Intervju godine: Predsednik Dodik vs Hadžifejz ... analize, komentari ...

Не знам ко савјетује предсједника Српске и да ли ико има петљу да му скрене пажњу да себи не смије допустити гостовање код ништарија и србомржњом задојених болесника попут овог Хаџифејзовића.
Који није ниво предсједника Српске, нити је капацитет да поставља квалитетна новинарска питања која захтијава емисија. Који у коначници, као што строги шаховски пацер не разумије идеје велемајкстора, не разумије ни о чему прича нити који је смисао излагања предсједника Српске, већ се сталним уличарским и клошарским упадицама упире банализовати сваку тему и скренути ток емисије на свађалачки терен гдје доминирају простаклук, увреде и примитивизам. Уопште емисија коју води доказани србомрзац Хаџифејзовић која је и намијењњена србопфобичном крду у касаби званој Сарај Шехеран, гостовање у таквој емисији (па када му је могао одбрусити млађани Драшко "не уважаваш моју републику, онда немамо шта причати", могу и други и старији и искуснији) себи не смије допустити нити један Србин од интегритета, а посебно не онај који обавља важну функцију и који мора водити рачуна и о институцији коју представља.
 
Тривићка им мисли десет пута горе.
Да, али Тривићка може бити корисна будала, која ће покварити Додикову усташки пакт са Херцег Босном (а боље Срби да сарађују са њима, него они), као и Додикове фашистичке везе са Аустријанцима, Израелцима и другим западњацима из десног сектора. Они мисле довољан је само Путин.
А џамијашима је управо то циљ, да РС буде што више изолована и посвађана са свима. Ипак треба бити мудар и бити добар са свима осим са босанским филџанистима.
 
Да, али Тривићка може бити корисна будала, која ће покварити Додикову усташки пакт са Херцег Босном (а боље Срби да сарађују са њима, него они), као и Додикове фашистичке везе са Аустријанцима, Израелцима и другим западњацима из десног сектора. Они мисле довољан је само Путин.
А џамијашима је управо то циљ, да РС буде што више изолована и посвађана са свима. Ипак треба бити мудар и бити добар са свима осим са босанским филџанистима.
Znači podržavaš pakt i saradnju sa deklarisanim mrziteljima svega što je pravoslavno i srpsko? Podržavaš pakt sa onima koji su sve važnije ulice u Mostaru nazvali po ustaškim koljačima? Po ideolozima bacanja ljudi u jame i "nacije za sjekire"? Jesi li ti ikada bio u zapadnoj Hercegovini?

Muslimani ti žive u Srbiji u slozi sa Srbima, u RS takođe ima nemali broj mjesta gdje takođe žive jedni pored drugih bez trzavica čak i u ratu. Sad mi nađi takvo mjesto u Dalmatinskoj Zagori, Hercegovini ili srednjoj Dalmaciji gdje žive zajedno Srbi i Hrvati...Nema ga! I to još od 1941 godine.

Prvo gdje su ustaški hercegovački blavori upali 1992 je srpsko selo Želeće na putu prema Zenici, a prije toga su minirali manastir Žitomislić u Mostaru i kosturnicu u Prebilovcima (što li da mi je znati:think:)!

Šta sve nećeš pročitati ovdje sunce ti žarko...:eek:
 
Poslednja izmena:
Znači podržavaš pakt i saradnju sa deklarisanim mrziteljima svega što je pravoslavno i srpsko? Podržavaš pakt sa onima koji su sve važnije ulice u Mostaru nazvali po ustaškim koljačima? Po ideolozima bacanja ljudi u jame i "nacije za sjekire"? Jesi li ti ikada bio u zapadnoj Hercegovini?

Muslimani ti žive u Srbiji u slozi sa Srbima, u RS takođe ima nemali broj mjesta gdje takođe žive jedni pored drugih bez trzavica čak i u ratu. Sad mi nađi takvo mjesto u Dalmatinskoj Zagori, Hercegovini ili srednjoj Dalmaciji gdje žive zajedno Srbi i Hrvati...Nema ga! I to još od 1941 godine.

