Ksalol

теби су твоје најтеже, а сви се са нечим боримо.
кад се оне посложе како треба, нећеш требати ништа од лекова.
јесте то лакше рећи него урадити, али некима успева.
срећно!
Da, svakom svoja muka najteža. Srećno i tebi u kakvom god da si problemu!
 
Moram što pre da to odradim, ali mi treba neko sa mnom, zbog povrede kolena se još mučim, zato sve i ovako pregledi idu kilavo. A svi pre podne rade, a za moje probleme u porodici mi niko ne zna, a od prijatelja, samo najbolja prijateljica.
Zovi ih da,ti dodaju kući, uzmu krv i nalaze pošalju na mail. Nije uopšte tako skupo kako se čini, u odnosu na to šta ti završi.
 
Zovi ih da,ti dodaju kući, uzmu krv i nalaze pošalju na mail. Nije uopšte tako skupo kako se čini, u odnosu na to šta ti završi.
Afro, zvaću te pvt za hormone, a večeras sam imala online razgovor sa psihijatrom. Potvrđuje sve od državnog dr i samo dodaje da, pošto sam pila velike doze Ksalola, dok Sidata ne počne da deluje pijem ujutru 1/2 Rivortila i tako i uveče. Danas sam ceo dan grozna i ni posao me ne opušta iako sam na savet psihijatra popila 1/4 Rivortila pre posla pošto sam bila uznemirena, i još uvek sam, čak sam i pritisak podigla. P. S. Sinoć mi je tako bilo fino, da sam pomislila da je ovo sve iza mene. Svaka tvoja reč mi znači. :heart:
 
Afro, zvaću te pvt za hormone, a večeras sam imala online razgovor sa psihijatrom. Potvrđuje sve od državnog dr i samo dodaje da, pošto sam pila velike doze Ksalola, dok Sidata ne počne da deluje pijem ujutru 1/2 Rivortila i tako i uveče. Danas sam ceo dan grozna i ni posao me ne opušta iako sam na savet psihijatra popila 1/4 Rivortila pre posla pošto sam bila uznemirena, i još uvek sam, čak sam i pritisak podigla. P. S. Sinoć mi je tako bilo fino, da sam pomislila da je ovo sve iza mene. Svaka tvoja reč mi znači. :heart:
Drago mi je da,sam od koristi kad su takve stvari u pitanju. Slušaj doktora kako ti kaže, a ja pričam samo iz ličnog iskustva. Pila sam razne lekove tog tipa, ali mi ni jedan nije bio dobar i tako brzo delovao kao Rivotril ❤️
Veruj u sebe i videćeš kako će se sve srediti.
 
Drago mi je da,sam od koristi kad su takve stvari u pitanju. Slušaj doktora kako ti kaže, a ja pričam samo iz ličnog iskustva. Pila sam razne lekove tog tipa, ali mi ni jedan nije bio dobar i tako brzo delovao kao Rivotril ❤️
Veruj u sebe i videćeš kako će se sve srediti.
Od sada slušam i psihijatra i TEBE. :) Trebalo je odmah da te poslušam (jer si samo podržala doktora), pre bi počelo da mi deluje. Hvala, budi mi ZDRAVA u svakom pogledu! :heart:
 
теби су твоје најтеже, а сви се са нечим боримо.
кад се оне посложе како треба, нећеш требати ништа од лекова.
јесте то лакше рећи него урадити, али некима успева.
срећно!

теби су твоје најтеже, а сви се са нечим боримо.
кад се оне посложе како треба, нећеш требати ништа од лекова.
јесте то лакше рећи него урадити, али некима успева.
срећно!
Liki, bar ti spavaj kad ne mogu ja. Ubi me i visok pritisak. Valjda ga sama sebi nabijam od sekiracija. I posle nekoliko Nifelata ne pada. A kad je visok pritisak, ne može ni sa Rivortilom da se zaspi, niti se sme.
 
Liki, bar ti spavaj kad ne mogu ja. Ubi me i visok pritisak. Valjda ga sama sebi nabijam od sekiracija. I posle nekoliko Nifelata ne pada. A kad je visok pritisak, ne može ni sa Rivortilom da se zaspi, niti se sme.
чек, саћу да цимнем @Affro* ако још није заспала, а зевала је. :lol:
биће да си специјалан случај, ако ти смиреле дижу притисак.
 
Poslednja izmena:
чек, саћу да цимнем @Affro* ако још није заспала, а зевала је. :lol:
биће да си специјалан случај, ако ти смиреле дижу притисак.

