Komentari o mitingu u BG.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa prijatelju,necemo tako...oni su ubacili i ideju saradnje sa kosovskim institucijama,pa odnos sa crkvom,pa sa crnom gorom tj.milom...
e sad,kakav god moj ili tvoj stav bio o tome,oni su takve stavove ubacuju u etar...nekad i beskompromisno
 
Major_TOM:

Potpuno si pogresio, NS...........za sto posto..........
........

Naprotiv, uprkos ocekivanjima, gradjani novoh clanica EU, uopste nisu pohrlili u stare clanice....da rade......

I zasto bi??
Pa, hteli mi da priznamo ili ne, ali nove clanice sve bolje zive, iz dana u dan...
Mozemo samo da im zavidimo.................
da...strah od "poljskog vodoinstalatera" se pokazao kao neosnovan...
k'o sto ne verujem chak ni da ce rumuni i bugari da se rastrce po uniji...
 
Arhangel NS:
Mejdžor, može se emigrirati...Al' da li te tamo neko hoće? Pogledaj primer istočnoevropskih zemalja koje su postale članice EU. Veliki broj ljudi bi želeo da radi u zapadnoj EU, ali ne može. Ne daju! Žaliće se, kažu...Kome? Kadija te tuži, kadija ti sudi.

Mislite o tome... Ali, ja jesam za to da ko god može, neka proba "preko". Bolje dok si mlad i bez porodice, kasnije to postaje sve teže.
A sta mislis kome je bolje, tim zemljama ili nama?
Molim te budi ozbiljan.

Inace to ogranicenje o radu unutar EU je privremenog karaktera, dakle jednog dana ni ono nece postojati. Molim lepo.

Ako ti se ne svidja EU nadji neki uverljiviji argument, ovaj ti ne stoji.
 
U istm vestima , veceras, se prikazuje prilog o Poljskoj i Ceskoj ,koje su uzletele u orbitu, naspram jadne Srbije......oni, koji su nas gledali ko bogove, sada imaju plate, standard i stopu zaposlenosti koju mi mozemo da sanjamo............

http://img438.imageshack.us/img438/...ocuments0sw.png

Evo , malo da parite oci...............

Zbog jednog coveka, jedne pobegulje........koju i ovde mnogi brane...
Srbija zaostaje sve vise , i gubi svoje sanse da postane normalna zemlja ikada....

_________________________

Post od juce...........aktuelniji danas..................... :wink:
Autor......ja :D
 
Jadni oni. Upropastio ih i VW sa onom igrarijom sa Škodom, da. Kako su to sebi dopustili? i sad njihovi vojnici idu po svetskim ratištima i ratuju... Ne dobijaju ni 5-6 hiljada dolara mesečno za to. Čuo sam da na tim akcijama ispale i po 20 metaka, na redovnim gađanjima... U metu...
 
Него, колико ће бити на митингу? 300, 400 људи???? Па зар није јасно да они у Београду немају ни 3%. А за Србију да не причамо. Можда ће Чеда да користи Слобин штос, па ће плаћати оне који иду на митинг? Да видимо и то.
 
no_problem:
Него, колико ће бити на митингу? 300, 400 људи???? Па зар није јасно да они у Београду немају ни 3%. А за Србију да не причамо. Можда ће Чеда да користи Слобин штос, па ће плаћати оне који иду на митинг? Да видимо и то.

E, tebe smo cekali, da nam pricas o politici.............. :roll:
 
Па знам, сад сам ту, па ћемо мало причати о политици, али мирно и сталожено. ЛДП је пропаст за Србију, а то знају и грађани, што доказује низак проценат поверења који ужива.
 
Major_TOM:

Potpuno si pogresio, NS...........za sto posto..........
........

Naprotiv, uprkos ocekivanjima, gradjani novoh clanica EU, uopste nisu pohrlili u stare clanice....da rade......

I zasto bi??
Pa, hteli mi da priznamo ili ne, ali nove clanice sve bolje zive, iz dana u dan...
Mozemo samo da im zavidimo.................

Nema problema...Ja ne poredim Srbiju i Češku (na pr.), već Češku i Nemačku (isto samo pr.). Postoji problem zapošljavanja u "zapadnoj" EU. Ne prihvataju ih tako lako, kao što je to trebalo biti. Nema logike u zapošljavanju "stranaca", dok "domoroci" ostaju bez posla...Dugoročno gledano, stvoriće se kritična masa nezadovoljnih domicila, a to će koštati stranke na vlasti (jer, pravo glasa nemaju "dođoši", već samo "domoroci").

Ali, kakve veze ovo ima sa LDP-om?

Daj malo "akcije". :lol:
 
Major_TOM:
U ceskoj je otvorena fabrika " Toyota", u kojoj ce posao naci jos 30 000 jadnih, zabludelih, ceha..
Sa ave izgubljenim " Nacionalnim dostojanstvom i identitetom"

Nisam u toku...Beše li ipak "Hyundai" ? Svejedno, naravno da im zavidim... Kragujevac već odlepio od silnih obećanja, a ovamo se obilazi k'o kiša oko Kragujevca (malo nesrećna izreka).

Ali, kakve veze ima to sa "Nacionalnim dostojanstvom i identitetom" ? Ko je tako lud da ne bi ušao u pregovore sa najvećim svetskim proizvođačima automobila?

Mi još uvek plaćamo naših 10-15 godina ludila...Yebe nas to što ne znamo kad će plata...Svakog prvog - malo morgen, što bi rek'o počivši "mastermind of colapse".
 
no_problem:
Него, колико ће бити на митингу? 300, 400 људи???? Па зар није јасно да они у Београду немају ни 3%. А за Србију да не причамо. Можда ће Чеда да користи Слобин штос, па ће плаћати оне који иду на митинг? Да видимо и то.


..odma da si trazio od jominija da banuje LDP :lol: :lol: :lol:
 
Miting antihrista i antisrba zabraniti kao antidrzavno okupljanje. ukoliko se ipak ta banda narkomana i amoralnih zena okupi pristupiti surovom obracunu sa tom grupom bludnika i propalica! Zavrsili smo sa BK kompanijom koja je ekonomski obmanjivala i zaludjivala srpski narod, sad su na redu LDP i ostala kompanija kojima je spric sa drogom i saka dolara sve sto imaju u mozgu! DOLE LDP! Veljo pokazi se i dovedi Cacane na razbijanje mitinga i ponovo budi lek za Beograd!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top