Kome smeta SRPSKI MARŠ 2008?

:dash:Sprdam se ovde, sestro slatka, sprdam... Necemo mi ovde resavati te stvari. Sta se palis ko palidrvce... ? Oladi malo. Ne brini. Ovde mozes pozvati i u rat, a svi ce opet mozda samo da ustanu i da odu najdalje do toaleta pa da se vrate za komp. Opusti se malo. Za to i sluzi forum...:)

Uopšte se ne palim. :)
Nisam stavila smajlića koji lupa glavom o zid što bi Vam ukazalo na to da se nerviram ili slično.

Nema potrebe za daljom raspravom, iako sam primetila da uvek volite da odgovorite. :)
 
Cedi narkomanu, kome bi drugom!



Београд 11. октобар, плато испред Филозофског факултета у 17 часова



Од свих патриота који ће присуствовати овом скупу очекује се следеће:

- присутни не требају да носе никакве идеолошке или страначке ознаке.
- нико од присутних не сме да прави непотребну буку или да се недолично понаша.
- ако се носе српске заставе морају бити искључиво на штапу.
- због извргавања истине, пре, за време и после скупа не комуницирати са медијима.
- провокатори и сви они који би да праве испаде нису добродошли!



Meni smeta. Divljanja šovinista po Srbiji mi je dosta.
A ovo da je Čeda narkoman, zar vama patriJotama nije jasno da, da je on stvarno narkoman, da ne bi bio sposoban za ništa, da bi se to videlo na licu i telu, da bi se verovatno predozirao ili išao na terapiju u međuvremenu!? Tom fazonu je gadno istekao rok trajanja. Samo zato što neko ima podočnjake i bled ten, ne znači da se drogira.
A ako iko od političara i liči na narkića, to je onda definitivno Tomica.
 
Cedi narkomanu, kome bi drugom!



Београд 11. октобар, плато испред Филозофског факултета у 17 часова



Од свих патриота који ће присуствовати овом скупу очекује се следеће:

- присутни не требају да носе никакве идеолошке или страначке ознаке.
- нико од присутних не сме да прави непотребну буку или да се недолично понаша.
- ако се носе српске заставе морају бити искључиво на штапу.
- због извргавања истине, пре, за време и после скупа не комуницирати са медијима.
- провокатори и сви они који би да праве испаде нису добродошли!


Meni ne.
 
Kome smeta? Mislis kome smeta gomila nacistickih skotova koji se kriju iza Srpstva i koji na taj "mars" izlaze ne zato sto vole Srbiju, nego zato sto mrze Cigane, Jevreje, Madjare... Mislis kome smeta da oni moj, nas grb naprave na ovo:

PRIMER.JPG


Meni smeta. Za pocetak.
 
e gde se skupljaju da vidim jel iam nekog ortaka u tom kraju, evo spremamo paradajz i jaja da se pokvare do skupa mada je to luksuz... zasluzili su da ih gadjamo samo gomnima :mrgreen:


Moz' da ga gadjas samo sa terase i da pobegnes unutra da ne bi dobio po njusci...A ako nesto mrzim to su domaci skinsi,eeeeej *** Hitler nas je ojadio,Swabe i dan danas rade protiw nas...To su bre gowna,kakaw je to Srbin koji mrzi druge ljude???Skinsi i Izdajnici-isto sranje,poslao bi ih u rudnike da malo priwredjuju zemlji.
 