Prvo gdje su ustaški hercegovački blavori upali 1992 je srpsko selo Želeće na putu prema Zenici, a prije toga su minirali manastir Žitomislić u Mostaru i kosturnicu u Prebilovcima (što li da mi je znati:think:)!

Šta sve nećeš pročitati ovdje sunce ti žarko...:eek:
Додик подржава усташе, а ја подржавам Додика и не бих мењао ту политику.
Ти си вероватно Крајишник, када си толико оптерећен Хрватима, па те у том случају разумем, ви морате да преносите ту мржњу са колена на колено и та мржња је толико заслепљујућа да почињете да се солидаришете са муслиманима и да им праштате што су отели КиМ и што газе РС и што нам намештају квалификацију ''геноцидни народ''.
Времена се мењају, сада су муслимани гори од усташа, мада и они су били у усташама. Просто данас, не можеш да поредиш муслимане, који су нам отели КиМ и који желе да нам отму и угасе РС, не можеш да их поредиш са Хрватима, посебно што имаш масу хрватских политичара који признају и уважавају РС, а неки чак и признају да је Косово отето.
Муслимански политичари не само што не воде ни сличну политику, већ нас називају геноцидним народом. А Хрватима нису успели да наместе геноцид, али јесу удружени злочиначки подухват, правни термин који можемо назвати ''малим геноцидом'', због свега 111 муслимана које су Хрвати побили у Ахмићима (то је њихова мала Сребреница).

Република Српска је важнија од тих проблема из прошлости о којима пишеш и те ваше мржње и тих подела, такође је важнија и од КиМ, и посебно је важнија од РСК.
Свако ко мрзи босанске муслимане је потенцијални савезник Републике Српске и нема ту места за идеологију и усијане главе.
Ни ја баш не волим Израел, али пошто су босански муслимани јако осетљиви по питању њихове палестинске браће, онда сам ја најватренији присалица ИДФ и Израела, само да бисмо били на супротним странама.

Што се тиче усташких улица, па нисам ни комуниста, ни исламиста да ми то толико смета, када је то на хрватској земљи ... па нама је битно да ми у Србији, ЦГ, РС чувамо своје четничке, недићевске и да једног дана добијемо и љотићевске улице, а не да њима бранимо, па да они нас друкају и да нама бране да ми имамо наше српске улице које се не свиђају комунистима и исламистима.
Додик је паметан, ћути и игнорише усташке улице, а усташе не дирају наше четничке и онда само муслиманима сметају и једне и друге.
Мора да постоји минимална толеранција, када је непријатељ заједнички, а то су џамијаши.

Сутра и да одвојимо Херцеговину од Босне, што би и требало, јер ни унија СЦГ није опстала, и тада бисмо морали да ту државу делимо са Хрватима, али бисмо бар знали да и једни и други имамо исти циљ, припајање матици. Џамијаши немају матицу, јер су се одрекли српског порекла.

Нема ту емоција, искључиво српски национални интереси.
 
Vi ste za balije? ... značajan je deo muslimana (cveća) u ustaškim zločinima nad Srbskom nejači.
Niste znali?
То је било пре 80 година. Данас када Хрват у Херцеговини жели да увреди муслимана, нацрта му слово U на кући.
Престани да живиш у комунистичкој прошлости. Муслимани су покушали и Хрватима да наместе геноцид, али нису успели, мада и УЗП је озбиљна квалификација.
FB_IMG_1581767765559.jpg
 
