Quantcast

Лажне партиоте, лажни опозиционари, издајници- СРС

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Ех, будући дарадикали отварају десет тема дневно о СНС...наравно пљувачких...и будући да се на свакој теми о СНС скупи, као по команди (у ствари зашто као) мноштво радикала, ево и ја ћу отворити прву тему о њему.

-Зашто СРС у медијима ни 10 % не напда власт као СНС
-Зашто СРС није организовао ниједну антирежимску акцију
-Зашто је СРС за последњих годину дана неколико пута мјењала став о ЕУ
-Зашто су СРСовци у београдским управним одборима, у граду дгје је на власти ДС
-Зашто је у скупштинском одбору Војводине СРС дала кворум Статуту Војводине
-Зашто је СРС више пута одбијала позив на опозиционо удруживање
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на СНС
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на мене лично, иако сам милион пута доказао сав свој презир према ДС и Г17.
-Да ли знате да су неки бивши функционери били чланови СКЈ, а данас су шатро велики четници (Тодоровић нпр.)

Дакле, јасно је-Српска радикална странка је издајничка странка и не дао Бог да они дођу на власт, упростали би и ово малчице ствари што ваља у нашој осиромашеној држави.

Poslednja izmena od moderatora:

mračak

Domaćin
Banovan
Poruka
3.381
Ima nesto jos zanimljivije...poslanik Damjanovic ih je takodje napustio, a o njemu skoro ni reci lose nisam cuo od jadikala...ali zato Tomu i dan danas prozivaju...doduse malo manje nego obicno...dakle trebalo bi ih pitati koja je razlika u Damjanovicu i Nikolicu...za jednog cute, a za drugog izlivi fekalija...ili je mozda Damjam samo trojanski konj koji radikalima sluzi kao podrska vladajucoj koaliciji...

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Ima nesto jos zanimljivije...poslanik Damjanovic ih je takodje napustio, a o njemu skoro ni reci lose nisam cuo od jadikala...ali zato Tomu i dan danas prozivaju...doduse malo manje nego obicno...dakle trebalo bi ih pitati koja je razlika u Damjanovicu i Nikolicu...za jednog cute, a za drugog izlivi fekalija...ili je mozda Damjam samo trojanski konj koji radikalima sluzi kao podrska vladajucoj koaliciji...
Врло могуће...видиш да ДСу стално недостаје 1-2 посланика за потребних 126.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Зашто су Тадикали подигли кривичну пријаву против српског хероја Борислава Пелевића, антисрпском Трибуналу за ратне злочине ?
То још ни такви антисрби као што су Наташа Кандић, Соња Бисерко и сл. нису радили.

mračak

Domaćin
Banovan
Poruka
3.381
Врло могуће...видиш да ДСу стално недостаје 1-2 посланика за потребних 126.
Naravno, pa sam Damjanovic je imao nekih problema ga legalizacijom objekta...to je bilo reseno cim se odvojio...a ne zaboravi da je i Todorovic imao onaj plac, pa je bila rusena ograda...od toga sada nista, a zasto pitam se...:D

mar_comm

Elita
Poruka
24.450
Ех, будући да јадикали отварају десет тема дневно о СНС...наравно пљувачких...и будући да се на свакој теми о СНС скупи, као по команди (у ствари зашто као) мноштво тадикала, ево и ја ћу отворити прву тему о њему.

-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на мене лично, иако сам милион пута доказао сав свој презир према ДС и Г17.
-Да ли знате да су неки бивши функционери били чланови СКЈ, а данас су шатро велики четници (Тодоровић нпр.)

Дакле, јасно је-Српска радикална странка је издајничка странка и не дао Бог да они дођу на власт, упростали би и ово малчице ствари што ваља у нашој осиромашеној држави.

Ајде Мишко
дај линкове за бар 5 тема (не мора 10) које је неко из радикала отворио о СНС
уколико их нема
признај лепо да си најобичнија лажовчина и јефтини Томин апаратчик
и скини нам се више ....

