Kurti: Mini Šengen je namera Srbije da formira četvrtu Jugoslaviju

https://www.danas.rs/politika/kurti-mini-sengen-je-namera-srbije-da-formira-cetvrtu-jugoslaviju/

Kurti: Mini Šengen je namera Srbije da formira četvrtu Jugoslaviju

Kosovski premijer Aljbin Kurti izjavio je da balkanski „mini Šengen“ predstavlja nameru Srbije da formira četvrtu Jugoslaviju i da takva ideja predstavlja opasnost, dodavši da je za to zainteresovana i Rusija.

Pogledajte prilog 649091


АЉБИНЕ БУДИ ТИ НАШ НОВИ ТИТО, НЕЋЕМО БОСАНЦА ИЗ ЧИПУЉИЋА!
Аљбине Куртизано, ево ти и овог @комшију, нек ти буде Први министар и радите у двојцу.
Ту сте негде са IQ a осведочини мрзитељи Србије. Баш би се слагали.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Razočarao me ovaj Kurti, mislio sam da je čovek koji ima kičmu. 100 puta je rekao da neće da pregovara sa ogrankom organizovane kriminalne grupe na severu Kosova, da nema šanse da budu u njegovoj Vladi i na kraju im je dao da budu u Vladi.
По Уставу 2 министра морају бити из редова српских мањинских странака, у овом случају једне, српске листе, дакле само је испоштован Устав
 
Razočarao me ovaj Kurti, mislio sam da je čovek koji ima kičmu. 100 puta je rekao da neće da pregovara sa ogrankom organizovane kriminalne grupe na severu Kosova, da nema šanse da budu u njegovoj Vladi i na kraju im je dao da budu u Vladi.
Зато што су гласови Албанаца из Србије за Самоопредељење на кварно проглашени неважећима - то је било масло Американаца који подржавају Тачија. Зато је оволико и трајало формирање владе. Тако да Аљбин није могао да избегне да стави у владу Аљекове шиптаре.
Да гласови Албанаца из Србије нису проглашени неважећима, никада Аљекова шиптарија са Севера Косова не би видела његову владу.
 
Šiptari su bas bili glupi 90tih jer su prerano digli ustanak, ali Srbi su još gluplji i daće Sopcima šansu da poprave.

naime, oni su rano digli ustanak protiv Srbije. Trebali su još 40 godina da se šire prodajući lepo kokice i bakljave i stignu do Nisa Kruševca i Uzica.

onda bi u najgorem slučaju od cele Srbije napravili Makedoniju ili bi mogli da nastave i definitvno postanu većina oko 2050.

u najboljem slučaju za nas uzeli bi samo Kosovo a neki tamo Vucic iz 2040 bi urlao na dnevniku: velika pobeda Vranje i Kraljevo ostaju u Srbiji.
 
Šiptari su bas bili glupi 90tih jer su prerano digli ustanak, ali Srbi su još gluplji i daće Sopcima šansu da poprave.

naime, oni su rano digli ustanak protiv Srbije. Trebali su još 40 godina da se šire prodajući lepo kokice i bakljave i stignu do Nisa Kruševca i Uzica.

onda bi u najgorem slučaju od cele Srbije napravili Makedoniju ili bi mogli da nastave i definitvno postanu većina oko 2050.

u najboljem slučaju za nas uzeli bi samo Kosovo a neki tamo Vucic iz 2040 bi urlao na dnevniku: velika pobeda Vranje i Kraljevo ostaju u Srbiji.

Грешиш, подигли су устанак у правом тренутку.

За 40 година, због масовне емиграције и вестернизације косовског друштва, Албанци ће бити дебело у демографском минусу, и на Космету ће их бити мање од милион.

Зато су направили државу у правом тренутку.
 
Наравно да јесу.

Или мислиш да то што је Либерија шатро гистро повукла признање мења ту чињеницу?
Хебе ми се што Дачић тргује повлачењем признања у замену за светлуцави накит са неким афричким племенима.

Косово није држава, то је територија која без утицаја страног фактора не функционише.

Они су држава колико и Јужна Осетија.
 
Грешиш, подигли су устанак у правом тренутку.

За 40 година, због масовне емиграције и вестернизације косовског друштва, Албанци ће бити дебело у демографском минусу, и на Космету ће их бити мање од милион.

Зато су направили државу у правом тренутку.

Ala si ti neupućen.
Na KiMu ima više od 700,000 građana manje od 800,000

Policija ne može da utvrdi
 
Хебе ми се што Дачић тргује повлачењем признања у замену за светлуцави накит са неким афричким племенима.

Косово није држава, то је територија која без утицаја страног фактора не функционише.

Они су држава колико и Јужна Осетија.
Možda za vas Japan nije dovoljno seriozna država pa treba da čekamo Glupačka Ostrva

thaci-abe-4-e1579856070194.jpg
 
Sengen nema veze sa Jugoslavijom. U pitanju je samo protok robe i ljudi. Inace to odgovara Srbiji kako bi lakse izvozila svoju robu. Milijarde izvoza su u pitanju. Srbija je ekonomski kolonijalna sila nad Albanijom, Kosovom, BiH, Makedonijom i CG.

Ona bi imala ulogu regionalne sile na Balkanu, da nisu drugačije odlučili.

Veliki su tako hteli.
 
Možda za vas Japan nije dovoljno seriozna država pa treba da čekamo Glupačka Ostrva

thaci-abe-4-e1579856070194.jpg
Може их признати свих 192 држава света, без признања Србије то је само окупирани териториј.

А наравно да их неће сви признати, већ само они што морају.

Ал' те ствари се брзо мењају, нешто без темеља се брзо урушава, само пази.
 
Хебе ми се што Дачић тргује повлачењем признања у замену за светлуцави накит са неким афричким племенима.

Косово није држава, то је територија која без утицаја страног фактора не функционише.

Они су држава колико и Јужна Осетија.

Ниједна екс-ју држава осим Словеније и Хрватске не функционише без страног фактора.

Ту се Косово ништа не разликује од Београда.
 
Може их признати свих 192 држава света, без признања Србије то је само окупирани териториј.

А наравно да их неће сви признати, већ само они што морају.

Ал' те ствари се брзо мењају, нешто без темеља се брзо урушава, само пази.

Србија има слабије темеље од Космета.
 
Ниједна екс-ју држава осим Словеније и Хрватске не функционише без страног фактора.

Ту се Косово ништа не разликује од Београда.
Знаш на шта мислим.

Косово је мало слабије организовано од БиХ.

Знаш, они су као Јужни Вијетнам. Распали би се у року од пар месеци да се стави катанац на Бондстил.
 
Знаш на шта мислим.

Косово је мало слабије организовано од БиХ.

Знаш, они су као Јужни Вијетнам. Распали би се у року од пар месеци да се стави катанац на Бондстил.

Не би, Косово је организоване од Србије.

То су русонеудомице, као, Косово је лажна држава.
 
Србија има слабије темеље од Космета.
Хаха, па не верујеш сам ваљда у ово што пишеш.

Срби су народ који је државотворан и има богату историју и традицију, по томе смо миљама испред свих екс-Ју племена.

Са друге стране, Албанци су добили државу да Србија нема излаз на море, док је Косово основала чета главосеча.
 

Back
Top