Не знам ко савјетује предсједника Српске и да ли ико има петљу да му скрене пажњу да себи не смије допустити гостовање код ништарија и србомржњом задојених болесника попут овог Хаџифејзовића.
Који није ниво предсједника Српске, нити је капацитет да поставља квалитетна новинарска питања која захтијава емисија. Који у коначници, као што строги шаховски пацер не разумије идеје велемајкстора, не разумије ни о чему прича нити који је смисао излагања предсједника Српске, већ се сталним уличарским и клошарским упадицама упире банализовати сваку тему и скренути ток емисије на свађалачки терен гдје доминирају простаклук, увреде и примитивизам. Уопште емисија коју води доказани србомрзац Хаџифејзовић која је и намијењњена србопфобичном крду у касаби званој Сарај Шехеран, гостовање у таквој емисији (па када му је могао одбрусити млађани Драшко "не уважаваш моју републику, онда немамо шта причати", могу и други и старији и искуснији) себи не смије допустити нити један Србин од интегритета, а посебно не онај који обавља важну функцију и који мора водити рачуна и о институцији коју представља.
Ова тема говори да је председник Додик ипак имао право што је организовао овај интервју.
Приметиш ли да нема 'бранитеља', једва по који коментар, чак је и динамиташ одустао.
Развалио је искреношћу, како Семира, тако и целу 'ћаршију', ни мукаета, мук.
Дуле Савић!
 
@Гамбино sad bi ti svašta izgovorio ali ne bi da popušim ban!
Moja porodica je dva puta nastradala od Hrvata, prvi put 1941, a onda opet 1991 i šta sad treba da ih počnem voliti? Vidi se da si neki fan Ljotića, Nedića i sličnih "srpskih majki"! Kako bi bilo da se ti i slični tebi izljubite sa Bugarima i Šiptarima u cilju dobrih odnosa?

Da malo odeš na jedno živopisno i tiho mjesto na obali rijeke Save, ono sa velikim kamenim cvijetom na hrvatskoj strani, a onda pređi u RS pa svrati do Gradine, ako si Srbin pokloni se sjenama stotinama hiljada ubijenih Srba od strane ustaša. Ja nisam nikakav Krajišnik, oni su oko Bihaća, Kladuše i Cazina, ja sam ispod Kozare...onog Knežopolja gdje regruta za vojsku nije bilo do 60tih godina prošlog vijeka zahvaljujući Hrvatima koji su prešli Unu i Savu krenuli da ubijaju i kolju sve pred sobom kako bi istrijebili "šizmatike". Ono, nije da nisu hrabri bojovnici probali slično 1995 ali su ih ti isti Kozarčani povaljali na Uni i poslali plivajući Njofri...

Nakon toga otiđi malo do Sijekovca kod Broda pa se raspitaj kako su hrvatske snage došle na ekskurziju 1992 godina i šta su uradili tamošnjem stanovništvu...

Kada mi je bilo najteže u životu pomogli su mi Muslimani - Bošnjaci kao najrođenijem, dok mi je rođeni stric sa porodicom bježao od Hrvata 1991 godine jer je imao pogrešno ime i prezime. Po tebi i takvima je trebao da sa kafom i rakijom domaćinski dočeka Paragine HOS-ovce?

Svima onima koji govore da su nam Hrvati, a naročito oni zaguljeni iz kamenjara, braća se sa zadovoljstvom sjetim uže i šire familije!
 
Poslednja izmena:
@Гамбино sad bi ti svašta izgovorio ali ne bi da popušim ban!
Moja porodica je dva puta nastradala od Hrvata, prvi put 1941, a onda opet 1991 i šta sad treba da ih počnem voliti? Vidi se da si neki fan Ljotića, Nedića i sličnih "srpskih majki"! Kako bi bilo da se ti i slični tebi izljubite sa Bugarima i Šiptarima u cilju dobrih odnosa?

Da malo odeš na jedno živopisno i tiho mjesto na obali rijeke Save, ono sa velikim kamenim cvijetom na hrvatskoj strani, a onda pređi u RS pa svrati do Gradine, ako si Srbin pokloni se sjenama stotinama hiljada ubijenih Srba od strane ustaša. Ja nisam nikakav Krajišnik, oni su oko Bihaća, Kladuše i Cazina, ja sam ispod Kozare...onog Knežopolja gdje regruta za vojsku nije bilo do 60tih godina prošlog vijeka zahvaljujući Hrvatima koji su prešli Unu i Savu krenuli da ubijaju i kolju sve pred sobom kako bi istrijebili "šizmatike". Ono, nije da nisu hrabri bojovnici probali slično 1995 ali su ih ti isti Kozarčani povaljali na Uni i poslali plivajući Njofri...

