Kriopigi, da ili ne ?

VladaR71

Početnik
Poruka
23
Bio bih Vam veoma zahvalan ukoliko moze neko da mi napise par reci o Hotelu Paradise u Kriopigiju, kao i o samom mestu, jer tamo planiram ovog leta da budem 10-ak dana sa suprugom i cerkicom od 18 meseci i stvarno mislim da malo ohladim glavu i odmorim dusu.Apsolutno me ne zanima neki ludi nocni provod, kafici veoma dolaze u obzir. Da li vredi ici tamo, na fotografijama izgleda vrlo lepo, a i cena je fantasticna. Koliko su sobe komforne, da li ukoliko se ubaci i krevetac i dalje moze da se prodje kroz sobu, kakva je klopa u hotelu obzirom da je poplupansionska usluga itd, itd ??? Unapred HVALA !!!
 
Kriopigi - mestašce na Kasandri, između Kalitee i Polihrona, na istočnoj obali poluostrva...Bio tamo 95,96 kao student i to u kampu, kamp je EOT-ov i ok, tako da ti ne mogu baš puno pomoći, obzirom da od tada nisam bio na Halkidikiju. U to vreme Kriopigi je bio malo mesto na brdu, oko glavnog puta, izlazilo se ili u Kaliteu ili u Hanioti, a u samom mestu nije bilo bog zna šta...Ali, u centru, kod semafora gde se skreće za kamp, bila je jedna taverna, spolja nothing special, ali su hrana i usluga bili fenomenalni. Ali, ponavljam ovo je sa distance od 10 godina. Poz...
 

Back
Top