Ksalol

Naiđu takve situacije. Lekari nekad prenagle i na početku daju jake lekove, umesto da ih čuvaju za kasnije ako ustreba.
мислим да сам Ксалол пила неких годину дана.
не знам колико редовно, које је био јачине, имало је везе са стресом, и штитом.
не, нисам била код психијатра. :)
 
мислим да сам Ксалол пила неких годину дана.
не знам колико редовно, које је био јачине, имало је везе са стресом, и штитом.
не, нисам била код психијатра. :)
"Štit", je l' se o odnosi na štitnu žlezdu pošto sam dobila da uradim hormone? Moj je Ksalol od 1 mg, a ima i od 0,5.
 
Volela bih da je počeo to da sad to raspoloženje zrači iz mene i da, sad još malo, fino zaspim, zaršila sam smenu u ponoć. :zper: Hvala što mi osvežavaš veče. :zper::per:
па не мораш баш да певаш, али да грч макар малкице попусти, било би добро.
можда помогне појачање у писници. :lol:

како ови смајлићи преваре, а ми скљокане.:zper:
 
па не мораш баш да певаш, али да грч макар малкице попусти, било би добро.
можда помогне појачање у писници. :lol:

како ови смајлићи преваре, а ми скљокане.:zper:
I ne bih baš da pevam, noć je :per: ali da ne mislim na loše stvari, da gledam seriju i da se fino uspavam.
 
Ksalol 0,25,
moze se uzeti u ramzaku 2x dnevno...
posjeduje osobine i smirenja i pruzanja volje za djelovanje zatim pospanost sa svim obiljezjima vracanja organizma u stanje jednomjerne opustenosti...
 
Moram i ja hitno da proverim hormone. Imala sam malo problema u mladosti i ti se posle smirilo. Možda se povratilo od stresova (operacij karcinoma, prelom noge, smrt setre i oca, skupljalo se godinama).
мене доца кад види, а заобилазимо се, одмах хвата за врат и ради хормоне.
то је прво.
 
Ksalol 0,25,
moze se uzeti u ramzaku 2x dnevno...
posjeduje osobine i smirenja i pruzanja volje za djelovanje zatim pospanost sa svim obiljezjima vracanja organizma u stanje jednomjerne opustenosti...
Ja sam od psihijatra dobila 2011. godine da ga pijem 3 puta dnevno (od 1 mg). Čak sam ga i zloupotrebljavala i možda mi zato sada Rivotril slabije deluje?
 
мене доца кад види, а заобилазимо се, одмах хвата за врат и ради хормоне.
то је прво.
Moram što pre da to odradim, ali mi treba neko sa mnom, zbog povrede kolena se još mučim, zato sve i ovako pregledi idu kilavo. A svi pre podne rade, a za moje probleme u porodici mi niko ne zna, a od prijatelja, samo najbolja prijateljica.
 

Back
Top