Poruka
22.202
Ех, будући да јадикали отварају десет тема дневно о СНС...наравно пљувачких...и будући да се на свакој теми о СНС скупи, као по команди (у ствари зашто као) мноштво тадикала, ево и ја ћу отворити прву тему о њему.

Zato shto su ga prodale i izdale sise , grobar i silikonac !!!
P.S
Shta ti mislish od kuda grobaru i silikoncu pare da rade to shto rade (osnivaju stranku,kupuju glasache,kupuju stanove,zakupljuju Sava Centar,podplacuju i placaju medije............) ????????

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118

Ајде Мишко
дај линкове за бар 5 тема (не мора 10) које је неко из радикала отворио о СНС
уколико их нема
признај лепо да си најобичнија лажовчина и јефтини Томин апаратчик
и скини нам се више ....
Ти мене спомињеш у свакој трећој теми...а линкове не чувам али сви врло добро знају да то што говорим јесте истина.
И јоп нешто-прво ви мене оставите на миру, па ћу ја вас. Обратно НЕЋЕ ДА МОЖЕ.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Zato shto su ga prodale i izdale sise , grobar i silikonac !!!
P.S
Shta ti mislish od kuda grobaru i silikoncu pare da rade to shto rade (osnivaju stranku,kupuju glasache,kupuju stanove,zakupljuju Sava Centar,podplacuju i placaju medije............) ????????
Нема ту издаје-свако ко жели да формира нову политичку странку има право то да учини и нико нема право да га због тога назива издајником.

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Napustila ih je i Marina Ragus, inace i clan Pravnog tima za odbranu Vojislava Seselja, ni reci o njoj, verovatno da posle odlaska Nikolica saznala je nesto sto nije smela o stranci u kojoj je bila, nema drugog objasnjenja...Damjanovicev glas je bio presudan u nekom odlucivanju u Skupstini, vrlo vaznom, ne mogu da se setim o cemu bese, znam da su sutradan osvanuli naslovi: Damjanovic prodao glas za poslasticarnicu.

ПАПРИКАРИУС

Elita
Banovan
Poruka
20.839
Napustila ih je i Marina Ragus, inace i clan Pravnog tima za odbranu Vojislava Seselja, ni reci o njoj, verovatno da posle odlaska Nikolica saznala je nesto sto nije smela o stranci u kojoj je bila, nema drugog objasnjenja...Damjanovicev glas je bio presudan u nekom odlucivanju u Skupstini, vrlo vaznom, ne mogu da se setim o cemu bese, znam da su sutradan osvanuli naslovi: Damjanovic prodao glas za poslasticarnicu.
ВРХ СРС-а У ЗЕМЉИ = ПРОДАНЕ ДУШЕ КАО И ТОМА!
П.С.
Само за мЛого мање паре!

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
ВРХ СРС-а У ЗЕМЉИ = ПРОДАНЕ ДУШЕ КАО И ТОМА!
П.С.
Само за мЛого мање паре!
Marina Ragush prodana dusha, otisla posle Tome, ne pre nego sto je danima (kao i ostali ) blatila i pljuvala Nikolica, Vucica..Tabakovicku...?
Ma, vazi, hvala na obavestenju!

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.298
Мислим да је наслов теме преблаг, требало је нешто попут оних наслова шешељевих књига, типа Тадићево купљено смеће-Српска крадикална странка.
Nemoj zaboraviti ni : ***** del Ponte i ***** del Kostunica"- jedan naslov Seseljeve knjige pisane u Hagu

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.728
Зашто су Тадикали подигли кривичну пријаву против српског хероја Борислава Пелевића, антисрпском Трибуналу за ратне злочине ?
То још ни такви антисрби као што су Наташа Кандић, Соња Бисерко и сл. нису радили.
Tadikali su proglasili Crnogorski službenim jezikom!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.