WTF!!!! :(
i...kad to najmanje budesh ochekivala...
tres, tup, tup...i Tina se zaljubi... :p
Ma znam ja to... :D
E to po nekom ne pisanom zakonu najcesce iskoci tamo gde ga po svakoj logici nikako ne ocekujesh. Ako trazis uvek nadjes na kraju nesto i sve je to simpaticno i lepo i bla bla bla na kraju normalno puca... ali unikat ce ti naleteti kad se najmanje nadas. Taman kad pomislis definitivno: "Ma nek se tera i ljubav i pravi i krivi i sve u p.m." Izleti neko da te baci u rebus.
Maaa, znam i to... 8)
m da..sve ti znash :p
 
[quote="Kad_LupimLupim]Onda nema vise sta da ti kazemo. Sedi i cekaj :lol:[/quote]
Eh da. Sada zamishljam sebe kao osedelu babu koje sedi ispred kompa i cheka na svog princa na belom konju. I shta na kraju dobije- konja...
 
why not smile:
*Lenja_Pita*:
Crazy_creature:
Moon Child:
kad se meni neko svidja ja buljim u tu osobu ko psihopata :D

Hahaha, takodje... :lol: Shto je najgore, u roku od 5 min svi provale oko mene ukljuchujuci i tu osobu :shock: :lol: :lol:

Joj, ja sam to radila i doživela od 'žrtve' da me gleda kao da sam idiot i još da me pita jel' imam nešto da mu kažem. :shock:

pa i trebala si mu nesto reci.ja sumnjam da bih se suzdrzala :D

Ja sam rekla 'ništa', a pošto sam požutela (oh, quelle surprise...) kao kreten, dečko se okrenuo i otišao svojim putOm... :shock: :D
 
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Onda nema vise sta da ti kazemo. Sedi i cekaj :lol:
Eh da. Sada zamishljam sebe kao osedelu babu koje sedi ispred kompa i cheka na svog princa na belom konju. I shta na kraju dobije- konja...
jao...neki dan sam prichala sa svojom prof. iz osnovne na tu temu..
i bash tako je neshto rekla...princhevi su izumrli, josh samo konji su ostali :p

ne..ne...ne mislim ja tako stvarno... ((:
 
*november rain*:
Tinar:
Kad_LupimLupim:
Onda nema vise sta da ti kazemo. Sedi i cekaj :lol:
Eh da. Sada zamishljam sebe kao osedelu babu koje sedi ispred kompa i cheka na svog princa na belom konju. I shta na kraju dobije- konja...
jao...neki dan sam prichala sa svojom prof. iz osnovne na tu temu..
i bash tako je neshto rekla...princhevi su izumrli, josh samo konji su ostali :p

ne..ne...ne mislim ja tako stvarno... ((:
Ma ni ja bre, samo ze zezam malo nad svojom zlom sudbinom. Opet ja!!! :x Kako god, verujem ja da postoji za svakoga prava ljubav.
Ali samo ne za mene
 
Ajde bre kako tako?!
Pa naravno da ima! Za svakog ima neko! Osvrni se malo oko sebe-pogledaj tog zgodnog vozača autobusa, tog tako seksi đubretara, divnog majstora za kablovsku... :twisted: ...muškarci samo čekaju na tebe, Tina...a ti im tako vraćaš...sram te bilo :twisted: :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top