Komunikacija

Tu uopste ne mogu da se ubacim, uglavnom svi vec imaju neke svoje, a meni je jako lose kada sam u skupini sa skroz nepoznatim i nebliskim ljudima jer se osetim totalno odbaceno, ja nemam nacina da se tako predstavim drugima, dzaba sva takva izlazenja kad kazu "izlazi negde", jednostavno nema sanse da se upoznam na takav nacin.
Dovoljno je da budes prisutan i da cekas da se stvori prilika. Ne moras nista da radis ako smatras da nije momenat. Posmatras i hvatas obrasce. Jedino bi ti mozda bio problem ako te pitaju nesto.
 
Људи намћори који су у фазону "бежи од мене" и који би од*ебали неког да им приђе, они имају пријатеље, везе, друштвени живот, док неко ко није такав нема никога, како они имају пријатеље уопште и како се онда упознају са другима ако су такви?

И како међу непознатим људима препознати ко је отворен за нешто а ко није, па да знам коме да прилазим а кога да избегавам? Мени свакако никад, нико, и нигде неће прићи. За мене не постоје никакви добри људи све док их не упознам.

Изгледа да сам само ја једини одбачен и без икога у реалу..
 
Poslednja izmena:
И како међу непознатим људима препознати ко је отворен за нешто а ко није, па да знам коме да прилазим а кога да избегавам?
Ne možeš znati, nisi vidovit. Mnogi ljudi na prvi pogled deluju arogantno, a nisu. Još veći broj deluje pristupačno sa sve kezom dobrodošlice, dok su....
Na prvi pogled ne možeš biti siguran. Zato postoji upoznavanje.
 
Ne možeš znati, nisi vidovit. Mnogi ljudi na prvi pogled deluju arogantno, a nisu. Još veći broj deluje pristupačno sa sve kezom dobrodošlice, dok su....
Na prvi pogled ne možeš biti siguran. Zato postoji upoznavanje.
То је највећи проблем, мораш да истрпиш непријатности да би се можда с неким упознао. Јако је тешко поклопити се с људима.
 
Јако је тешко поклопити се с људима.
Ugavnom da.
Ne poklapam se s velikom većinom.
Ali, to je u redu, ni oni meni ne odgovaraju.

мораш да истрпиш непријатности да би се можда с неким упознао.
Ne moraš. Ukoliko primetiš nečiju arogantnost, okreneš se i odeš. Ja tako radim.
Ali ima i normalnih, prijatnih ljudi.
 

Back
Top