Kreme za suncanje

Letnja avantura, pejzaz, kolaz? Si siguran da je to?

What ? Kakav kolaž ?
Ostalo - yes, yes, yes

- - - - - - - - - -

Нису се сви родили као бабе па да им је главни провод књавање на пешкиру.

Ma ti si mi prava Nađa Higl.
Idi pa plivaj do Pacifika, nek te pojedu koleginice ajkule...a ja ću da uživam u pogledu s terasis na guzis dok grickam salatis u suntzana Grcka . Mozda padne i neki sexis ...a ti tjuti i plivaj
 
Kolaz, pejzaz, isto ti to.

Pa eto, ja volim morski pejzaž, tirkiznu boju egeja, širinu i tako to.
U vodu i ne uđem, volim vodu samo u kadi a i lokalci isto tako. To se turisti pale ili trude da se "napale" na trend a ja samo radim šta mi se hoće :)

Mada, u principu svaki boravak pored vode je dobar. Voda ima nešto, što "resetuje" čoveka...nebitno da li je more, reka ili jezero.
 
Pa eto, ja volim morski pejzaž, tirkiznu boju egeja, širinu i tako to.
U vodu i ne uđem, volim vodu samo u kadi a i lokalci isto tako. To se turisti pale ili trude da se "napale" na trend a ja samo radim šta mi se hoće :)

Mada, u principu svaki boravak pored vode je dobar. Voda ima nešto, što "resetuje" čoveka...nebitno da li je more, reka ili jezero.

Meni je samo putovanje cimanje, jos vise putovanje na more gde bi se lezalo na plazi. Ne bih to radio ni da mi plate.
 
Koristim isključivo total block varijante, sunce volim al ne volim da se pržim niti da gorim a ni ti rakovi mi nisu preterano privlačni.
Inače na plaži nikad ne ležim, nemam živaca, budem u vodi milijardu godina, izađem da se osušim, namažem pa se vraćam u vodu.
Kad nisam u vodi, u hladu sam, pijem pivo il čitam knjigu il spavam.

- - - - - - - - - -

Grešim jedino zato što se ne mažem u gradskim varijantama, al ne mogu da podnesem tu mašćurinu po sebi pošto se znojim kao kobila :)))))
 
Koristim isključivo total block varijante, sunce volim al ne volim da se pržim niti da gorim a ni ti rakovi mi nisu preterano privlačni.
Inače na plaži nikad ne ležim, nemam živaca, budem u vodi milijardu godina, izađem da se osušim, namažem pa se vraćam u vodu.
Kad nisam u vodi, u hladu sam, pijem pivo il čitam knjigu il spavam.

Takodje. I moja cerka je pokupila tu odbojnost prema suncanju
 
Koristim isključivo total block varijante, sunce volim al ne volim da se pržim niti da gorim a ni ti rakovi mi nisu preterano privlačni.
Inače na plaži nikad ne ležim, nemam živaca, budem u vodi milijardu godina, izađem da se osušim, namažem pa se vraćam u vodu.
Kad nisam u vodi, u hladu sam, pijem pivo il čitam knjigu il spavam.

- - - - - - - - - -

Grešim jedino zato što se ne mažem u gradskim varijantama, al ne mogu da podnesem tu mašćurinu po sebi pošto se znojim kao kobila :)))))
Evo, ja se vratih sa terena, mokra do gaća.
No, kapiram da bih bila mokra i ovako i onako :confused: tako da sam se namazala za sve pare.
 
sa tim mazanjima se treba od proleca krenuti ne samo sad
dete mazem sa 50 a sebe sa 25-30 i imam zadnjih par godina suncanu alergiju, sad se skoro ni ne suncam vise
opekotine odavno nisam dobio cuvam se, ladnom vodim, obloge i kreme za opekotine
 
Koristim isključivo total block varijante, sunce volim al ne volim da se pržim niti da gorim a ni ti rakovi mi nisu preterano privlačni.
Inače na plaži nikad ne ležim, nemam živaca, budem u vodi milijardu godina, izađem da se osušim, namažem pa se vraćam u vodu.
Kad nisam u vodi, u hladu sam, pijem pivo il čitam knjigu il spavam.

- - - - - - - - - -

Grešim jedino zato što se ne mažem u gradskim varijantama, al ne mogu da podnesem tu mašćurinu po sebi pošto se znojim kao kobila :)))))

ni ja ne volim da lezim, al sam sad kao ciganka samo od suncanja iz vode

117313841020550080017837-1.jpg
 
Siguran sam da ne postoji niko kome je potreban zaštitni faktor 50. To je izmislila kozmetička industrija da bi prodavala te pizdarije za sunčanje.

Svašta su izmislili. Činjenica je da od sunca koža stari, pa su otkrili da postoji deo spektra koji izaziva starenje kože čak i kada ste premazani najjačim zaštitnim faktorom, osim, naravno, ako ne koristite baš TU kremu za sunčanje.

Kako da veruješ ljudima koji tvrde da čak ni majica ne predstavlja zaštitu od UV zračenja? Da li ste ikad čuli da je izgoreo neko ko je nosio majicu?

Kažem to kao neko ko ne može da se zaebava sa tim stvarima i na plaži, kad tamo odem a nije često, obično sedim u majici. Ali čak ni meni ako rešim da se skinem ne treba faktor 50. I 30 je mnogo.
 
Najbolji, proveren način da nikad ne izgoriš:
Okupaš se, i odmah na pivo u kafanu sa veeelikim suncobranima.
Kad ti bude vruće, ponovi postupak.

Kad sam bio mladji praktikovao sam da
čim izadjem iz mora odem po ledeni tuš.
Ljudi, kakvo je to osveženje,
A i zdravo je, sigurno se nećeš prehladiti.
 
Najbolji, proveren način da nikad ne izgoriš:
Okupaš se, i odmah na pivo u kafanu sa veeelikim suncobranima.
Kad ti bude vruće, ponovi postupak.

Kad sam bio mladji praktikovao sam da
čim izadjem iz mora odem po ledeni tuš.
Ljudi, kakvo je to osveženje,
A i zdravo je, sigurno se nećeš prehladiti.

sanse nema da kad izadjem iz mora, odem pod slatku vodu
najvise volim kad mi se morska so kristalizuje na kozi
 
Odeca jeste zastita od sunca-kada smo na suncu u odeci potamne samo delovi tela izlozeni suncu direktno.

Beduini u pustinji se odecom stite od sunca i ne mogu sad tu neki naucnici da izmisljaju krive Drine ali ovce i fenseri su za sisanje.Msm hej,"odeca ne stiti od sunca" je marketinska kampanja u cilju bolje prodaje proizvoda.
 
Poslednja izmena:

Back
Top