Nakon toga otiđi malo do Sijekovca kod Broda pa se raspitaj kako su hrvatske snage došle na ekskurziju 1992 godina i šta su uradili tamošnjem stanovništvu...

Kada mi je bilo najteže u životu pomogli su mi Muslimani - Bošnjaci kao najrođenijem, dok mi je rođeni stric sa porodicom bježao od Hrvata 1991 godine jer je imao pogrešno ime i prezime. Po tebi i takvima je trebao da sa kafom i rakijom domaćinski dočeka Paragine HOS-ovce?

Svima onima koji govore da su nam Hrvati, a naročito oni zaguljeni iz kamenjara, braća se sa zadovoljstvom sjetim uže i šire familije!
Па добро ниси Крајишник, али си босански Крајишник, је л тако ? И твоје Кнежопоље је припало Републици Српској. Шта да кажу Срби из Хрватске, КиМ, Федерације БиХ, који су протерани ?

Заборавио си још једну српску мајку, Косту Пећанца, њега такође муслимани јако ''воле''.

Превише си емотиван и пун мржње (као што сам и претпоставио, водиш ратове из прошлости по цену и да уништиш садашњост), такви попут тебе су били савршени партизани комунисти (видим да ти сметају српски великани као што су Недић, Љотић, Пећанац, Дража), да убијају Србе, а да свесно или несвесно раде за интересе усташа, мусташа, шиптара и других.

Мораш да схватиш да је садашњост, односно будућност важније од твоје прошлости, да нема у политици пријатељстава, али има заједничких непријатеља и интереса, који се често не поклапају са прошлошћу.

Друго, то што ви Босанци имате тај ''босански комплекс'' па вам смета тај географски индентитет, то је ваш проблем.
Ми Херцеговци немамо тај проблем и ми смо поносни на наш херцеговачки географски индентитет, а сваки Србин има неки географски идентитет или чак два, јер рачунамо и мајчину родбину наравно.
У Херцеговини и Срби и Хрвати се не одричу херцеговачког идентитета. Ми у Републици Српској Херцеговини немамо више муслимана, пошто су 90их депортовани у Босну, па не могу да кажем шта они мисле о Херцеговини, али знам да муслимани у хрватском делу Херцеговине такође себе сматрају Херцеговцима.
Камо среће да смо унутар РС, направили свој ентитет, да се економски откачимо од Босанаца и Бања Луке и Сарајева. А онда да Херцеговину одвојимо од Босне и да се разграничимо са Хрватима. Па онда једног дана, свако својима, а нама би чак и боље било да се припојимо Црној Гори, која историјски припада Херцеговини, јер ми смо по пореклу већина Црногорци и припадамо Никшићком реону, него да морамо да ратујемо са џамијашима из Сарајева. Уласком српске Херцеговине у састав ЦГ, добили бисмо још више српских гласова.
Иначе велики део српских Херцеговаца, посебно из Требиња, ради у Хрватској тачније у Дубровнику.
 
Па добро ниси Крајишник, али си босански Крајишник, је л тако ? И твоје Кнежопоље је припало Републици Српској. Шта да кажу Срби из Хрватске, КиМ, Федерације БиХ, који су протерани ?

Заборавио си још једну српску мајку, Косту Пећанца, њега такође муслимани јако ''воле''.

Превише си емотиван и пун мржње (као што сам и претпоставио, водиш ратове из прошлости по цену и да уништиш садашњост), такви попут тебе су били савршени партизани комунисти (видим да ти сметају српски великани као што су Недић, Љотић, Пећанац, Дража), да убијају Србе, а да свесно или несвесно раде за интересе усташа, мусташа, шиптара и других.

