Life is only what U make it

e.xotica:
Pa, rekla si da sanjaris o "najgroznijim" situacijama.

Da, ali sanjarim, zamisljam kako cu da uzivam u tom bolu trazeci u njemu najlaksi nacin da se zamislim kao heroina neke drame, kao glumica u svom zivotu, tako ja to zmisljam da ce biti i tako i sanjarim.Kad mi bude grozno, razmisljacu kao da sam glumica a to je kao film.To je lepo sanjariti o tome da si glumica u svom zivotu, kreativno, zanimljivo.
 
luckastalutkica:
Da, ali sanjarim, zamisljam kako cu da uzivam u tom bolu trazeci u njemu najlaksi nacin da se zamislim kao heroina neke drame, kao glumica u svom zivotu, tako ja to zmisljam da ce biti i tako i sanjarim.Kad mi bude grozno, razmisljacu kao da sam glumica a to je kao film.To je lepo sanjariti o tome da si glumica u svom zivotu, kreativno, zanimljivo.

Aha! Pa, dobro..
 
De's betty :wink:
Da li maštarim - pa i ne baš onako, kao što sam pre... Ne mogu da tripujem da će biti nešto što znam da neće, jer kad u jednom trenutku sagledam stvari realno, i pomislim kako ništa od toga nema, rastužim se do loodila. Ne znam kako sam ranije mogla da sanjarim i da se smešim al sad više ne mogu... Uhvati me - al' onda pustim neki film ili uzmem nešto da čitam ili zovem nekog, prošetam Arčija... Samo da me to ne dodirne :wink:
 
Definitivno ne zivim u istoj zbilji sa ostalim ljudovima. Svoju stvarnost nosim u mehuricu oko sebe.
Svako balonche pucka, ali zato naduvam jos koje....
betty jesi ti to nesvesno citirala Saru Konor iz Terminatora2? :)
Mislim kao naslov teme.. 'The future is not set, future is what we make for ourselves'
O mooj boze! Ubices Dajsona!
(dere se terminatoru pored sebe 'Hajde! Moramo je zaustaviti!
T800: 'Ali ubijanje Dajsona moze spreciti rat'
benji113:'Zar nisi nauchio nishta do sada, zashto ne mozesh da ubijash ljude?.....
Kod njega je moja kolekcija DvD-ja Buffy ubice vampira Sezone 5! Betty ce unishtiti mesto! Prvo sprechimo Betty, spasimo 5 serijal Buffy! Onda koknemo dajsona, ya dig my cygga?'
T800:'Ne. Koja je relevantnost tog...dvd-a...on nije ni izmisljen kao medijum za prenos i skladishtenje podataka u vreme kada je ovaj film snimljen....'
Benji113:'Don't make me cyber slap ya fool'
T800 krije glavu i ulazi u kola)

Terminator2poster.jpg
 
Ne, BB, citirala sam jamajčanku Macku Diamond, sa albuma "money-o-retail" :P



Juče sam pričala sa best friend...ona ima isto osećanje: kad pogleda iza sebe "wauuu, koliko sam napredovala". A de facto, ni makac....ništa muž deca bizMis...:lol: Tako i ja, 7 milja, ali po NEKOM DRUGOM KOORDINATNOM SYSTEMU.


Recimo da je 10 različitih vanzemaljaca stalo na crtu za start, za sprint. I ja i moja drugarica - u svem. brodovima, personalizoavnim za nas, potpuno podešenim baš za nas kako korisnike.
Čuje se pisak, svi krenu da tabanaju i trče, nas dve ....Fssss.......zk....ZVIIIZ....!!!
Efekat - jeste, najbrže smo, ali NISMO U IGRI, DAMN .....:?
Mora izgleda baš tupavo - po zemlji :idea:


De facto, svet je sporiji nego što nama treba. Ili, ona druga smešnija istina: ponašamo se i razmišljamo ko da smo u USA a ne u Srbiji :lol: Bedak...

Eto, otud tema....

Smeta li vama daydreaming, kako to hedlujete sa RL? Dokle se sme uopšte ići s tim?
Ako nema toga, život je nekako banalan...ako ima, postoji opasnost od surovog "prizemljenja".....kako naći pravu meru?
 

Back
Top