Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pocinje Lost na FOX-u od ponedeljaka 22.9.!

Pomenuto vec nekoliko puta u predhodnim postovima...
Zar niko ne primecuje simboliku u datumu?

Gledanost nikad nije bila odraz kvaliteta neke serije, cesto su sund serije najpopularnije.
Recimo, u Americi nista ne moze ni da pridje Americkom Idolu po gledanosti, a to je tres nad tresevima.
Ipak, pola nacije gleda to, kao kod nas grand.
Treba napomenuti i da je Lost previse "dubokoumna" serija za prosecnog gledaoca, oni svakako radje gledaju pricu o 4 zene od kojih jedna glumi trudnocu, druga orgazme, treca cuva mrtvog muza u zamrzivacu, a cetvrta se saplete na svaki kamen koji nadje. Jos kad naleti uragan pa ih sve pokosi, gledalackom uzbudjenju nema kraja... Lakse je pratiti tako nesto, nego seriju koja zahteva ukljucenje poneke sive mozdane celije.
S druge strane, ako uzmemo u obzir da gledanost nije jedini parametar popularnosti, Lost svakako ispada najpopularnije serija.
Procitao sam negde da je po broju downloada sa interneta, Lost apsolutno bez premca, a tu su i brojni fan klubovi, forumi, internet zajednice kakve nema ni jedna druga serija.
 
Pomenuto vec nekoliko puta u predhodnim postovima...
Zar niko ne primecuje simboliku u datumu?

Gledanost nikad nije bila odraz kvaliteta neke serije, cesto su sund serije najpopularnije.
Recimo, u Americi nista ne moze ni da pridje Americkom Idolu po gledanosti, a to je tres nad tresevima.
Ipak, pola nacije gleda to, kao kod nas grand.
Treba napomenuti i da je Lost previse "dubokoumna" serija za prosecnog gledaoca, oni svakako radje gledaju pricu o 4 zene od kojih jedna glumi trudnocu, druga orgazme, treca cuva mrtvog muza u zamrzivacu, a cetvrta se saplete na svaki kamen koji nadje. Jos kad naleti uragan pa ih sve pokosi, gledalackom uzbudjenju nema kraja... Lakse je pratiti tako nesto, nego seriju koja zahteva ukljucenje poneke sive mozdane celije.
S druge strane, ako uzmemo u obzir da gledanost nije jedini parametar popularnosti, Lost svakako ispada najpopularnije serija.
Procitao sam negde da je po broju downloada sa interneta, Lost apsolutno bez premca, a tu su i brojni fan klubovi, forumi, internet zajednice kakve nema ni jedna druga serija.

:D Tek sad sam obratila pažnju : 22. septembar je datum kada se avion srušio na ostrvo!!!!
Svaka čast za Fox!:klap:
(Nadam se da to nije slučajnost)
A u vezi sa popularnošću , Lost je zvanično televizijska serija sa najvećim brojem download-a ikada ("Guinness World Records 2009." http://news.yahoo.com/s/ap/20080916/ap_on_fe_st/eu_britain_world_records )
 
:D Tek sad sam obratila pažnju : 22. septembar je datum kada se avion srušio na ostrvo!!!!
Svaka čast za Fox!:klap:
(Nadam se da to nije slučajnost)
A u vezi sa popularnošću , Lost je zvanično televizijska serija sa najvećim brojem download-a ikada ("Guinness World Records 2009." http://news.yahoo.com/s/ap/20080916/ap_on_fe_st/eu_britain_world_records )
Upravo tako, na isti dan je bila i premijera serije u Americi, samo pre 4 godine.
Sve je pocelo 22. septembra 2004. :)
 
Ovo je toliko glupo, da je napravilo pun krug i postalo zanimljivo :):

Prison Break/Lost crossover

(Mysteriously, Michael, Lincoln, and T-Bag are spotted on the beach - must have been that magic box)

Michael: We're a long way from where we started.
T-Bag: No kidding pretty, now tell me how we are going to get off this island.
Sawyer: Who invited Captain Hook?:lol:
Jack: Who are you guys?
Kate: I'm going with them.

Michael: I have a plan. The Company sent us here to get rid of us. If we can get to the Orchid Station, we can get back.
Ben: No Michael Scoffield, former inmate of Fox River, the Company wants you to WANT to get back.:lol: And how do you know about the Orchid.

(Michael rolls up his shirt, revealing a blast door map tattoo - among other things)

Hurley: Dude, the numbers!!
Lincoln: Mike, it's impossible, there's no way we can get outta here.
Michael: Not if you designed the donkey wheel...
 
Ovo je toliko glupo, da je napravilo pun krug i postalo zanimljivo :):

Prison Break/Lost crossover

(Mysteriously, Michael, Lincoln, and T-Bag are spotted on the beach - must have been that magic box)

Michael: We're a long way from where we started.
T-Bag: No kidding pretty, now tell me how we are going to get off this island.
Sawyer: Who invited Captain Hook?:lol:
Jack: Who are you guys?
Kate: I'm going with them.

Michael: I have a plan. The Company sent us here to get rid of us. If we can get to the Orchid Station, we can get back.
Ben: No Michael Scoffield, former inmate of Fox River, the Company wants you to WANT to get back.:lol: And how do you know about the Orchid.

(Michael rolls up his shirt, revealing a blast door map tattoo - among other things)

Hurley: Dude, the numbers!!
Lincoln: Mike, it's impossible, there's no way we can get outta here.
Michael: Not if you designed the donkey wheel...

:hahaha::hahaha::lol::mrgreen::D:p:hahaha::super::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Nisam se ovako nasmejao, ne pamtim.
 
:D:D:D



Gledaoci Fox televizije imaće zadovoljstvo da, bez prekida, prate sve epizode serije ( četiri sezone), koje su do sada prikazane u svetu. “Izgubljeni” su serija koja je oborila sve rekorde gledanosti. Producenti serije su želeli da seriju privedu kraju , ali su zbog velike popularnosti odustali od te ideje i odlučili da serija konačno ima 6 sezona. Peta sezona je snimljena i njeno emitovanje se očekuje u Americi početkom 2009. godine.

:klap:

tanananaa...evo ti
 
Baš je zanimljivo gledati stare episode između dve sezone iz neke nove perspektive tj. znajući ono što će uslediti. Priča se zaista dramatično promenila od početka (kao i moji prvi utisci o većini likova), ali neke od tema i misterija uvedenih u pilotu su i dalje značajne.Šteta je što nije emitovan i drugi deo pilota neposredno posle prvog, jer se jedino tako zaista vidi koliko je ovo fenomenalna epizoda u svakom smislu!!!Posebno mi se sviđa muzika koja stvara jedinstvenu atmosferu. Ovo je ujedno i epizoda koja me je neizlečivo navukla na Lost. :heart:
Preporučljivo je pogledati mobisode "So it begins" pre gledanja pilota:

Omiljena scena :

1.
theopeningscene2-1.jpg


2.
Orange_Smile-1.jpg

:lol::lol::lol:

Omiljeni citat:

CHARLIE: "I heard you shout. I heard you shout "Jack". I'm Charlie, by the way." :lol:

Kakvi su vaši utisci?
 
Poslednja izmena:
pa znash... ako stavim kao skrveno taj jadnik il' jadnica ima da svisne pa nece moci da spava a da zna da ima reshenje nadolazece drame kada se keit i said qresnu, kad hugo naprasno oslabi 62 kile a dzek skonta da mu je lok brat od strica.... :lol:
 

Back
Top