kozmetika,vase preporuke i iskustva

U toku leta...

  • idem u solarijum

  • stavljam kreme za samotamnjenje

  • puštam da prirodno pocrnim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mrmlj, Linda, ne mogu da ti dam reputaciju =/ Super je klip, nadam se da će ih biti još =)

Tara, pa daj fotku ;D

Ja imam problem sa nanošenjem maskare, sve lepo našminkam oči i onda stavljanjem maskare sve upropastim =( Skroz mi se slepe trepavice, uglavnom ih razdvajam iglom ili čačkalicom, ali i dalje nisam zadovoljna. A probala sam sve moguće vrste četkica.
 
ja imam isti sistem i nacin sminkanja otkako sam pocela da se sminkam, nisam nimalo invetivna i zelela bih da promenim malo i naucim neki trik da to sve lepse i interesantnije izgleda:D

mislila sam na neka pravila u sminkanju, odabir boja prema tenu, sta s cim ide, koja podloga, npr sta gusi kozu ili ne zavisno od sastava i teksture itd...
u stvari, dosadna mi tema i otvorila bih novu za sminkanje i savete ako vec ne postoji takva, pa se KAO nesto bunim diskretno
eto, posteno ;)
 
Linda, draga, a zašto nema tona?

ne dohvata do grcke:mrgreen:
zezam se,ma snimala sam bez mikrofona,aj jos neko da me pita da svi znaju kako sam se obrukala:p
ako imate pitanja samo recite koji minut i ja cu da objasnim
evo ukratko sta sam pricala
-potrebno vam se samo ovo
-zasto je bitna ona cetkica
-postoje 2 nacina nanosenja olovke:orijentalni i evropski(oksidentalni?) ja pri ovom sminkanju koristim orijentalni + malo oksidentalni
-ujutro je nanosenje olovke unutar kapka malo bolno,jer su oci jos osetljive
-lespe je izvuci malo oci spolja,da se dobije taj oblik badema
-nemoj neko da mi se smejao ebacu vas naopako
-ko postavlja lindine nenasminkane fotke po krsti dobice po pichci
-senku staviti samo na pokretni kapak
-maskaru je bolje samo na gornje trepavice,jer na donjima ima tendenciju da stvara kao malu senku sto daje iluziju podocnjaka
-to je bila lindalee za zene na krstarici aj cao
 
linda, zelena je bila pravi pogodak, sad ću da je slikam pa da je stavim
samo sam na brzinu stavila olovku na oči i izgled mnogo dobro, boja je super
e sad senku sam uzela artdeco,bronazno zlatnjikavo, ne znam da li sam se zeznula i maslinsto zelenu i bežikastu senku, ali kao olovku, isto artdeco, sa sve četkicom
 
evo, olovka i senka
img3311f.jpg

ove druge senke nisam slikala, ništa se ne vidi lepo
 
ne dohvata do grcke:mrgreen:
zezam se,ma snimala sam bez mikrofona,aj jos neko da me pita da svi znaju kako sam se obrukala:p
ako imate pitanja samo recite koji minut i ja cu da objasnim
evo ukratko sta sam pricala
-potrebno vam se samo ovo
-zasto je bitna ona cetkica
-postoje 2 nacina nanosenja olovke:orijentalni i evropski(oksidentalni?) ja pri ovom sminkanju koristim orijentalni + malo oksidentalni
-ujutro je nanosenje olovke unutar kapka malo bolno,jer su oci jos osetljive
-lespe je izvuci malo oci spolja,da se dobije taj oblik badema
-nemoj neko da mi se smejao ebacu vas naopako
-ko postavlja lindine nenasminkane fotke po krsti dobice po pichci
-senku staviti samo na pokretni kapak
-maskaru je bolje samo na gornje trepavice,jer na donjima ima tendenciju da stvara kao malu senku sto daje iluziju podocnjaka
-to je bila lindalee za zene na krstarici aj cao
Cekaj a zar ne treba da se malo stavi senke i na onaj prevoj izmedju gornjeg i donjeg?
Mene tako ucili i ja stalno mazem tu izmedju gornjeg i donjeg kapka tamniju senku?
 

Back
Top