Life is only what U make it

Masam i ja da dobijem sedmicu pa da kupim sebi neko malo egzoticno ostrvce i avion da dodjem do njega pa da mogu da pobegnem i uzivam u svom miru i lepoti. Jedini je fazon sto bi mi za to ostrvo trebalo par sedmica..., ma bas me briga, mastam ja o mom ostrvu
 
Joj, kako bih ja ono u Francuskoj Polineziji posedov'oooo...
I nije mnogo skupo... Da imam nesto mnogo para, uzeo bih. Nece se baci. Jedino sto je komplikovano otici do tamo, pa se zastititi od monsuna, pa uvesti malo civilizacijskih tekovina...
 
ugadnubaburastem:
...Jeste, a valja pomenuti i egzotichne zivuljke iz familije gmizavaca, sasvim nerajski...Shalu na stranu - mozno li je da ce privatni raj dostupniji biti od prestonicke garsonjere?...:shock: San versus java...:roll:
Pa, cini mi se da je ipak malo skuplje od garsonjere. Ona jedna nula je malo pomerena, pa ispada da je pocetna cena 150 000 necega... Al' sta je to za nas bogatune? Ne pravim pitanje... Daj bato oba!
 
Julian_Duranona:
Pa, cini mi se da je ipak malo skuplje od garsonjere. Ona jedna nula je malo pomerena, pa ispada da je pocetna cena 150 000 necega... Al' sta je to za nas bogatune? Ne pravim pitanje... Daj bato oba!

...Znate, oduvek mi je falilo kurazi, priznajem, te mi gerijatrijske ambicije dosegnuse tek do simpaticnog shiprazja u ponudi prijateljske nam Kanade...Jeste da bi krchenje sa pratecim radovima na podizanju shatora olakshalo budjelare za jos toliko konvertibile, u najmanju ruku, no bar bi mogli komshijama inat terati...Sto drasticno menja na stvar...
 
Ja bih rado da i mene David ozivi na toj zurKi sa prskanjem...pa, makar i ne bila vecito mlada, posle...e, kad smo kod teme, i ja sam riba, puta mastalica celog zivota...podznak ne zanm, al znam da mi je, svakodnevno jedan deo glave u oblacima,a drugi na zemlji, poslednjih nekoliko godina...ne mogu da zamislim dan bez mastanja, na svaku temu...a, cini mi se , najvise na temu seksa...hm...ovo zvuci neuravnotezeno :)...jbg. ...
 
jao. seks....jao ja sam ihnibirana na tu temu :D

(ups...paz' da neko ne ugazza u rozen flekicu)


dygel.gif
 
slusaj, manijace, kad te budem PROpustila, presesce ti sve one sise sto kolekcioniras na ljis....:)...nego,ajde da se nesto radi, a manje da se masta...ona moze da posluzi samo kao uvertira...:)...taman da covek moze jos malo dremne, da ga ne mucim sa predigrom...;)...
 
Mastala sam kada sam bila mladja. I posle toga neko vreme nisam imala vremena ni za sta, pa ni za mastanje. Sada opet mastam sa muzem. Kada imamo vremena, dok leskarimo i razvlacimo se po kuci, ili setamo po divljini razmisljamo sta bismo mogli mi, sta drugi ljudi, sta ceo ovaj svet... ;)
 
Ja sanjarim o najgroznijim stvarima, kao u dramama, nije da zelim da mi se takve stvari dogode o kojima sanjarim, ali zelim da budem spremna na sve.Sanjarim kako cu ulepsavati svoj zivot u takvim situacijama, kako cu naci naizgled nemoguce nacine da budem srecna i zadovoljna i tad.
 

Back
Top