Koliko trosite na lepsi pol?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Meni je davno rekao stari Vukasin, zenama nemoj nikad nista da dajes samo gledaj da sebe lepo obuces. I tako ja odem u prodavnich i potrosim 400 eura na jaknu i farmerke, a planirao sam da sa nekom negde odem i setim se njega ko za vraga. Mogu vam reci da je lik skroz u pravu. E sad da li ste vi kao stari Vukasin ili imate drugu teoriju?

shutterstock_458902306.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Meni je davno rekao stari Vukasin, zenama nemoj nikad nista da dajes samo gledaj da sebe lepo obuces. I tako ja odem u prodavnich i potrosim 400 eura na jaknu i farmerke, a planirao sam da sa nekom negde odem i setim se njega ko za vraga. Mogu vam reci da je lik skroz u pravu. E sad da li ste vi kao stari Vukasin ili imate drugu teoriju?
"Nase je samo ono sto poklonimo drugima."
Ko ima/zna sebi, ima osecaj i za druge...nema tu puno filozofije.
 
Meni je davno rekao stari Vukasin, zenama nemoj nikad nista da dajes samo gledaj da sebe lepo obuces. I tako ja odem u prodavnich i potrosim 400 eura na jaknu i farmerke, a planirao sam da sa nekom negde odem i setim se njega ko za vraga. Mogu vam reci da je lik skroz u pravu. E sad da li ste vi kao stari Vukasin ili imate drugu teoriju?
Zena raspolaze novcem, kod mene...
 
Koje troškove imati na nežniji pol?
Čokladica, karta za film koji je želela da pogleda ili koncert koji je 1000% pogodak.
I could do it by myself, but you made it special.
Although, if you're not the right one for the game... Makes you lame.
I make excuses.

How not to be lame?
Heh, idem u neke stare filmove i mislim šta bi neki davni možda u ovo vreme smislili.
 

Back
Top