Лажне партиоте, лажни опозиционари, издајници- СРС

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Ех, будући дарадикали отварају десет тема дневно о СНС...наравно пљувачких...и будући да се на свакој теми о СНС скупи, као по команди (у ствари зашто као) мноштво радикала, ево и ја ћу отворити прву тему о њему.

-Зашто СРС у медијима ни 10 % не напда власт као СНС
-Зашто СРС није организовао ниједну антирежимску акцију
-Зашто је СРС за последњих годину дана неколико пута мјењала став о ЕУ
-Зашто су СРСовци у београдским управним одборима, у граду дгје је на власти ДС
-Зашто је у скупштинском одбору Војводине СРС дала кворум Статуту Војводине
-Зашто је СРС више пута одбијала позив на опозиционо удруживање
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на СНС
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на мене лично, иако сам милион пута доказао сав свој презир према ДС и Г17.
-Да ли знате да су неки бивши функционери били чланови СКЈ, а данас су шатро велики четници (Тодоровић нпр.)

Дакле, јасно је-Српска радикална странка је издајничка странка и не дао Бог да они дођу на власт, упростали би и ово малчице ствари што ваља у нашој осиромашеној држави.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ima nesto jos zanimljivije...poslanik Damjanovic ih je takodje napustio, a o njemu skoro ni reci lose nisam cuo od jadikala...ali zato Tomu i dan danas prozivaju...doduse malo manje nego obicno...dakle trebalo bi ih pitati koja je razlika u Damjanovicu i Nikolicu...za jednog cute, a za drugog izlivi fekalija...ili je mozda Damjam samo trojanski konj koji radikalima sluzi kao podrska vladajucoj koaliciji...
 
Ima nesto jos zanimljivije...poslanik Damjanovic ih je takodje napustio, a o njemu skoro ni reci lose nisam cuo od jadikala...ali zato Tomu i dan danas prozivaju...doduse malo manje nego obicno...dakle trebalo bi ih pitati koja je razlika u Damjanovicu i Nikolicu...za jednog cute, a za drugog izlivi fekalija...ili je mozda Damjam samo trojanski konj koji radikalima sluzi kao podrska vladajucoj koaliciji...
Врло могуће...видиш да ДСу стално недостаје 1-2 посланика за потребних 126.
 
Зашто су Тадикали подигли кривичну пријаву против српског хероја Борислава Пелевића, антисрпском Трибуналу за ратне злочине ?
То још ни такви антисрби као што су Наташа Кандић, Соња Бисерко и сл. нису радили.
 
Врло могуће...видиш да ДСу стално недостаје 1-2 посланика за потребних 126.

Naravno, pa sam Damjanovic je imao nekih problema ga legalizacijom objekta...to je bilo reseno cim se odvojio...a ne zaboravi da je i Todorovic imao onaj plac, pa je bila rusena ograda...od toga sada nista, a zasto pitam se...:D
 
Ех, будући да јадикали отварају десет тема дневно о СНС...наравно пљувачких...и будући да се на свакој теми о СНС скупи, као по команди (у ствари зашто као) мноштво тадикала, ево и ја ћу отворити прву тему о њему.

-Зашто СРС у медијима ни 10 % не напда власт као СНС
-Зашто СРС није организовао ниједну антирежимску акцију
-Зашто је СРС за последњих годину дана неколико пута мјењала став о ЕУ
-Зашто су СРСовци у београдским управним одборима, у граду дгје је на власти ДС
-Зашто је у скупштинском одбору Војводине СРС дала кворум Статуту Војводине
-Зашто је СРС више пута одбијала позив на опозиционо удруживање
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на СНС
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на мене лично, иако сам милион пута доказао сав свој презир према ДС и Г17.
-Да ли знате да су неки бивши функционери били чланови СКЈ, а данас су шатро велики четници (Тодоровић нпр.)

Дакле, јасно је-Српска радикална странка је издајничка странка и не дао Бог да они дођу на власт, упростали би и ово малчице ствари што ваља у нашој осиромашеној држави.

Ајде Мишко
дај линкове за бар 5 тема (не мора 10) које је неко из радикала отворио о СНС
уколико их нема
признај лепо да си најобичнија лажовчина и јефтини Томин апаратчик
и скини нам се више ....
 
Ех, будући да јадикали отварају десет тема дневно о СНС...наравно пљувачких...и будући да се на свакој теми о СНС скупи, као по команди (у ствари зашто као) мноштво тадикала, ево и ја ћу отворити прву тему о њему.