Мораш да схватиш да је садашњост, односно будућност важније од твоје прошлости, да нема у политици пријатељстава, али има заједничких непријатеља и интереса, који се често не поклапају са прошлошћу.

Друго, то што ви Босанци имате тај ''босански комплекс'' па вам смета тај географски индентитет, то је ваш проблем.
Ми Херцеговци немамо тај проблем и ми смо поносни на наш херцеговачки географски индентитет, а сваки Србин има неки географски идентитет или чак два, јер рачунамо и мајчину родбину наравно.
У Херцеговини и Срби и Хрвати се не одричу херцеговачког идентитета. Ми у Републици Српској Херцеговини немамо више муслимана, пошто су 90их депортовани у Босну, па не могу да кажем шта они мисле о Херцеговини, али знам да муслимани у хрватском делу Херцеговине такође себе сматрају Херцеговцима.
Камо среће да смо унутар РС, направили свој ентитет, да се економски откачимо од Босанаца и Бања Луке и Сарајева. А онда да Херцеговину одвојимо од Босне и да се разграничимо са Хрватима. Па онда једног дана, свако својима, а нама би чак и боље било да се припојимо Црној Гори, која историјски припада Херцеговини, јер ми смо по пореклу већина Црногорци и припадамо Никшићком реону, него да морамо да ратујемо са џамијашима из Сарајева. Уласком српске Херцеговине у састав ЦГ, добили бисмо још више српских гласова.
Иначе велики део српских Херцеговаца, посебно из Требиња, ради у Хрватској тачније у Дубровнику.
Пореклом Црногорци? Неки смо Брђани и Бокељи.
Црна Гора историјски припада Херцеговини а ви сте пореклом Црногорци?
Само у једној реченици си испалио жешћу будалаштину, рекао би човек да ти о Херцеговини немаш појма.
То што радимо код Хрвата није за похвалу, напротив за сваку је осуду.
 
Па добро ниси Крајишник, али си босански Крајишник, је л тако ? И твоје Кнежопоље је припало Републици Српској. Шта да кажу Срби из Хрватске, КиМ, Федерације БиХ, који су протерани ?
Pitaj ih sam.
Превише си емотиван и пун мржње (као што сам и претпоставио, водиш ратове из прошлости по цену и да уништиш садашњост), такви попут тебе су били савршени партизани комунисти (видим да ти сметају српски великани као што су Недић, Љотић, Пећанац, Дража), да убијају Србе, а да свесно или несвесно раде за интересе усташа, мусташа, шиптара и других.
Mržnju širiš ti prema Muslimanima - Bošnjacima,a ne ja. Ja samo iznosim dokazane istorijske činjenice. U tu veselu družinu si zaboravio da uvrstiš i Dragog Jovanovića, velikog srpskog patriotu i dobrotvora. Moji jesu bili partizani (jedan je narodni heroj, drugi je upisan u spomenik na Kozari, treći invalid prvoborac, prabaka i baka pukom srećom preživjele Jasenovac). Čisto za tvoju istoriju, da partizana i Dr. Stojanovića nije bilo od Krajine do Lijevča ne bi ostalo srpskog uveta do ljeta 1942, a ne tih tvojih "srpskih majki" i njemačkih podguznih muva. Sa druge strane u porodici su mi bili i u četnicima, do 1945 su pucali samo za Božić u vazduh i na partizane (ali sa sigurne daljine) i talili se sa Italijanima.

