Quantcast

Koliko traje predigra?

sousousou18+

Aktivan član
Poruka
1.834
Mislim da nije strašno pisati i o intimnim stvarima, uvijek imaš opciju da ostaneš koliko-toliko anonimna. Ja ne znam ko si ti.

Ali mi se svidja tvoj stav i drago mi je što si napisala ove postove.
Kako nije strašno, pa osoba govori mnogo o sebi, prvo ne poštujem svoju intimu....drugo ne poštujem ni tuđu.
Ipak je ovo podforum Ljubav i Seks, meni je jedino žao što to dvoje nije razdvojeno - na dva odvojena podforuma.
Pa razdvojiće ih u budućnosti samo da im svest i svesnost i duhovnost evoluiraju.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
20.689
Vaspitanje - nevaspitanje, češće nevaspitan ili nevaspitana.
Ne može nevaspitanost jer ne postoji ni vaspitanost.

Misli malo kad kucaš, jbt.

Naročito se ne vezuje gomila uz vaspitanje (nevaspitanje). Gomila olovki. Gomila mesa. Gomila kiča i šunda.
Gomila nevaspitanja, šta je to?

cmcm

Primećen član
Poruka
799
Otkud to da je tako nešto normalno? O čemu ti pišeš? Malo si pobrkao svet fantazije i realnost...kakvo vređanje hajdemo zdravorazumski i logično...........da li ovakva pitanja u svetu živih ljudi postavljaš članovima svoje porodice? Tek u tom sl. to postaje norma.
Dokle god su ovakva pitanja neukusna, nevaspitana i nekulturna i u porodici pa i među prijateljima...jedini koji laže si ti.
Loši ljudi lažu mala i rade i gore
Pa razdvojiće ih u budućnosti samo da im svest i svesnost i duhovnost evoluiraju.
Ne mogu svi evoluirat
Na svim temama smaras ljude glupostima. Nikoga nije briga kapiras li?
Mene je ostavi malu i idi sa svojim zlodusima

Primordial

Domaćin
Poruka
4.366
Kako nije strašno, pa osoba govori mnogo o sebi, prvo ne poštujem svoju intimu....drugo ne poštujem ni tuđu.

Oni su izabrali da rade to, isto kao što javno kače slike, ovo-ono...

Ako nekome na silu namećeš nešto - ne valja. On sam treba da zna šta je ispravno a šta ne.

gost 424993

Contributor
Poruka
10.374
Zašto tolika diskusija oko toga da li je nešto normalno da se uradi ili ne? Ako je samo pitanje teme jasno i precizno, onda koga interesuje odgovoriće. Nikome nije potreban neko ko će pričati kako je to intima. Ako je to intima za tebe, zaboravi na temu. Čemu diskusija da li jeste ili nije sa drugima.

georgejune

Starosedelac
Poruka
166.877
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)
Pa sta znam nekoj treba 2 min nekoj 20

Poruka
5.697
Šaka bezobraznih, neukusnih i nekulturnih pitanja odlika žene sa odsustvom manira i gomilom nevaspitanosti. Hvala ali ne hvala, ne bih na ovo odgovarala na javnom forumu, ipak još uvek znam šta je intimnost.
Nema potrebe stideti se onoga,sto svi radimo takoreci svaki dan.Seks je jedna prirodna potreba,kao hrana,kao jutarnje praznjenje debelog creva.
Moj odgovor glasi:predigra traje,dok devojka ne svrsi.Posle ja na tenane zadovoljavam se koliko mi prija,dok i ja ne svrsim.

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.839
Pitanje za zene:
1. Koliko treba da vam traje predigra(period pre penetracije), da biste imale dobar sex?
2. Koliko vam inace traje predigra?

Pitanje za muskarce:
1. Koliko mislite da je potrebno da traje predigra da biste krenuli sa penetracijom penisa u vaginu? Koliko mislite da je potrebno vasoj partnerki?
2. Koliko vam obicno traje predigra?

Hvala :)
ima dana kada nije bitna uopšte i bolje je bez nje, povremeno je dobro imati predigru /što kraću, što dužu...ova duža recimo ne počinje pipkanjem u intimi, nego pre (((::: /

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.