Kome smeta SRPSKI MARŠ 2008?

mars marsovcima


066-1-1.jpg
 
Eh kad bih počeo da ti nabrajam sa kim je sve Hitler imao sporazum...
Nažalost,toliko dokon nisam. ;)
Smešno je uopšte pomisliti da bi on taj ugovor poštovao.
...reče parazit države.
A ja mislio da smo svi mi ljudi.
Tvoje izvale poprimaju patološku dimenziju.

Imao je jos jedino sa Rusima ali je imao trip da ce ga Ruje napasti pa je on izveo preventivu!
Vidi se!
Sto ne bi?? Da smo usli u Trojni pakt mislis da ne bi??
Po cemu sam ja parazit?? Druze moj ja sam sposoban sebi da zaradim i da prezivim za razliku od tebe,da nemas onoga ko te izdrzava umro bi od gladi,jer nisi ni zasta drugo sposoban osim da seres!! Isao si da polazes cvece na grob Josipu Brozu najvecem srpskom zlotvoru koji je ubijao srpski narod i ti da mi citas bukvicu!!
Svi su ljudi ali neki su i manjine!
Ozbiljno??
 
Poslednja izmena:
http://en.wikipedia.org/wiki/Vojislav_Šešelj

Vojislav Šešelj (Serbian Cyrillic: Војислав Шешељ, pronounced [ˈvɔjislav ˈʃɛʃɛʎ]) (b. 11 October 1954, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, then Yugoslavia) is a Serbian nationalist politician, and the founder and president of the Serbian Radical Party, in the Serbian parliament.

znachi
woodoo radikalnu stranku treba zabraniti zbog neonacizma :cool:
 
Bilo kako bilo, ja vidim da ovaj marš (iliti demonstracija dokonosti i nasilje nad poštenim svetom) smeta svima - i patriJotama i demokratama i neopredeljenima i ostalima. Jedino bagra koja je navika da ne radi ništa i da džabalebari pijana i pravi sra*nja, simpatiše ovu demonstraciju sramote i blaćenja srpskog patriotizma (pod tim podrazumevam normalno srpsko rodoljublje)
 
Cedi narkomanu, kome bi drugom!

==========================================================

Jovanović traži da se zabrani skup neonacista 11. oktobra
Zar propagiranje neonacističkih ideja nije zabranjeno zakonima ove države?! Zar je potrebno da Čeda neke podseća na ono što im je dužnost i za šta su plaćeni našim parama?!
Btw, pre oko godinu i po sam tražio da neko pruži nekakve dokaze da je on narkoman. Još čekam ...
 
Imao je jos jedino sa Rusima ali je imao trip da ce ga Ruje napasti pa je on izveo preventivu!

:D
Naravno,netačno.
Ispoštovao je i sporazum sa Poljacima,kao i Versajski sporazum,Lokarno pakt,večnu neutralnost Belgije...itd,itd.Kao što rekoh,da te podučavam nemam vremena.Uzmi knjigu u ruke (vidim da nisam prvi koji ti to preporučuje),samo molim te - uzmi neki relevantan istorijski izvor,a ne sa wikipedie ili sa stormfronta.

Sto ne bi?? Da smo usli u Trojni pakt mislis da ne bi??

Kao što rekoh ( a ako nešto mrzim,to je kad moram da ponavljam stvari ),smešno je pomisliti da bi Adolf Hitler ispoštovao taj sporazum.

i ti da mi citas bukvicu!!

Još imaš drskosti da se razmahuješ svojim militantnim neznanjem.
Ne samo da mi je ispod časti da odgovaram na tvoje nebuloze,već mi je smešan tvoj patetični pokušaj da me denunciraš.Zar ne umeš ništa originalnije da smisliš?

Uostalom:

Svi su ljudi ali neki su i manjine!

Čitaš li ti nebuloze koje pišeš?


Ozbiljno.Nacizam je bolest,a ta bolest je samo sekundarna pojava.
 
Zar propagiranje neonacističkih ideja nije zabranjeno zakonima ove države?! Zar je potrebno da Čeda neke podseća na ono što im je dužnost i za šta su plaćeni našim parama?!
Btw, pre oko godinu i po sam tražio da neko pruži nekakve dokaze da je on narkoman. Još čekam ...

Neonacisticke metode sprovodi upravo taj Ceda sa svojim NVO babama i americkim parama. Prave spiskove nepodobnih ljudi, zalazu se za cezuru, radi protiv interesa drzave, prodaje maglu identicnu Gebelsovoj...

 
:D
Naravno,netačno.
Ispoštovao je i sporazum sa Poljacima,kao i Versajski sporazum,Lokarno pakt,večnu neutralnost Belgije...itd,itd.Kao što rekoh,da te podučavam nemam vremena.Uzmi knjigu u ruke (vidim da nisam prvi koji ti to preporučuje),samo molim te - uzmi neki relevantan istorijski izvor,a ne sa wikipedie ili sa stormfronta.

Tacno je da je Hitler prekrsio gomilu sporazuma, ali ne mozes reci da je prekrsio sve. I misljenja sam da bi ovaj nas postovao jer nije imao pretenzije na balkan. Covek je hteo da osvoji plodnu Ukrajinu, Poljsku, i naravno kavkaz. Za sve ostalo ga je bolelo uvo. Sa zapadom nije hteo da ratuje ali su mu oni objavili rat, na balkanu nije hteo da ratuje ali smo mi i Italijani napravili sranje. :dash::dash:

A to da su nam Nemci pobili dosta ljudi je tacno, ali sami smo krivi za to. Lepo ljudi kazu ne pravite belaja, za jednog naseg ubicemo vasih 100, a mi ko budale urrrrrrrrrra, zalete se partizani ili cetnici na dva nemca koji nose mleko i eti ti 200 Srba ode u nepovrat. Sta je falilo Dancima koji nisu ubili niti jednog svabu u okupiranoj Danskoj.

Naravno postoji tu i holokaust i logori smrti sirom evrope (pa i kod nas), koji su za neku drugu temu.

Nije da velicam Hitlera i nemce (cak sta vise ja ih ne volim) ali budimo realni, sami smo krivi za stradanje, i za to sto smo dopustili komunizmu da nas zajase.
 
Poslednja izmena:

Back
Top