Konji

Ćao svima...nova sam ovdje, i svi koji vole konje ili imaju svoje, ili će imati..postoji konjarski forum Pegasus pa eto tko je zainteresiran, neka se registrira i tamo može pronaći sve što ga zanima o konjima..i drugim kućnim ljubimcima..btw. imam svog konja
Pozz
 
Evo slika praskih konja,koji setaju kroz sam centar Praga i prevoze turiste. Ljudi su se krstili kad su videli koliko sam slika konja imala na fotoaparatu.
Inace,i ja sam opsednuta njima,jos od detinjstva,kad su me sa nepunih 6 godina popeli na ledja naseg vranca kod babe. Od tad pa do neke 15-ste godine sam redovno obilazila Bg hipodrom. Imam vec skovan plan u glavi kako i kad cu da kupim konja,samo treba sacekati jos koju godinu:)






 
funny0098-1.jpg
 
hehe, kapice za usi su vrhunske!!!!
Bilo je bas lepih konja,stvarno da ti oduzmu dah kad prodju pored tebe,a bilo je i mrsavih i nekako izmucenih,mnogo mi je bilo zao da ih gledam na tom asfaltu.
Toliko sam bila dosadna sa slikanjem,da su me na kraju svi kocijasi terali. Jedan je cak rekao,kad me sledeci dan video da prolazim tuda "Oh you again! I said no photo aloud!" a ja se pravila da ne razumem engleski:ljutko:
 
Nije pastuh više, nije već dvije godine.Straiji je i zbog zdravstvenih problema koji bi se mogli desiti, prevencijom je kastriran,ali je sad i malo mirniji..:roll: kao..
Ne pripremam ga ni zašta, ..jašim ga samo po terenima , i dolaze u obzir samo mimohodi i svečanosti..imam ga zbog čiste ljubavi prema tim životinjama kao što netko ima psa, mačku itd... :)
Imaš ti konja ili jašiš negdje?:)
 
Nije pastuh više, nije već dvije godine.Straiji je i zbog zdravstvenih problema koji bi se mogli desiti, prevencijom je kastriran,ali je sad i malo mirniji..:roll: kao..
Ne pripremam ga ni zašta, ..jašim ga samo po terenima , i dolaze u obzir samo mimohodi i svečanosti..imam ga zbog čiste ljubavi prema tim životinjama kao što netko ima psa, mačku itd... :)
Imaš ti konja ili jašiš negdje?:)

Ja treniram u KK Kremenu u Pancewu...
 
Hvala Maki...:D

i Konji koji služe isključivo za izvlačenje drva na planini Tari...jer sa mašinama kroz prašume Tare se ne može pa to ove plemenite životinje odradjuju...

IMG_0023-1.jpg
 
nažalost, konja sam uzjahao možda par puta u životu mada bih voleo ali nekako nemam priliku za to...:(

...Ali obožavam te životinje i divim im se...:P
i u filmovima...i na umetničkim slikama...i u mitologiji i u prirodi...
...SVUGDE SU VELIČANSTVENI :)
 

Back
Top