Ksalol

па да. зато @Софија обожава пацијенте читаче.:fdlan:
сад јој се шлихтам. :heart:

@Zena011 троши лекове како је доца препоручио, а то што је заборавио да си престала са пушењем па шта да се ради. не може све да памти, а није нешто што се уписује у картон.;)

или, запиши у неко блокче све што те мучи, па правац код доце, и да се оспободиш отпора од лека, јер, очигледно имаш.

ако се појави @Affro* све ће ти опричати везано уз Ривотрил. немаш чега да се бојиш.
опусти се, аман....
Ja sam sama tražila pregled psihijatra i bila sam na pregledu 27. februara i od tada samo čitam o Rivortilu i punim glavu svim i svačim i nikako da počnem da ga pijem; a pijem Ksalol koji isto stvara zavisnost, ali nema one nus pojave sa plućima i mišićima kao Rivortil. Moraću ponovo lično kod dr (IV sprat, a ja lomila koleno i jedva se ispenjem), jer ono telefonom ništa se ne opustih. Hvala na podršci. :kitis:
 
вероватно џаба пијеш и све друго, ако не пијеш у пакету, или како ти је препоручено.

зажмури, звекни те лекове како треба, и мирна Бачка. ;)
оне папириће не читај.:aha:
I ja imam taj strah od lekova :( čitam te papirčiće, pa nađem sve nus pojave koje pišu :(
 
I ja imam taj strah od lekova :( čitam te papirčiće, pa nađem sve nus pojave koje pišu :(
читала сам и ја, па наговарала Афро да чита. :fdlan:
као, нешто ми разумемо.:lol:

збиља, од онога да се још више разболиш, и добијеш трип од лекова.
боља варијанта од читања је консултовати фармацеута, ако нешто није јасно.
 
Ne znam testo su vam dali još lekova uz Rivortil, meni nisu, ja pijem samo njega, uvece pola, u toku dana po potrebi četvrtinu i to je to. Meni je odličan. Nisam pospana od njega, smiri mi svu nervozu i ostale pojave ako se dese. Odličan je lek.
 
Ne znam, znam samo da je taj drugi za hormon sreće i teško se navikavam na njega, iako uzimam 1/2. Danas (4. dan) uzeh samo 1/4, pa kasnije da uzmem još toliko. Pila sam Ksalol, a da pijem Rivortil, možda bih ovu Sidatu lakše podnela, ali nikako da počnem, sve ono zbog pluća što sam čitala po netu, a i u samom uputstvu piše za meru opreza kod onih sa bolestima pluća, slabosti u mišićima, depresijom ako su nekada imali; ja je imam sada.
 
Mislim da je problem i u tome , što ti nemaš poverenja u tog doktora , jer je pogrešio podatke o tebi. Možda bi bilo bolje da porazgovaraš sa nekim drugim lekarom .
 
Mislim da je problem i u tome , što ti nemaš poverenja u tog doktora , jer je pogrešio podatke o tebi. Možda bi bilo bolje da porazgovaraš sa nekim drugim lekarom .
Verovatno da je to. I, iako je imao sa mnom zakazano u 11 h, on mi je pred očima izašao iz ordinacije sa nekom devojkom i nije ga bilo do 11:30 h. Zato je sa mnom razgovor i "zbrzio". Videću sa nekim privatnim, hvala ti.
 
Verovatno da je to. I, iako je imao sa mnom zakazano u 11 h, on mi je pred očima izašao iz ordinacije sa nekom devojkom i nije ga bilo do 11:30 h. Zato je sa mnom razgovor i "zbrzio". Videću sa nekim privatnim, hvala ti.
Nemoj bzvz da plaćaš privatnog lekara nego počni da piješ Rivotril polovinu kako ti je rečeno, nećeš imati nikakve ružne nus pojave.
 
Ako sada popijem prvu polovinu Rivortila, da li će me brzo smiriti, jer radim do ponoći i prilično sam nervozna? Izvini što "davim".
боље да кликтањем вабиш @Affro* јер ја немам искуство са лекићем. :lol:

лепо ти је написала како троши, и шта сад паметујеш.:fdlan:
пробај, нећеш умрети, а ако је њу смирило, тебе ће зилион посто.:aha:
 
Ja sam se danas baš osećala loše da nisam ni doručkovala, za ceo dan jedna rol viršla večeras, a sad ako me Rivortil oraspoloži, imam krompir i zelenu salatu sa lukom. :)
а прво да се орасположиш, па ћеш онда да кусаш. згодно. :lol:
обрни ред, можда будеш расположенија.
на празан стомак само је корисно вадити крв, ако баш инсистирају,
и тако нека чудеса. :aha:

омлати тај кромпир са све салатом, па да видиш.
 
па да. зато @Софија обожава пацијенте читаче.:fdlan:
сад јој се шлихтам. :heart:

@Zena011 троши лекове како је доца препоручио, а то што је заборавио да си престала са пушењем па шта да се ради. не може све да памти, а није нешто што се уписује у картон.;)

или, запиши у неко блокче све што те мучи, па правац код доце, и да се оспободиш отпора од лека, јер, очигледно имаш.

ако се појави @Affro* све ће ти опричати везано уз Ривотрил. немаш чега да се бојиш.
опусти се, аман....

Kako deluje Rivotril? Čekam utiske i komentare 😀
Meni nije ni delovao, popila sam oko pola 11 uveče prvu polovinu i čak nisam mogla do 4-5 ujutru ni da zaspim, pa sam posle 5 sati od uzimanja te polovine, popila Ksalol i jedva zaspala. Ceo dan sam bezveze iako radim svoj online posao, čak mi ni on toliko ne odvlači pažnju ko što je pre ovih dešavanja oko Rivortila. Hvala što pitaš, Ima li savet neki?
 
Meni nije ni delovao, popila sam oko pola 11 uveče prvu polovinu i čak nisam mogla do 4-5 ujutru ni da zaspim, pa sam posle 5 sati od uzimanja te polovine, popila Ksalol i jedva zaspala. Ceo dan sam bezveze iako radim svoj online posao, čak mi ni on toliko ne odvlači pažnju ko što je pre ovih dešavanja oko Rivortila. Hvala što pitaš, Ima li savet neki?
ето, да си кренула пити Ривотрил по савету доце, сад би другу песму певала. :aha:
нека си ти нама кренула са лилулицом, преживела, па сад, спаваћеш ноћас, или сутра.
смирио је све, па ће и тебе.;)
 
ето, да си кренула пити Ривотрил по савету доце, сад би другу песму певала. :aha:
нека си ти нама кренула са лилулицом, преживела, па сад, спаваћеш ноћас, или сутра.
смирио је све, па ће и тебе.;)
Mene sada zanima, smem li da ga popijem pošto sam danas pila Ksalol?
 
Meni nije ni delovao, popila sam oko pola 11 uveče prvu polovinu i čak nisam mogla do 4-5 ujutru ni da zaspim, pa sam posle 5 sati od uzimanja te polovine, popila Ksalol i jedva zaspala. Ceo dan sam bezveze iako radim svoj online posao, čak mi ni on toliko ne odvlači pažnju ko što je pre ovih dešavanja oko Rivortila. Hvala što pitaš, Ima li savet neki?
Samo da piješ kako ti je rečeno, pa će on polako početi da deluje.
 

Back
Top