Лажи о пучу 27. марта

Ко би био у праву?

  • Сале је у праву- нисмо могли да избегнемо рат

  • У праву су ови што кажу да је Хитлер био добар


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Немци су били зло.
Црвена Армија је спасла Словене и Православље од уништења.
Твоја тврдња је злочиначка, подла и прљава!

И сто пута сам веж поновио - на суђењу немачки маршали су признали да је Хитлер планирао да цео Београд очистиу од Срба и преименује у Принцојгенштат.

И на крају песмица СС дивизије принц Еуген:

"Prinz Eugen, der edle Haufen,
mit den Serben muß er raufen,
unsre Muli-Division!
Und gar so mancher Serbenschädel
und gar manches Serbenmädel
sehe ich gefallen schon."

"Принц Еуген племенита војска,
иде против Срба да се бори,
наша дивна дивизија!
О српске ће пастилобање
и српске ће пасти жене"

(из књиге команданта дивизије)
Ти си најгори издајник Српства и Православља! Јудејски титоисто, србомрсцу!

Лупаш глупости невиђене а изврћеш моје речи, јер: нисам ни рекао да "немци (нацисти) нису зло" већ да су мање зло од бољшевика. И када бих морао да бирам између ова два зла, увек би бирао мање зло.
А друго: ми нисмо ни морали да бирамо између два зла већ само да прогласимо неутралност а чак и Тројни Пакт није био изабир неког од ова два зла.
И Тројни Пакт је био нека врста неутралности. То је факат.

А ова твоја констатација да је "Црвена Армија спасила Православље" је највећа небулоза коју сам до сада прочитао! Па управо су бољшевици побили највише православних хришћана него ико у историји човечанства!
Бољшевици су НАЈВЕЋЕ зло. То су отворени сатанисти.

А ово што понављаш као папагај шта су наводно нацисти планирали у Београду је био њихов пропагандни трик. Јер, да су то заиста хтели, они би то и учинили, нико их не би могао спречити у томе.
Имали су довољно времена од 6.априла 1941. до 20.октобра 1944. године да Београд очисте од Србадије, али то нису хтели.

То су те учили твоји идеолошки преци: богоборни комунисти а и много си гледао партизанске филмове.
А управо је твој ЛДП исто левичарска странка, као и твоји пожутели радикали.
 
Poslednja izmena od moderatora:
А и ова анкета која је постављена је тотално накарадна.
Нико не каже овде да је "Хитлер био добар" већ да је рат могао да се избегне.
Треба преправити питања у анкети, у супротном показујеш колико си глуп човек и да не разумеш историју.
 
А и ова анкета која је постављена је тотално накарадна.
Нико не каже овде да је "Хитлер био добар" већ да је рат могао да се избегне.
Треба преправити питања у анкети, у супротном показујеш колико си глуп човек и да не разумеш историју.

E, pa tako nam je i Hitler postavio pitanje- a ne kako smo mi hteli i kako ti trtljaš!

P.S.
Eve ti malo prave muzike:

 
Грци бољшевизирани? Грчка није имала политичку елиту да избегне рат? Тројни пакт врста неутралности?

Овакве констатације вређају здрав разум...
Шта те мучи?
Нису сви Грци били бољшевизирани али јесте велики део њих. А њихова влада је директно служила енглеским интересима.
А Тројни Пакт јесте био једна врста неутралности јер је подразумевао једино транзит кроз Југославију. Међутим, и ту је Хитлер попустио према нама и рекао Цветковићу овако:
„Све ја то од Југославије не тражим. Ја се обавезујем, да за време трајања рата, нећу тражити пролаз за моје трупе преко југословенске територије. Ја идем преко Бугарске. Ја не тражим никакве војне базе на вашој територији, ни употребу железнице, ниједну локомотиву, ниједан вагон. Ја вам гарантујем ваш територијални и државни интегритет. Дакле, у свему овоме нема ничег што би вређало ваш национални понос. Ваши суседи су примили Тројни пакт без икакве резерве. Ово што вам предлажем, то у ствари није Тројни пакт, али с обзиром на остале, ми морамо у тој форми регулисати своје односе“.
Дакле, то није ни био права форма Тројног Пакта који је важио за остале земље у суседству. То је била само форма (као образац) а не и суштина Тројног Пакта!
Наравно, боље би било да се могао избећи (и такав формални) Тројни Пакт и прогласила права неутралност, али је већ било касно.

Дакле, нема ту вређања здравог разума већ сагледај историју објективно па донеси суд о томе.
 
Poslednja izmena:
konstantin-vasiliev-invasion-1973.jpg


Константин Васиљев: "Инвазија" (1973.)
 
Шта те мучи?
Нису сви Грци били бољшевизирани али јесте велики део њих. А њихова влада је директно служила енглеским интересима.
А Тројни Пакт јесте био једна врста неутралности јер је подразумевао једино транзит кроз Југославију. Међутим, и ту је Хитлер попустио према нама и рекао Цветковићу овако: Дакле, то није ни био права форма Тројног Пакта који је важио за остале земље у суседству. То је била само форма (као образац) а не и суштина Тројног Пакта!
Наравно, боље би било да се могао избећи (и такав формални) Тројни Пакт и прогласила права неутралност, али је већ било касно.

Дакле, нема ту вређања здравог разума већ сагледај историју објективно па донеси суд о томе.

Како може неко да лупи нешто овако и да остане жив? Грчком је 1940 владао профашистички диктатор Метаксас који три благе није имао са Лондоном а од бољшевика није могао бити даљи ни да је хтео. Мусолини је тражио да им Грци уступе јужни Епир, на шта Метаксас није пристао и Италијани су напали и провели се прилично лоше.
 
Како може неко да лупи нешто овако и да остане жив? Грчком је 1940 владао профашистички диктатор Метаксас који три благе није имао са Лондоном а од бољшевика није могао бити даљи ни да је хтео. Мусолини је тражио да им Грци уступе јужни Епир, на шта Метаксас није пристао и Италијани су напали и провели се прилично лоше.
Како није имао везе са Лондоном када су Енглези једва чекали такав развој догађаја. На то је Метаксас требао да рачуна. Он је био у сличној позицији као наш Стојадиновић пре владе Цветковић-Мачек. Рат са Италијом је могао остати локалног карактера.
Такође, Грци јесу били у великој мери бољшевизирани што је показао и грађански рат који је одмах тада и почео (негде 1942.године). И тамо су комунисти били изузетно јаки.
 
Како није имао везе са Лондоном када су Енглези једва чекали такав развој догађаја. На то је Метаксас требао да рачуна. Он је био у сличној позицији као наш Стојадиновић пре владе Цветковић-Мачек. Рат са Италијом је могао остати локалног карактера.
Такође, Грци јесу били у великој мери бољшевизирани што је показао и грађански рат који је одмах тада и почео (негде 1942.године). И тамо су комунисти били изузетно јаки.

А тек ескими!
банда бољшевичка!

П.С.
Човече, тераш народ да опрости комунима све зло......

П.П.С.

Сада можете да разумете како и зашто су људи пригрлили комунизам када су са друге стране имали као Сергиан.
 
Poslednja izmena od moderatora:
А и ова анкета која је постављена је тотално накарадна.
Нико не каже овде да је "Хитлер био добар" већ да је рат могао да се избегне.
Треба преправити питања у анкети, у супротном показујеш колико си глуп човек и да не разумеш историју.

:think:
 

Back
Top