Ne možeš ti četniku sa Aliexpressa objasniti da su ustaše krenule da etnički čiste i istrebljuju Srbe na teritoriji NDH (vidi kartu šta je obuvatala) još od njenog osnivanja aprila 1941, da su za dan u jame i ponornice bacale po 600 ljudi, da su u crkvama i školama klali po 200-300 ljudi odjednom...Dok su u Srbiji streljali 100 za jednog zbog odmazde i napada na Vermaht (daleko bilo da ih oprevdavam da se razumijemo), sa druge strane Drine su čistili Srbe gvozdenom metlom bez milosti!
Камо среће да смо унутар РС, направили свој ентитет, да се економски откачимо од Босанаца и Бања Луке и Сарајева. А онда да Херцеговину одвојимо од Босне и да се разграничимо са Хрватима. Па онда једног дана, свако својима, а нама би чак и боље било да се припојимо Црној Гори, која историјски припада Херцеговини, јер ми смо по пореклу већина Црногорци и припадамо Никшићком реону, него да морамо да ратујемо са џамијашима из Сарајева. Уласком српске Херцеговине у састав ЦГ, добили бисмо још више српских гласова.
Za početak nemojte dolaziti u BL na školovanje i uvaljivati se po babu i stričevima na državne jasle. Što su Crnogorci u BG to ste vi Hercegovci u BL. Čast časnim i potenim izuzecima, ali uglavnom gledate da se uvalite u BL/BG i onda ne propuštate priliku da serete protiv iste u svakoj prilici! Što ne idete u Podgoricu i Nikšić kada smo tako loši? Većina Hercegovine u BL, a resto radi u TE Gacko i HET :hahaha: Svi mi potičemo iz CG i Hercegovine...kažu Adam i Eva su iz okoline Gacka :rotf: Moja Hercegovina, moj Leotar, moje Nevesinje, moj krš, a stan se kupuje u BL na kredit :mrgreen:
Иначе велики део српских Херцеговаца, посебно из Требиња, ради у Хрватској тачније у Дубровнику.
To je žalosno i nije za pohvalu nimalo, znači da ste uništili sve što je donosilo prihode i otjerali sve radno sposobno preko granice! Čega se pametan stidi...

I nemoj više da vrijeđaš časne i poštene hercegovačke domaćine svojim nebuloznim upisima, zbog takvih su na lošem glasu uglavnom...
 
Ja nisam nikakav Krajišnik, oni su oko Bihaća, Kladuše i Cazina, ja sam ispod Kozare...

Ako si sa Kozare poreklom kako ne znaš da su se partizanske divizije sa Kozare i sa Grmeča zvale u Drugom svetskom ratu krajiške. "Spomenik palim Krajišnicima" na Banj brdu kod Banja Luke je njima posvećen i to zna svaki Banjalučanin. Kako to ne znaš. Jako čudno. Srbi u zapadnoj Bosni su svoj zavičaj uglavnom zvali Bosanska Krajina, dok je kod Muslimana taj naziv Bosanska Krajina ograničen samo na taj kraj koji pominješ : Bihać, Kladuša i Cazin. No, nije to ni toliko bitno. Samo mi je ovaj detalj privukao pažnju jer se pitam ko si ti u stvari. Moguće opet neki trol ili bot na zadatku ili šta već koji se lažno predstavlja kao Srbin zabavljajući se srpskim forumskim razdorima. A ima ih kao kusih pasa po srpskim forumima.
 
Poslednja izmena:
Mržnju širiš ti prema Muslimanima - Bošnjacima,a ne ja.

Sad iščitah forumski opus gore citiranog lika koji ne zna šta je Bosanska Krajina iako je navodno sa Kozare.

Dakle, tipičan muslimanski bot na zadatku. Školski primer.

Iako pokušava u nekim postovima da imitira pisanja Srba koji pišu o ustaškim zločinima, on skida odgovornost za te zločine sa muslimana iako su u kozaračkom kraju (pogotovo oko Prijedora) upravo lokalni muslimani upetljani u najcrnje ustaške pokolje.

Vezano za poslednji rat sugeriše da su samo Hrvati etnički čistili Srbe.

Prosipa muslimansku šovinističku propagandu često prisutnu u njihovim medijima (Beograd kao juden frei ili žalopojke nad tobože teškom istorijskom sudbinom muslimanskog življa (citiram : "pa muslimanskog uveta nije ostajalo kuda su oni prošli").

