Људи моји

jel ima negde neka emisija o krađi, nešto da gledamo sad


Било је на ТВ СВет+ до мало пре.......... сигурно ће бити репризирано..... изнели Тома и Вучић ЏАК СА ОКО 3 000 листића који је пронађен у џаку у контејнеру.....ахахаха.......... а детаље ће открити полицији уколико буду заинтересовани...
 
Било је на ТВ СВет+ до мало пре.......... сигурно ће бити репризирано..... изнели Тома и Вучић ЏАК СА ОКО 3 000 листића који је пронађен у џаку у контејнеру.....ахахаха.......... а детаље ће открити полицији уколико буду заинтересовани...

kako su samo uspeli njih dvoje to da ponesu a da ih nije mrzelo:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Било је на ТВ СВет+ до мало пре.......... сигурно ће бити репризирано..... изнели Тома и Вучић ЏАК СА ОКО 3 000 листића који је пронађен у џаку у контејнеру.....ахахаха.......... а детаље ће открити полицији уколико буду заинтересовани...

Gledao sam nešto do 19h i bejaše 1 Dverjanin, mudro zboraše
 
Било је на ТВ СВет+ до мало пре.......... сигурно ће бити репризирано..... изнели Тома и Вучић ЏАК СА ОКО 3 000 листића који је пронађен у џаку у контејнеру.....ахахаха.......... а детаље ће открити полицији уколико буду заинтересовани...

Ne mogu da nađem nikakav njihov program na netu , ovo je zaista katastrofa da ne može da se nađe jedina televizija koji zbori istinu, ko li gostuje večeras ?
 
Гледам неколико дана већ отварате теме о поништењу избора, крађи.... Постоји видео материјал, не може се оспорити да је на неким местима било нерегуларности, бла, бла...

Моје је питање следеће. Да ли овде једино ви тражите поништавање избора, протесте на улицама, бла, бла, јер сам приметио да нико други осим звери нема јасан став о томе... Молим вас да ми кажете зашто се ви тангирате, ако се остале странке не тангирају
Pa,sad ni Dveri bas nisu sa moodima,i oni odustase.Kakva bre dozvola policije za ovako nesto! Nego svi su isti,da je opozicija zaista htela rusenje Bote,trebali su se ujediniti,i dati jednog kandidata za predsednika,pa kad ode Bota,lako bi dalje.Ali jok,svi su sujetni,svi hoce kolac sami da jedu,i bas mi drago sto ce Tomica opet biti drugi!Narodu je isto,dok je sistem isti,tako da me boli uvo ko je!Moja deca ce u inostranstvo,a meni zivot ionako prodje u cekanju bolje Srbije.Vise je ne cekam,jer od te price nema nista!
 
Pa,sad ni Dveri bas nisu sa moodima,i oni odustase.Kakva bre dozvola policije za ovako nesto! Nego svi su isti,da je opozicija zaista htela rusenje Bote,trebali su se ujediniti,i dati jednog kandieh kanarinko moja vesela koliko bi samo ljudi htelo al dzaba nema za koga da glasa to je jedini i najveci problem srbije zadnjih 20 god ,i kao da smo u uzbekistanu nista ne vidimo niti cujemo.slepci i zao mi data za predsednika,pa kad ode Bota,lako bi dalje.Ali jok,svi su sujetni,svi hoce kolac sami da jedu,i bas mi drago sto ce Tomica opet biti drugi!Narodu je isto,dok je sistem isti,tako da me boli uvo ko je!Moja deca ce u inostranstvo,a meni zivot ionako prodje u cekanju bolje Srbije.Vise je ne cekam,jer od te price nema nista!
kanarinko moja vesela koliko bi samo ljudi htelo al dzaba nema za koga da glasa to je jedini i najveci problem srbije zadnjih 20 god ,i kao da smo u uzbekistanu nista ne vidimo niti cujemo.slepci i zao mi propadaju generacije i generacije.
 

Back
Top