Quantcast

Kurti: Mini Šengen je namera Srbije da formira četvrtu Jugoslaviju

Poruka
24.607
Хаха, па не верујеш сам ваљда у ово што пишеш.

Срби су народ који је државотворан и има богату историју и традицију, по томе смо миљама испред свих екс-Ју племена.

Са друге стране, Албанци су добили државу да Србија нема излаз на море, док је Косово основала чета главосеча.
Да, лепо је све то што се дешавало 1346. године, али ми данас живимо у 2020. Дакле чак не ни у 2008 или 2012. Дакле 2010 је била пре 10 година.

Косово 2020> Србија 2020.

Poruka
14.678
Да, лепо је све то што се дешавало 1346. године, али ми данас живимо у 2020. Дакле чак не ни у 2008 или 2012. Дакле 2010 је била пре 10 година.

Косово 2020> Србија 2020.
Можеш наставити са тим Јагуар форама, одбијам да верујем да ти је размишљање тако површно.

Зашто себи без потребе мажеш очи, то не знам.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
51.951
Знаш на шта мислим.

Косово је мало слабије организовано од БиХ.

Знаш, они су као Јужни Вијетнам. Распали би се у року од пар месеци да се стави катанац на Бондстил.
Њима не треба држава да би функционисали, они боље функционишу без државе. И ми бисмо вероватно, али 200 година већ немамо прилике да пробамо.

Poruka
24.607
Можеш наставити са тим Јагуар форама, одбијам да верујем да ти је размишљање тако површно.

Зашто себи без потребе мажеш очи, то не знам.
Пази, те неке приче да је Србија нека "државотворна" држава, неки родоносни источник са неком традицијом и историјом и слично, то све можеш да окачиш мачку о реп. Све то исто тврде Шиптари о себи.

Србија има Београд и Нови Сад који је добила у наслеђе из неких других, успешнијих држава (КуК и СХС-СФРЈ), а Космет то нема јер је увек био провинција, па је Приштина ружнија и јаднија од Београда. Другим речима, лидери Београда могу да примају стране делегације у масивно Палати СИВ, а лидери Приштине у бурегџиници Код Ћазима.

Али квалитет живота, функционалност институција, међународни утицај и слично су идентични у Србији и на Космету.

Зато се не треба фолирати са тим као "Ма ми смо серија Крај Династије Обрановић, чика Лаза, Саша Шери, Драга Грлице Моја, а Шиптари су гомила звери која крешти у шуми", јер ем што Србија 2020. нема везе са чика Божом факин Маршићанином, ем што су просечни Србенда и Шиптаренда 2020 иста особа.

И зато ме иритира тај лажни, неосновани нарцисизам из постова као што су твоји на овој теми.

"Ми смо државотворни, ми имамо традицију, а шиптари су животиње".

Те приче су Турска Радио Телевизија 2 (ТРТ на Квадрат).

Poruka
14.678
Пази, те неке приче да је Србија нека "државотворна" држава, неки родоносни источник са неком традицијом и историјом и слично, то све можеш да окачиш мачку о реп. Све то исто тврде Шиптари о себи.
Они тврде, а ми јесмо.

Ту је сва разлика.

Poruka
23.321
Хебе ми се што Дачић тргује повлачењем признања у замену за светлуцави накит са неким афричким племенима.

Косово није држава, то је територија која без утицаја страног фактора не функционише.

Они су држава колико и Јужна Осетија.
Zanimljivo je kako Nosfi, koji se ljuti ako neko i spomene da njegov govor ima prizvuk rasizma, lako prelazi preko činjenice da 50+% članica UN ne priznaje Kosovo, a kada bi se to prebacilo na broj stanovnika dolazimo do 70% stanovništva planete, samo zato što je manjina koja priznaje Beli Čovek, a većina koja ne priznaje Kinez, Indijac, Srbin i ostali ruski derivati with coloured skin.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.