Komentari o mitingu u BG.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arhangel NS:
Nisam u toku...Beše li ipak "Hyundai" ? Svejedno, naravno da im zavidim... Kragujevac već odlepio od silnih obećanja, a ovamo se obilazi k'o kiša oko Kragujevca (malo nesrećna izreka).

Ali, kakve veze ima to sa "Nacionalnim dostojanstvom i identitetom" ? Ko je tako lud da ne bi ušao u pregovore sa najvećim svetskim proizvođačima automobila?

Mi još uvek plaćamo naših 10-15 godina ludila...Yebe nas to što ne znamo kad će plata...Svakog prvog - malo morgen, što bi rek'o počivši "mastermind of colapse".

Jeste "HYNDAI"...........

A, Nacionalni ponos i nacionalni identitet, su najcesce floskule , koje koriste, patriJote, i Radikali, kao razlog da ne treba da udjemo u EU.......

Satro, necemo vise biti Srbi..........valjda to znaci, nema vise peceno prase....
(U EU je zabranjeno klati prasice) :D :D
 
neboysha:
Miting antihrista i antisrba zabraniti kao antidrzavno okupljanje. ukoliko se ipak ta banda narkomana i amoralnih zena okupi pristupiti surovom obracunu sa tom grupom bludnika i propalica! Zavrsili smo sa BK kompanijom koja je ekonomski obmanjivala i zaludjivala srpski narod, sad su na redu LDP i ostala kompanija kojima je spric sa drogom i saka dolara sve sto imaju u mozgu! DOLE LDP! Veljo pokazi se i dovedi Cacane na razbijanje mitinga i ponovo budi lek za Beograd!


ybt...kakav fles :shock: :lol: :lol: :lol:
 
Major_TOM:
Jeste "HYNDAI"...........

A, Nacionalni ponos i nacionalni identitet, su najcesce floskule , koje koriste, patriJote, i Radikali, kao razlog da ne treba da udjemo u EU.......

Satro, necemo vise biti Srbi..........valjda to znaci, nema vise peceno prase....
(U EU je zabranjeno klati prasice) :D :D

HYUNDAI ili HYNDAI ? :lol: Nebitno, razumeli smo se.

Daj mani te fore, ko se još prima na to... Mislim, ako stvarno ne smemo klati prasiće, pa šta da koljemo? :lol: Može jagnjad i jarad? Yeeeaaahhh! Više volEm jare nego prase i jagnje...Više volim jagnje nego prase...

'Oće l' ti tvoji LDP-ovci kad dođu na vlas', da dozvole pečenje šljivke? Ako 'oće, 'de treba sinko da se prijavim? :lol:
 
Arhangel NS:
HYUNDAI ili HYNDAI ? :lol: Nebitno, razumeli smo se.

Daj mani te fore, ko se još prima na to... Mislim, ako stvarno ne smemo klati prasiće, pa šta da koljemo? :lol: Može jagnjad i jarad? Yeeeaaahhh! Više volEm jare nego prase i jagnje...Više volim jagnje nego prase...

'Oće l' ti tvoji LDP-ovci kad dođu na vlas', da dozvole pečenje šljivke? Ako 'oće, 'de treba sinko da se prijavim? :lol:
shljivovitz4jw.gif


:D :D :D :D :D
 
no_problem:
Јомини, да ли ти заиста мислиш да Ратко Младић као генерал није заслужио вилу?

pa decko, moj kum je general u RS, pa nije dobio vilu.......vec jedva neki bedan stancic
skrpio sa dvoje male dece.................

ALi, ko mu kriv , kad nije ratni zlocinac........dobio bi dve , da jeste...........
 
no_problem:
Јомини, можда. Не можда него вероватно. Међутим, није свако био генерал и није свако био близак власти. Слажеш се?
Delimično. Ali to znači da ako si blizak vlasti dobijaš mnogo veće privilegije? Zar to nije ono protiv čega se bunimo svi?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top