сад је касно да викам @Nosferatu___ , можда би био на корист.( убићеме).:fdlan:
Ne dižu meni smirele pritisak, nego ja sama sebi, sinoć prilično dobra, danas skroz kontra, eto ptitiska čim pomislim na to. I mislim kako ću od 10 h neispavana da radim i opet ga dižem. Muke. :dash:
 
Ne dižu meni smirele pritisak, nego ja sama sebi, sinoć prilično dobra, danas skroz kontra, eto ptitiska čim pomislim na to. I mislim kako ću od 10 h neispavana da radim i opet ga dižem. Muke. :dash:
нешто ми се јавља да ти је ово нови налог. :think:ал ајд...

мени смиреле спусте притисак, па морам са њима опрезно.

мораћеш дугменце да искључиш, и не мислиш. ;)

отишла сам, лн..
 
нешто ми се јавља да ти је ово нови налог. :think:ал ајд...

мени смиреле спусте притисак, па морам са њима опрезно.

мораћеш дугменце да искључиш, и не мислиш. ;)

отишла сам, лн..
Ovo je moj prvi nalog ovde. Ne računam odavno, ali baš odavno chatovanje preko mIRC-a. Ukucala sam na Google o Ksalolu i Rivortilu i ušla sam tako na dva foruma. P. S. Popila jutros 1/2 Rivortila i 1/2 Sidate i nimalo smirena. Pijem po uputsvu psihijatra, ošamućena sam, slabo mi pomaže. Pritisak i jutros visok.
 
Ovo je moj prvi nalog ovde. Ne računam odavno, ali baš odavno chatovanje preko mIRC-a. Ukucala sam na Google o Ksalolu i Rivortilu i ušla sam tako na dva foruma. P. S. Popila jutros 1/2 Rivortila i 1/2 Sidate i nimalo smirena. Pijem po uputsvu psihijatra, ošamućena sam, slabo mi pomaže. Pritisak i jutros visok.
Pogrickaj onaj lek za pritisak i pola Angola pa popij sa,malo vode.
 
Ja sam strasno tužna i depresivna, izašla iz kuće i sela na klupu u parku da ne napravim neko čudo u 4 zida.
Skoro nisam bila u gorem stanju. Zvacu posle da vidim kad radi moj dr da mi da ili neki lek da me malo popravi jer je izgleda trenutno za moje stanje Rivotril slab ili da mi poveća dozu, inače....
Nikad nisam bila nesretnija, usamljenija, razocaranija i tuznija. Ako ovo ovako nastavi ne znam sta ce biti od mene, ali dobro nista biti nece :rida:
 
Ja sam strasno tužna i depresivna, izašla iz kuće i sela na klupu u parku da ne napravim neko čudo u 4 zida.
Skoro nisam bila u gorem stanju. Zvacu posle da vidim kad radi moj dr da mi da ili neki lek da me malo popravi jer je izgleda trenutno za moje stanje Rivotril slab ili da mi poveća dozu, inače....
Nikad nisam bila nesretnija, usamljenija, razocaranija i tuznija. Ako ovo ovako nastavi ne znam sta ce biti od mene, ali dobro nista biti nece :rida:
де се смири, ово је пролазна криза...
знаш да је за тебе, за сада, овакво решење најкорисније.
већ смо то апсолвирали. :aha:
 
@Affro* ,сад није време да кљокнеш.
не могу сад да те зовем, јер идем маминој другарици да дежурам док се купа.
чујемо се касније...
 
Eto tako, ne mogu ni da kukam, ne znamo se, ali u suštini me ubi samoća, daljina koja me deli od dece, i tako sve u svemu katastrofa. Odem iz kuće da nisam sama, pa se,vratim posle nekog vremena opet u tu samoću pa sam još tuznija...i tako 😞
Pa pozoveš, imaš video pozive, skype, sve što može da se anulira daljina.
 
Izbegavaj lekove da piješ, možda samo bromazepam ako ne možeš da spavaš, a ako ti deci nedostaješ oni će te pozivati. Ne znam razlog zašto ste odvojeni, ali uvek možete da se čujete. Ako ste u istoj državi svako ima vremena 5 min bar uveče. Ponekad je i to dovoljno.
 
Eto tako, ne mogu ni da kukam, ne znamo se, ali u suštini me ubi samoća, daljina koja me deli od dece, i tako sve u svemu katastrofa. Odem iz kuće da nisam sama, pa se,vratim posle nekog vremena opet u tu samoću pa sam još tuznija...i tako 😞
I ja sam JAKO loše. Evo legla malo i brzo se i probudila, vruća u licu i osećam damare u glavi. A trebalo bi da odem do prve prodavnice, da nastavim dnevni ritual, a meni počinje sada strah, ne da li ću fizički (zbog nogu) izdržati, nego da me usput ne uhvati neka panika, a ja ne mogu brzo da hodam. Danju sam često sama, uveče ređe. P. S. Ti si se izvlačila, i sada ćeš, ovo je prolazno.
 

Back
Top