Pokušava na vrlo primitivan način uz obilje idiotskih generalizacija da produbi svađe na regionalističkoj osnovi među samim Srbima bacanjem mržnje na ove ili one koji mu tobože smetaju.

Ponavljam, tipičan muslimanski bot na zadatku.
 
Pitaj ih sam.

Mržnju širiš ti prema Muslimanima - Bošnjacima,a ne ja. Ja samo iznosim dokazane istorijske činjenice. U tu veselu družinu si zaboravio da uvrstiš i Dragog Jovanovića, velikog srpskog patriotu i dobrotvora. Moji jesu bili partizani (jedan je narodni heroj, drugi je upisan u spomenik na Kozari, treći invalid prvoborac, prabaka i baka pukom srećom preživjele Jasenovac). Čisto za tvoju istoriju, da partizana i Dr. Stojanovića nije bilo od Krajine do Lijevča ne bi ostalo srpskog uveta do ljeta 1942, a ne tih tvojih "srpskih majki" i njemačkih podguznih muva. Sa druge strane u porodici su mi bili i u četnicima, do 1945 su pucali samo za Božić u vazduh i na partizane (ali sa sigurne daljine) i talili se sa Italijanima.

Ne možeš ti četniku sa Aliexpressa objasniti da su ustaše krenule da etnički čiste i istrebljuju Srbe na teritoriji NDH (vidi kartu šta je obuvatala) još od njenog osnivanja aprila 1941, da su za dan u jame i ponornice bacale po 600 ljudi, da su u crkvama i školama klali po 200-300 ljudi odjednom...Dok su u Srbiji streljali 100 za jednog zbog odmazde i napada na Vermaht (daleko bilo da ih oprevdavam da se razumijemo), sa druge strane Drine su čistili Srbe gvozdenom metlom bez milosti!

Za početak nemojte dolaziti u BL na školovanje i uvaljivati se po babu i stričevima na državne jasle. Što su Crnogorci u BG to ste vi Hercegovci u BL. Čast časnim i potenim izuzecima, ali uglavnom gledate da se uvalite u BL/BG i onda ne propuštate priliku da serete protiv iste u svakoj prilici! Što ne idete u Podgoricu i Nikšić kada smo tako loši? Većina Hercegovine u BL, a resto radi u TE Gacko i HET :hahaha: Svi mi potičemo iz CG i Hercegovine...kažu Adam i Eva su iz okoline Gacka :rotf: Moja Hercegovina, moj Leotar, moje Nevesinje, moj krš, a stan se kupuje u BL na kredit :mrgreen:

To je žalosno i nije za pohvalu nimalo, znači da ste uništili sve što je donosilo prihode i otjerali sve radno sposobno preko granice! Čega se pametan stidi...

I nemoj više da vrijeđaš časne i poštene hercegovačke domaćine svojim nebuloznim upisima, zbog takvih su na lošem glasu uglavnom...
Не ширим ја мржњу према муслиманима, него износим доказе о њиховним масовним злочинима који би могли да се сматрају геноцидом, посебно мислим на муслимане који су чинили стравичне злочине у Херцеговини током др.св. рата, у оквиру ханџар дивизије. А последње усташко упориште које је пало је било муслиманско упориште у Херцеговини у селу Кула Фазлагића. Данас људи не знају да у усташама нису били само Хрвати, већ и муслимани.
Током 90их то се променило, они су на почетку били у савезу па су заратили, па су Алијини муслимани купили УЗП против Хрвата (мали геноцид), а што се тиче муслимана Фикрета Абдића из западне Босне, они су од почетка били у савезу са Србима и добрим односима са Хрватима, док су ратовали против Алијиних исламиста.
На жалост, нико није истражио злочине над тим муслиманима. Као што нико није истражио ни злочине над Горанцима на КиМ које су починили шиптарски исламисти.

Што се тиче партизана, у селу Добреља код Гацка постоји споменик који је подигнут почетком 90их и посвећен је српским жртвама који су страдали од стране партизанских злочинаца. Толико о партизанима, да имам мало стида не би их величао. Посебно, ако знамо да су ти Срби издајници који су примали у своје редове усташе и мусташе и да су заједно убијали Србе са обе стране Дрине.

