Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma ne nasedajte na gluposti, sve se to drzi u strogoj tajnosti i vrlo malo ljudi zna sta ce se dalje desavati, a ti koji znaju svakako to ne smeju otkriti. Ono malo detalja sto se zna, lako mozete naci na netu, a ako nesto krupnije procuri, to se desi kad su epizode snimljene i spremne za emitovanje, a ne ovako rano.
Jos jedna stvar, ne vidim zasto nekoga koga zanima sta ce se desiti dalje nazivati jadnikom ili jadnicom, molio bi moderatore da malo obrate paznju na ovakve stvari!!! Ako neko ima druga u la (Lazarevcu ili L. A.-u?) to mu ne daje za pravo da vredja ostale diskutante...

Sto se test cheata tice, to vam nije od velike koristi posto se samo prvi uradjeni test racuna, a na njemu ne mozete varati...
 
Poslednja izmena:
nije kod svih testova isto, ali objasni mi cheat kako ide ako znas
Probao sam samo za prvi, i funkcionise. POstoje objasnjenja na netu, za koji test ti treba?

ja cula da sojer gine:eek::eek::eek:
i odbijam da poverujem u to
i to od dzekove ruke...
Moze se svasta cuti/procitati, posto su ljudi skloni izmisljanju raznih gluposti, bitno je gde si cula...
I kazi nam, od koga si cula?
Da kojim slucajem i imas neku proverenu informaciju, ti bas znas koristiti spojler tab.
Koja je svrha ovoga sto si sakrila, ako si ono najbitnije napisala neskiveno? :D
Inace, ja sam cuo da ce doci vanzemaljci na ostrvo i sve ih oteti...
(salim se malo, nemoj da se naljutis)
 
Poslednja izmena:
@ Ivan015 & smells like carrots
Sad vidim da vam treba za 5. test, procitao sam na netu kako ide, pa da vam prevedem i pojasnim...

Odgovarate redom na pitanja, sve dok ne dodjete do 7.
Kao i u ostalim pitanjima, dobicete niz koji trebate da nastavite, tacnije dobicete 3 elementa niza a vi sami trebate da ukucate resenje. Primeticete da je moguce kliknuti na svaki element niza.
Prvi element predstavlja broj 1, drugi broj 2, a treci broj 3.
Uzmimo ovaj primer:
11 21 1211, resenje je 111221
U ovom primeru 11 predstavlja broj 1, 21 broj 2, a 1211 broj 3.
Vi cete, umesto da kucate brojeve na tastaturi, ukucati resenje kliktanjem na elemente niza, kao sto sam vec objasnio, znaci na prvi element za broj 1, na drugi za broj 2 i na treci za broj 3.
Konkretno u ovom primeru, kliknucete triput na prvi element, odnosno na 11, zatim dva puta na drugi, odnosno na 21, i jos jednom na prvi ne bi li tako ukucali 111221.
Nista se nece pojaviti ukucano u onom polju, delovace kao da nista niste uradili, ali vi samo stisnite enter i nastavite. Preostala tri pitanja bice preskocena, a vi cete dobiti 100 %, bez obzira sta ste odgovarali do 7. pitanja...
Ovo su moguce kombinacije nizova i resenja koje cete dobiti:
11,21,1211, Answer: 111221
12,1112,3112, Answer: 132112
13,1113,3113, Answer: 132113
21,1211,111221, Answer: 312211
23,1213,11121113, Answer: 31123113
31,1311,111321, Answer: 31131211
32,1312,11131112, Answer: 31133112
33,23,1213, Answer: 11121113

Sad sam probao, radi!
Srecno :)
 
Poslednja izmena:
@Misko85
Hvala puno na uputstvu za cheat!!! Moraću da ga pročitam više puta :lol:, pa da ga isprobam.
I u potpunosti se slažem sa tobom za sve rečeno u vezi sa “jadnik/jadnica” etiketama namenjenih onima koji su radoznali da saznaju šta će se desiti. Izgleda da sam se osetila prozvanom :lol:
Priznajem, zanima me. :cool:
Ozbiljno, začuđuje me ta pojava: uzaludno postovati na određenoj temi samo da bi se obesmislila čitava prethodna diskusija.To je besprizorna glupost. Možda je cilj biti duhovit ili tako nešto :dontunderstand:
Još nešto u vezi sa spojlerima: u suštini tolerišem spojlerčiće npr. vesti o kastinzima za nove uloge i tome slično. Ali se trudim da koliko mogu izbegnem one sočne, velike, prave spojlere. U svakom slučaju za njih je još rano. Moram da priznam da sam skoro iz velike radoznalosti poklekla :lol: i pročitala ogroman spojler na sajtu Dark UFO u vezi sa važnim budućim zapletom.
Najbezbednije za sve je koristiti spojler tagove!!!
@Cheersy
Ne brini, ne verujem da će se to desiti sa Sojerom (barem ne još uvek).
Možda je to što si načula samo pogrešna interpretacija jednog mini- spojlera koji sam i ja pročitala skoro, ali sam ga baš prihvatila sa rezervom :
Jedan od ovih likova umire u nekoj od prvih pet epizoda petog serijala :
Juliet, Rose, Sawyer, Miles, Charlotte, Penny, Richard, Frank
Sumnjam da će to biti Sawyer. Ako će neko umreti uopšte, po mojoj proceni to je Penny, kao što je Ben i obećao. U cilju davanja nekakve motivacije Desmond-u da se uključi u priču i uvede u nekakav osvetnički zaplet. Bez toga, njegova priča je završena. Ali ko zna...
 
Meni je to toliko nebitno da me uopste nije briga ko ce se sa kim pohvatati itd... Ajde kad bas neko umre to je onda glupo, mada ako to nije desmond, locke ili david hume takodje me nije briga...

Mene zanimaju fizicke anomalije najvise :D I desmond naravno
 

Back
Top