Intervju godine: Predsednik Dodik vs Hadžifejz ... analize, komentari ...

Dodik je americki covjek, koja ce to biti kuknjava kad skontate
Па и ви сте окупаторови људи, сваки пут непогрешиво, користите сваког окупатора
за зулум над Србима. Овај пут служите Америку и није ми јасно да као таквом ти
смета ако за истог газду ради Додик? Како ти 'конташ' те чињенице?
 
Screenshot_20240429_032527_com.google.android.youtube.jpg


 
Ти више верујеш нечијој анализи него рођеним ушима и очима?
Након ове моје опаске требало би ти бити јасније зашто се са вама не може градити заједничка држава.
Није те ваљда страх шта Срби мисле? Одгледај и одслушај и сам просуди ако си у стању да сам доносиш
закључке.
 
Сенад ни Жељка Комшића не воли.

Сенад би највише твог Додига волео само да је овај мало нормалнији.
Сенад би био пресрећан да тако један способан политичар као што је Додик
гура бошњачку причу.
 
Na Kuriru naravno vest i u njoj svojstvena im malicioznost. Republika Srpska ce traziti da se razidje...Ali pazite, da se "razidje", kao da je ona republika koja je stvorila Bosnu spajajuci se sa nekom drugom republikom...
Vidim ja dobro sta se ovde kod nas radi i sprema... Zaslepljen narod to ne vidi, na zalost i da vidi i njima samima srce zaigra od srece na pomisao prosirenja teritorije... O sveta prostoto...
 
Dobro dobro ali gospodin jesi li cuo sta pjeva :D
Опет неки фашизам? Сад ти смета шта Срби певају кад се веселе?
Не ваља кад певају Дражи, не ваља кад певају Карађорђу, Милошу,
Синђелићу, Тепићу...
Сад не ваљају ни еротски бећарци?
 
Na Kuriru naravno vest i u njoj svojstvena im malicioznost. Republika Srpska ce traziti da se razidje...Ali pazite, da se "razidje", kao da je ona republika koja je stvorila Bosnu spajajuci se sa nekom drugom republikom...
Vidim ja dobro sta se ovde kod nas radi i sprema... Zaslepljen narod to ne vidi, na zalost i da vidi i njima samima srce zaigra od srece na pomisao prosirenja teritorije... O sveta prostoto...
Како је створена Југославија? Где је БиХ тада? Шта је старије?
Није БиХ створила Југославију спајајући се са неком другом републиком!
Како је изашла из ње? Македонија такође.
Количине будалаштина које се овде пласирају су немерљиве.
 
Moze biti da je rezolucija o Srebrenici odlozena iz sledeceg razloga... S obzirom na plan da Republika Srpska krene u otcepljenje i da se sa konkretnim radnjama krene nakon rezolucije(ona je uzeta kao dobar razlog)...Dotikov plan i ne samo Dodikov je da nakon rezolucije zatrazi od Srbije konkretnu podrsku za odvajanje od Bosne... Bice da ce medjunarodna zajednica pokusati da napravi ustupak i spreci to, tako sto ce odloziti rezoluciju...Medjutim medjunarodna zajednica niti moze da zna, niti moze da spreci nase namere koje su jasne kao dan i koje samo cekju svoj trenutak...
Teorije zavere, al 100%.
 
Како је створена Југославија? Где је БиХ тада? Шта је старије?
Није БиХ створила Југославију спајајући се са неком другом републиком!
Како је изашла из ње? Македонија такође.
Количине будалаштина које се овде пласирају су немерљиве.
BiH je samostalna drzava koju mi priznajemo celovitu, kao i ceo svet, takvu kakva je danas...
 
Autorska tema!
Poštovani forumaši,

Večeras u 18.45h na face tv obaviće se intervju (ja bih reko svojevrsni okršaj) između najvećeg Srbskog sina današnjice, predsednika Milorada Dodika i ...

ratnog huškača, islamskog brata, mrzitelja Srba, kvazigrađaniste, tzv Bošnjaka iz Raške ... Senada Hadžifejzovića.


Očekujem da će se ovaj intervju pomno pratiti ne samo unutar islamskog sveta bivše SRBiH već i znatno širom regiona.

Kao što znate situacija u bivšoj SRBiH je uzavrela.
Muslimani se pripremaju da Banjaluku, Zvornik, Trebinje ... brane od Srba, pod plaštom tzv "bosanstva" i da oni smatraju da su to njihovi gradovi.

Unapred zahvaljujem na mišljenja, komentare, primedbe , sugestije ...
Nije mi jasno zasto Gospodin Dodik pristaje da razgovara sa takvim dripcima?
 

Back
Top