Koliko traje zaljubljenost?

Jeste bili zajedno ili je u pitanju samo mastanje? Sve zavisi kakav je tvoj tip licnosti. Eve recimo meni treba jako dugo da se zatreskam, ali kada se mehanizam jednom pokrene to traje dosta dugo.

Bila sam 16 godina zaljubljena u njega, a onda smo bili u vezi 11 meseci. To mi je najduza veza u zivotu. Mislila sam da cemo se i vencati, jer sam smatrala da je on ljubav mog zivota. Nazalost, kada je on odlucio bilo je kasno. Ja kad volim, ja volim. Evo, sada sam se zaljubila i, iskreno, nija mi ni malo, malo drago. To je nemoguca veze, da ne pricam sada ovde. Iako je on bio zainteresovan, ja sam morala to da prekinem. Meni ne prija, jer mislim da tu od braka nema nista, iako mi se on jako svidja.
 
Joj, ne! Pa, vec sam bila 16 godina zaljubljena u jednog decka. Samo mi to jos fali.



Kakav metak?



Ima jedna razlika kada covjek nekog voli i kada bi nekog volio.

Onaj ko bi volio mnogo vise ce ucinit za onog koga bi volio u odnosu na onog koji voli dok metkom ne overi cilj.

Krajnji cilj je u medjunozju onog koga bi volio, a metak je jedan tipicni kozni metak koji sam ide ka cilju.

Ako si ti vec 16 godina bila zaljubljena u jednog pa nisi ti tako naivna da ne razumes muske zelje.
 

Back
Top