Life is only what U make it

i ja se ponekad postidim..
e, moram da ti se poverim..ne zato sto si ti meni sad tu nesto kao..nego zato sto nema drugih :p...ma ja ne znam koji je meni ku.. sve cesce hvatam sebe kako dobacujem ljudima iz cista mira...ko neki pubertetlija u skoli..al bar da lepo dobacujem, nego sam poceo da kenj.. aj, stari me znaju pa mi odbijaju na minuli rad, al sta cu sa ovim novim..lepo me sramota...sad kad bih hteo da se pravdam, ja bi ti reko da sam prso od foruma..ma ne znam...sta ti betty mislis koj mi je?
aj, ne moras odmah da mi kazes, razmisli pa mi reci sutra..mos i na engleskom, nema konekshn
 
bundeva:
i ja se ponekad postidim..
e, moram da ti se poverim..ne zato sto si ti meni sad tu nesto kao..nego zato sto nema drugih :p...ma ja ne znam koji je meni ku.. sve cesce hvatam sebe kako dobacujem ljudima iz cista mira...ko neki pubertetlija u skoli..al bar da lepo dobacujem, nego sam poceo da kenj.. aj, stari me znaju pa mi odbijaju na minuli rad, al sta cu sa ovim novim..lepo me sramota...sad kad bih hteo da se pravdam, ja bi ti reko da sam prso od foruma..ma ne znam...sta ti betty mislis koj mi je?
aj, ne moras odmah da mi kazes, razmisli pa mi reci sutra..mos i na engleskom, nema konekshn


sutra? :) Sutra!
 
Hmm.. mislim da ne mozemo sanjariti zauvek.
Ljudi nece to dozvoliti. Evo bas pre neki dan sam bio u situaciji gde mi mashta nije bila dozvoljena, i njeno korisenje bi bilo shvaceno kao agresija i napad.
Kreativnost je nepozeljna ako si pion, i ako ti to nije posao.
Ja sam pion, ja sam, nazalost neobrazovan, iako kreativan.
To mi nista nece pomoci, samo odmoci jbg.
Danas se tezi ka odvajanju ljudstva. Imas elitu, onih 1-2% sveta koji se tushira u mleq, imash srednji sloj, sloj dronova. I imash afriku i jadne ljude koji jedu cipele i piju urin i opet umiru.
Mislim ''danas se tezi' ne bas danas, oduvek, ali mislim da ce danas uspeti,, sistem je toliko zahvatio celu planetu da revolucija izlazi iz obzira, kao prvo: niko nema muda, i sve ce to biti iz ochaja, kao drugo, nema oruzja i nema shansi za nishta drugo do masakra samo sa jedne strane.
Sve postaje sivo...
Ili mozda samo mi starimo i gubimo volju da bojimo svet, gledajuci ga takvim kakav je.
Asimilacija :) barem ce borg uzivati jel?
 

Back
Top