Koliko vas je lako dobiti


Све је почело кад сам бијо мали деца и гледао филм "Ми нисмо анђели" чувеног режисера Сержоа Драгојевића.

У филму Ђаво, кога глуми Жика Тодоровић каже за Николу, кад је Никола у сну умро:"Хиљаду пет стотина осамдесет и шест жена! То је нешто!"

(е сад..не сећам се тачно броја, па ме не држи за реч, али тако неки број је био),

И онда сам ја рекао да ћу да се скрасим кад будем оборио Николин рекорд.

И, не иде ми баш најбоље, и онда сам правио анализе зашто еј то тако, и дошао до закључка да су криве нерадодајке за мој недовољно велики број рецки на дршци мог револвера.
 
Све је почело кад сам бијо мали деца и гледао филм "Ми нисмо анђели" чувеног режисера Сержоа Драгојевића.

У филму Ђаво, кога глуми Жика Тодоровић каже за Николу, кад је Никола у сну умро:"Хиљаду пет стотина осамдесет и шест жена! То је нешто!"

(е сад..не сећам се тачно броја, па ме не држи за реч, али тако неки број је био),

И онда сам ја рекао да ћу да се скрасим кад будем оборио Николин рекорд.

И, не иде ми баш најбоље, и онда сам правио анализе зашто еј то тако, и дошао до закључка да су криве нерадодајке за мој недовољно велики број рецки на дршци мог револвера.
hvala ti za detaljno objasnjenje.
 
P ako moze da masta sa mnom i da se tu sinhronizujemo i nasmejemo zajednicki momenat, bas kao ovaj lep prijatan a opet jak vetar od kojeg se najezis a donese ranu jesenju toplinu. Miris zime kad je toplo vece nagovesti ciklicnost i paradoks zivota koji nosi. I onda bude nekakvo olaksanje praceno cudnim mislima. Inspirativnim. Da li da se smejemo zajedno dok nam iskre oci, da li da samo sedimo i uzivamo u aurama i slusamo mjuz, da li da plesemo zagrljeni...
 
Vidoh juče temu od nekog drugog, i čitam je kao
Koliko vas je lako dobiti?

Kako to nije bila originalna zamisao postavljača, onda evo posebna tema za ono što je meni na pameti, dakle
Kolika ste radodajka?
Ех сад, не радодајка али..
За неке је прелако, а за остале никако.

Шта је ово сенсеи, да није какав отровни бршљан? 🤔
 

Back
Top