Kosovo i Metohija

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
243501_tomislav-nikolic-foto-fonet_ff.jpg
Бедници.
 
То "направићемо план" је одавно превазиђено. Ниси у току.

Сада је актуелно "ми никада нећемо направити план"

Pa dobro, ja sam ipak optimista. Iako sam ostro protiv ovih, ipak imam neku ideju o drzavnom interesu. Bice neodgovorno sa njihove strane ako urade sve sto je DS pricao ali nije uradio - jer ja sumnjam da posao mogu da sprovedu dobro. Neka probaju da demantuju moje misljenje o njima... nije neka velika sansa, ali eto.
 
То "направићемо план" је одавно превазиђено. Ниси у току.

Сада је актуелно "ми никада нећемо направити план"

Или још боље: "Одавно је јасно да Србија више ништа не може да уради. Све што смо до сада причали било је чисто продавање магле."
 
Ako ti sam razumes ovu ozbiljnu konfuziju koju pises,onda :klap::klap::klap:

Ova tema? Pa to je barem lako.
Bilo nekada lako nabacivati svo blato na Tadica. Vrlo bilo zgodno dobacivati iz 'ladovine. Sta god da vlast uradi "pljuc, pljuc".

A sada ovi nastavljaci Tadiceve "EU nema alternativu" i LDPove "mi ne kontrolisemo KiM" politike - nama pricaju sasvim suprotnu pricu od one u kampanji. Suncokreti jedni. UA !!
 
Ova tema? Pa to je barem lako.
Bilo nekada lako nabacivati svo blato na Tadica. Vrlo bilo zgodno dobacivati iz 'ladovine. Sta god da vlast uradi "pljuc, pljuc".

A sada ovi nastavljaci Tadiceve "EU nema alternativu" i LDPove "mi ne kontrolisemo KiM" politike - nama pricaju sasvim suprotnu pricu od one u kampanji. Suncokreti jedni. UA !!
Ti stvarno treba da se ponosis DS i sa ovih poslednjih 12 godina......:klap::klap::klap:
Te stetocine i izdajnike abolirati i nabacivati na neduzne ljude...moralno,nemam reci :klap::klap::klap:
 
Само полако, Косово и Метохија је српска колевка и српска земља, знају то и Тома и Ивица...
Питање је односа међународних снага како они то сада раде. Не терају инат моћнима, али неће се ни сагињати пред њима.
Уосталом, могао је сам Ивица да први одбије да се бави косовским питањем, али као што видите, није. Дакле, он ће решити проблем тако да нема штете по српски народ, како на Космету, тако и овде.;)
 
Nikolić izbegava problem Kosova, vruć krompir prebacuje premijeru Ivici Dačiću

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić propustio je priliku da odlaskom na samit zemalja regiona u Budvi i susretom sa predsednicom Kosova Atifetom Jahjagom da potvrdu novog državnog kursa po pitanju Kosova. Nikolić za sada ne preuzima “odgovornost i to teško breme”, kako je ranije najavljivao, pa je utisak da se sve više kloni teme Kosova.

284776_klinton-aston301012ras-foto-foto-oliver-10_f.jpg


Do pre tri meseca Nikolić je govorio da će preuzeti “istorijsku odgovornost i inicijativu za rešavanje kosovskog problema, ali je taj teret prepustio premijeru Ivici Dačiću. Jedini doprinos predsednika za rešavanje pitanja KiM za sada je hartija sa nacrtom platforme za KiM, koju javnost još nije videla, i pozivi članovima SANU i SPC da pomognu, što se neslavno završilo.


Iako je do pre nedelju dana bilo gotovo izvesno da će otići na regionalni samit u Budvu i sastati se sa Jahjagom, Nikolić je u poslednjem trenutku odlučio da odbije poziv crnogorskog kolege Filipa Vujanovića, zbog, kako su zvanično rekli u kabinetu, oslobađajuće presude Ramušu Haradinaju. Tako je još jednom sav teret kosovskog problema prebacio na Dačića.


Na pitanje kako predsednik Vlade može da pregovara sa Hašimom Tačijem, a “mogao bi i sa Haradinajem”, a Nikolić neće da se vidi sa kosovskom predsednicom, Stanislava Pak, šefica pres službe u Predsedništvu, nam je odgovorila:


- Pa šta? Kakve veze to ima? Nije samo Haradinaj razlog što je Nikolić odlučio da ne ode u Budvu. Predsednik ima još neke obaveze - rekla je Pakova, ali nije rekla koje.

Zauzet je pravljenjem tajnog Plana za Kosmet.
Pošto je tajan, neće biti objavljen.
 
Ti stvarno treba da se ponosis DS i sa ovih poslednjih 12 godina......:klap::klap::klap:
Te stetocine i izdajnike abolirati i nabacivati na neduzne ljude...moralno,nemam reci :klap::klap::klap:

Ja o politici, ti o meni... Mislim, moz' da bezis sa teme koliko hoces, ali narod vidi. Slepo obozavanje Nikolica i SNS nece da bude zauvek.

Necinjenje Nikolica je izvesna garancija silaska sa vlasti. DS je bio spor - otisao je sa vlasti. Mislis da principi za SNS ne vaze ?!?
 
Ja o politici, ti o meni... Mislim, moz' da bezis sa teme koliko hoces, ali narod vidi. Slepo obozavanje Nikolica i SNS nece da bude zauvek.

Necinjenje Nikolica je izvesna garancija silaska sa vlasti. DS je bio spor - otisao je sa vlasti. Mislis da principi za SNS ne vaze ?!?




да ли господин модератор може да провери,

зашто не могу да му дам репутацију ..??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top