-Зашто СРС у медијима ни 10 % не напда власт као СНС
-Зашто СРС није организовао ниједну антирежимску акцију
-Зашто је СРС за последњих годину дана неколико пута мјењала став о ЕУ
-Зашто су СРСовци у београдским управним одборима, у граду дгје је на власти ДС
-Зашто је у скупштинском одбору Војводине СРС дала кворум Статуту Војводине
-Зашто је СРС више пута одбијала позив на опозиционо удруживање
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на СНС
-Зашто форумски радикали предњаче у нападима на мене лично, иако сам милион пута доказао сав свој презир према ДС и Г17.
-Да ли знате да су неки бивши функционери били чланови СКЈ, а данас су шатро велики четници (Тодоровић нпр.)

Дакле, јасно је-Српска радикална странка је издајничка странка и не дао Бог да они дођу на власт, упростали би и ово малчице ствари што ваља у нашој осиромашеној држави.

Zato shto su ga prodale i izdale sise , grobar i silikonac !!!
P.S
Shta ti mislish od kuda grobaru i silikoncu pare da rade to shto rade (osnivaju stranku,kupuju glasache,kupuju stanove,zakupljuju Sava Centar,podplacuju i placaju medije............) ????????
 

Ајде Мишко
дај линкове за бар 5 тема (не мора 10) које је неко из радикала отворио о СНС
уколико их нема
признај лепо да си најобичнија лажовчина и јефтини Томин апаратчик
и скини нам се више ....
Ти мене спомињеш у свакој трећој теми...а линкове не чувам али сви врло добро знају да то што говорим јесте истина.
И јоп нешто-прво ви мене оставите на миру, па ћу ја вас. Обратно НЕЋЕ ДА МОЖЕ.
 
Zato shto su ga prodale i izdale sise , grobar i silikonac !!!
P.S
Shta ti mislish od kuda grobaru i silikoncu pare da rade to shto rade (osnivaju stranku,kupuju glasache,kupuju stanove,zakupljuju Sava Centar,podplacuju i placaju medije............) ????????
Нема ту издаје-свако ко жели да формира нову политичку странку има право то да учини и нико нема право да га због тога назива издајником.
 
Ima nesto jos zanimljivije...poslanik Damjanovic ih je takodje napustio, a o njemu skoro ni reci lose nisam cuo od jadikala...ali zato Tomu i dan danas prozivaju...doduse malo manje nego obicno...dakle trebalo bi ih pitati koja je razlika u Damjanovicu i Nikolicu...za jednog cute, a za drugog izlivi fekalija...ili je mozda Damjam samo trojanski konj koji radikalima sluzi kao podrska vladajucoj koaliciji...

Napustila ih je i Marina Ragus, inace i clan Pravnog tima za odbranu Vojislava Seselja, ni reci o njoj, verovatno da posle odlaska Nikolica saznala je nesto sto nije smela o stranci u kojoj je bila, nema drugog objasnjenja...Damjanovicev glas je bio presudan u nekom odlucivanju u Skupstini, vrlo vaznom, ne mogu da se setim o cemu bese, znam da su sutradan osvanuli naslovi: Damjanovic prodao glas za poslasticarnicu.
 
Napustila ih je i Marina Ragus, inace i clan Pravnog tima za odbranu Vojislava Seselja, ni reci o njoj, verovatno da posle odlaska Nikolica saznala je nesto sto nije smela o stranci u kojoj je bila, nema drugog objasnjenja...Damjanovicev glas je bio presudan u nekom odlucivanju u Skupstini, vrlo vaznom, ne mogu da se setim o cemu bese, znam da su sutradan osvanuli naslovi: Damjanovic prodao glas za poslasticarnicu.

ВРХ СРС-а У ЗЕМЉИ = ПРОДАНЕ ДУШЕ КАО И ТОМА!
П.С.
Само за мЛого мање паре!
 
ВРХ СРС-а У ЗЕМЉИ = ПРОДАНЕ ДУШЕ КАО И ТОМА!
П.С.
Само за мЛого мање паре!

Marina Ragush prodana dusha, otisla posle Tome, ne pre nego sto je danima (kao i ostali ) blatila i pljuvala Nikolica, Vucica..Tabakovicku...?
Ma, vazi, hvala na obavestenju!
 
Мислим да је наслов теме преблаг, требало је нешто попут оних наслова шешељевих књига, типа Тадићево купљено смеће-Српска крадикална странка.

Nemoj zaboraviti ni : ***** del Ponte i ***** del Kostunica"- jedan naslov Seseljeve knjige pisane u Hagu
 
Зашто су Тадикали подигли кривичну пријаву против српског хероја Борислава Пелевића, антисрпском Трибуналу за ратне злочине ?
То још ни такви антисрби као што су Наташа Кандић, Соња Бисерко и сл. нису радили.

Tadikali su proglasili Crnogorski službenim jezikom!
 

Back
Top