Apsolutno mi ne smeta,uostalom Nemci nam nisu nista krivi vec nase genijalne vodje (Tita) i glup i zatucan narod!! "Bolje rat nego brat,bolje grob nego rob" e pa kad je tako ako sto su nas satreli kod qurca!! Kada smo mi trazili odstetu posle rata od Nemaca i dali im izvestaj od 1 200 000 mrtvih oni su nam ljudi rekli mi priznajemo 200 000 ostalo ste se vi izmedju sebe poubijali!! Imali smo zporazum sa Hitlerom prekrsili smo ga i opravdano su nas izlupali i narod je to hteo,koji se qurac bunimo sad?? A sto se tice manjina **** mi se sta ce biti sa njima to su samo paraziti drzave uvek se bune i zive na racun drzave!! Evo nasa manjina Siptari uzese nam 15% drzave,Crnogorci otcepise se,Madjari i oni se qurce nesto i traze u Vojvodini,Cigani eno nas jebu kod karton sitija ne daju gradnju i traze stanove i jos besplatnu struju da imaju, jos su i paraziti drzave i zive od socijale,muslimani i oni nesto hoce u Sandzaku ne kazem da ih treba odstraniti taman posla ali kad bi dosla takva vlast i to sprovodila savrseno bi me bilo briga!!
 
Tako je, oni su samo bacali bombe i pritiskali okidač, otvarali logore i ubijali koga god su stigli, i mi smo zato krivci, nije važno što je neko drugi pucao i ubijao...Logika ti je skroz iskrivljena ako misliš tako...

Mene ne zanima sta su radili drugim narodima,to je njihova stvar!! Oni su bacali bombe jer smo mi prekrsli sporazum koji smo potpisali sa Hitlerom da njegove trupe mogu da slobodno prolaze bez zadrzavanja i stajanja kroz nasu zemlju i dobili bi teritorijalno prosirenje,a ne to Britancima nije odgovaralo pa posalju onog najveceg zlotvora Josipa Broza i podignu bunu kod nasih glupih i uvek imbecilnih seljaka i malogradjana i lepo covek rat iskoristi da stekne vlast a zemlju sjebe i toliki narod izgine,sta je nas kostalo da se prikljucimo Nemcima?? Mogli smo na kraju pred padom Nemacke da kao Italijani okrenemo im ledja i sacuvamo 1 200 000 zivota!!
 
Cedi narkomanu, kome bi drugom!



Београд 11. октобар, плато испред Филозофског факултета у 17 часова



Од свих патриота који ће присуствовати овом скупу очекује се следеће:

- присутни не требају да носе никакве идеолошке или страначке ознаке.
- нико од присутних не сме да прави непотребну буку или да се недолично понаша.
- ако се носе српске заставе морају бити искључиво на штапу.
- због извргавања истине, пре, за време и после скупа не комуницирати са медијима.
- провокатори и сви они који би да праве испаде нису добродошли!

A što nisi otvorio temu 10-og novembra?
Zapamati - ne može golih dupeta na ulicu i tačka!
 
Overkill - Imali smo zporazum sa Hitlerom prekrsili smo ga i opravdano su nas izlupali i narod je to hteo,koji se qurac bunimo sad??

Eh kad bih počeo da ti nabrajam sa kim je sve Hitler imao sporazum...

Nažalost,toliko dokon nisam. ;)

Smešno je uopšte pomisliti da bi on taj ugovor poštovao.

A sto se tice manjina **** mi se sta ce biti sa njima to su samo paraziti drzave uvek se bune i zive na racun drzave!!

...reče parazit države.

Mene ne zanima sta su radili drugim narodima,to je njihova stvar!!

A ja mislio da smo svi mi ljudi.
Tvoje izvale poprimaju patološku dimenziju.
 
Znachi, nisu srpski nacionalisti vec gomila bilmeza koja se lozhi na ideologiju koja ih smatra nizhom rasom?

Govorimo li o nacionalistima (uglavnom bez ruke ili noge), kvazi-nacionalistima (uglavnom sa boljim materijalnim stanjem nego kad su počeli), ili o mladim neonacistima koji se zaglupljuju da je svet nastao tek od njihovog rodjenja (uglavnom mešaju ćirilicu, latinicu i padeže a od istorije znaju samo ono što su čuli ali ne i pročitali te uporedili iz više izvora)?
 
Poslednja izmena:

Back
Top