Шта да радимо када сте ви Босанци глупи, па вам је потребна интелектуална елита из Херцеговине, коју извозимо, то су за нас они просечни.
Највећи број образованих Срба долази из Херцеговине.

Драги Јовановић је такође српски патриота и да је он одржавао ред и мир широм Србије, Срби би могли да се баве другим проблемима као што су усташе у НДХ, а не да буду приморани да се бране од Немаца и свих других агресивних комшија.
Ви комунисти сте се борили да Србија буде монета за поткусуривање, уместо да будемо попут свих других комшија, савезници са Немачком што смо и били за време краљевине, па онда пред крај рата, само променимо плочу и прикључимо се савезницима. А не да ратујемо до последњег Србина и онда још да се осећамо као поражена снага и ако смо били од почетка са савезницима који су сила победница.
Ми смо из оба рата изашли као победници, али врло брзо смо доживели пораз, а поразила нас је ваша југословенска идеја и то два пута, заправо три пута, трећи пут са Милошевићем.
 
Правила како да будеш муслимански бот.

1. Заговарај имбецилну пропаганду партизанског покрета, којег су се одрекли готово сви Срби. Није битно што су ти исламски преци били у усташама и Ханџар дивизији, па су онда пред крај рата скинули U са чела и ставили петокраку, како би могли са српским издајницима да наставе да кољу Србе, али сада под петокраком. Исто су радили и Хрвати, добар пример је онај ратни злочинац Стипе Стјепан Филиповић, кога су Срби односно четници ухапсили.

2. Игнориши муслиманске ратне злочине, по принципу Вучићеве реторике, ''а шта су ови други радили''.

3. Игнориши тренутне српске националне интересе, већ се држи прошлости и по цену да уништиш све српске интересе и нанесеш Србима и српским земљама невиђену штету. Играј се са српским емоцијама, како би збунио Србе и навео их на погрешан пут, чак и по цену да рецимо РС буде уништена.

4. Идеологија обично је то левичарска антифа идеологија, је важнија од српских националних интереса. У Србији и РС, просипај ту антифа идеологију, али у Сарајеву и Приштини негуј њихове локалне фашистичке покрете и десничарске организација, односно исламски фанатизам.

5. Упознај све српске поделе унутар нашег корпуса, па их продубљуј и стално понављај, како би непријатеља што више разјединио.

6. Никада не говори од злочинима Алијиних муслимана над муслиманима Фикрета Абдића из Западне Босне, као и о злочинима шиптара над неалбанским муслиманима на КиМ.

7. Однос према западу је промењив, зависи од противника, битно је само да Срби поверују да си Србин.
 
, u RS takođe ima nemali broj mjesta
Шта ти је сад пак то RS?
...Ja nisam nikakav Krajišnik, oni su oko Bihaća, Kladuše i Cazina, ja sam ispod Kozare...
Немаш ти појма шта си. Срби испод Козаре ће са поносом увијек за себе рећи да су Крајишници
Pitaj ih sam.

Za početak nemojte dolaziti u BL na školovanje i uvaljivati se po babu i stričevima na državne jasle. Što su Crnogorci u BG to ste vi Hercegovci u BL.
Сметају потурицама наши Срби из Херцеговине па то ти је.
 
Да, али Тривићка може бити корисна будала, која ће покварити Додикову усташки пакт са Херцег Босном (а боље Срби да сарађују са њима, него они), као и Додикове фашистичке везе са Аустријанцима, Израелцима и другим западњацима из десног сектора. Они мисле довољан је само Путин.
А џамијашима је управо то циљ, да РС буде што више изолована и посвађана са свима. Ипак треба бити мудар и бити добар са свима осим са босанским филџанистима.
Господин Додик је са свима пријатељ, чак и са Султаном Ердоганом.

1714727011646.png


Они су велики пријатељи.
 

Back
Top