KOSTUNICA NA B92.....

Yebote, posle par sati svratim da vidim kako mi se tema primila, i imam sta da vidim......

Umesto ozbiljne analize Kostunicinog mantranja, citam kako Korner Karapandza daje recepte, a Tor i filatelista bale po mojoj temi, ko da su bili na "Seselj dijeti" bar mesec dana.........

Pa mislim.......ima li ovde neki administrator, da nahrani ove bolesnike, da mi ne mrve po temi o Kostunici???? :):):)

Vodim na veceru sva tri glada.......dogovor na PP....mislim, stvarno..........:)
 
inagadadavida:
Yebote, posle par sati svratim da vidim kako mi se tema primila, i imam sta da vidim......

Umesto ozbiljne analize Kostunicinog mantranja, citam kako Korner Karapandza daje recepte, a Tor i filatelista bale po mojoj temi, ko da su bili na "Seselj dijeti" bar mesec dana.........

Pa mislim.......ima li ovde neki administrator, da nahrani ove bolesnike, da mi ne mrve po temi o Kostunici???? :):):)

Vodim na veceru sva tri glada.......dogovor na PP....mislim, stvarno..........:)
Pogledao sam temu o B92 i Bori,sta je sve napisano,izgleda da moderator ima mnogo preca posla od foruma,ne kupuje se svaki dan Subaru star par godina.
 
inagadadavida:
Yebote, posle par sati svratim da vidim kako mi se tema primila, i imam sta da vidim......

Umesto ozbiljne analize Kostunicinog mantranja, citam kako Korner Karapandza daje recepte, a Tor i filatelista bale po mojoj temi, ko da su bili na "Seselj dijeti" bar mesec dana.........

Pa mislim.......ima li ovde neki administrator, da nahrani ove bolesnike, da mi ne mrve po temi o Kostunici???? :):):)

Vodim na veceru sva tri glada.......dogovor na PP....mislim, stvarno..........:)

:lol: :lol: :lol:

Puuu! Prvi!
Prijavljujem se! :D:D
 
misoni:
Килл Билл,Кохен,Марковоздх3,Идагададавида,и.т.д.А Млохави је закон,да је рођен у право време,фараони би учили од њега!:D

Ma , da je rodjen onomad u starim Egiptu, mlohavi bi bio .......mumija :D

3dmummywy4.gif
 

Back
Top