Koliko traje predigra?

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)
 
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)
Pojma nemam... ne nosim sat ni na posao, kamoli u krevet!
 
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Hvala
Šaka bezobraznih, neukusnih i nekulturnih pitanja odlika žene sa odsustvom manira i gomilom nevaspitanosti. Hvala ali ne hvala, ne bih na ovo odgovarala na javnom forumu, ipak još uvek znam šta je intimnost.
 
Disko to što bi ti celu sebe prodavala po forumu i to što radiš, je tvoj problem, 'otvarala dušu' forumu i celom balkanskom poluostrvu i šire, iznosila svu svoju intimu i pokazivala kao i pojedine odsustvo manira, samosvesti, samopoštovanja i kulture ne znači da i svi mi preostali moramo, kao par vas. Ne moramo i mi praviti farmu i parove sa vama još uvek možemo pisati i gledati na intimu drugačije od vas . Potrudi se još malo sa tim 'šokiranim' lajkovanjem...kao u vrtiću.
 
Feminizam je jedan jadan pojam. Da gledam kako kontroler preskače ove nalickane u gradskom, a obavezno pita svakog muškarca. Da gledam kako svaki muškarac ustaje da ustupi mesto starijoj osobi (ne baš svaki) dok devojke zaglave glave u telefon i prave se da ne vide. ***** takvu ravnopravnost.
 
Mislim da je pre svega ovakvo obraćanje bilo kome bezobrazno i neukusno, razmisli malo o tome.
A zašto ti lažeš i ne budeš dostojanstven moderator hajdemo logično........da li bi ti svoju majku tako nešto pitao?
Da li ti ovoliko neukusna, bezobrazna i nevaspitana i nekulturna pitanja postavljaš svojoj majci?
Da li ovakva pitanja svome ocu postavljaš? Svojim članovima porodice? Da li na ovaj način zadireš i u njihov intimni život?
 
Šta lažem? Ovo je LjiS ako nisi znala, takva pitanja su normalna, niko te ne tera da odgovoriš ako ne želiš, samo zašto vređaš one koji odgovaraju ili
pitaju?
Otkud to da je tako nešto normalno? O čemu ti pišeš? Malo si pobrkao svet fantazije i realnost...kakvo vređanje hajdemo zdravorazumski i logično...........da li ovakva pitanja u svetu živih ljudi postavljaš članovima svoje porodice? Tek u tom sl. to postaje norma.
Dokle god su ovakva pitanja neukusna, nevaspitana i nekulturna i u porodici pa i među prijateljima...jedini koji laže si ti.
 
Otkud to da je tako nešto normalno? O čemu ti pišeš? Malo si pobrkao svet fantazije i realnost...kakvo vređanje hajdemo zdravorazumski i logično...........da li ovakva pitanja u svetu živih ljudi postavljaš članovima svoje porodice? Tek u tom sl. to postaje norma.
Dokle god su ovakva pitanja neukusna, nevaspitana i nekulturna i u porodici pa i među prijateljima...jedini koji laže si ti.
Ipak je ovo podforum Ljubav i Seks, meni je jedino žao što to dvoje nije razdvojeno - na dva odvojena podforuma.
 

Back
Top