Krišto vrati se, sve ti je oprošteno

Stavi ih oboje

91dlbd.gif

Evo jos jednog za avatar...
UZEO SAM 226.000 EVRA, ALI NISAM KAO KRIŠTO!
Bivši direktor DDOR „Novi Sad" Bogdan Kuzmanović dobio otpremninu od 226.000 evra iako je dao otkaz u firmi, on za Press tvrdi da je sve po zakonu i da je svojim radom zaslužio sve do poslednje pare
:dash:
Bogdan01-Fonet-200.jpg
 
A jel' ona to otela ili su joj dali? Ne kazem da je opravdano ali ne vidim zasto osudjujemo nju a ne Vladu. Sta je trebalo, da se zahvali i odbije?

Meni smetaju oni sto grabe bonuse na svoju ruku. Zeni je plata tolika i eto ... treba pitati nadlezne sta ona radi pa da joj toliko placaju.

:mrgreen:

Ne daje se to tako ako sama ne lapash...........tj i da su joj dali to je ona licno sredjivala da joj se daje..........niko ne poklanja tek tako novac...........
 
A jel' ona to otela ili su joj dali? Ne kazem da je opravdano ali ne vidim zasto osudjujemo nju a ne Vladu. Sta je trebalo, da se zahvali i odbije?

Meni smetaju oni sto grabe bonuse na svoju ruku. Zeni je plata tolika i eto ... treba pitati nadlezne sta ona radi pa da joj toliko placaju.

ma kose je krenula da cupa kad je cula da su joj dodelili samo platu od tricavih 15.000 evra - bez bonusa :sad2: :rotf:

01.jpg
 

Back
Top