koliko je vazan nos

  • Začetnik teme srednjoskolka
  • Datum pokretanja
evo ja da dodam nesto na tu temu. Imala sam veliki i grbav nos, ali mi se nekako uklapao u lice. NIkad mi nije bio problem da nadjem decka zbog toga, E onda sam ga jedan dan slomila i morala ga operisem. Sad je mali i prcast i uopste mi se ne svidja. To jednostavno nisam ja i osecam se uzasno nesigurno. Najbitnije je da budes to sto jesi, pa kakav si takav si...Eto - poruka svima koji eventualno zele da operisu svoj nos..
 
evo ja da dodam nesto na tu temu. Imala sam veliki i grbav nos, ali mi se nekako uklapao u lice. NIkad mi nije bio problem da nadjem decka zbog toga, E onda sam ga jedan dan slomila i morala ga operisem. Sad je mali i prcast i uopste mi se ne svidja. To jednostavno nisam ja i osecam se uzasno nesigurno. Najbitnije je da budes to sto jesi, pa kakav si takav si...Eto - poruka svima koji eventualno zele da operisu svoj nos..

zapela si za visecu? :sad2:
 
Dali muskaecima smeta kada njihova devojka ima veliki i kriv nos.
:lol: mislila sam da je tema o onoj teoriji da nas kod partnera privuce njegov miris na prvom mjestu... kad ono .... 'este ludi
odgovor:
ne smeta, osim ako nije u paketu sa ostalim ruznim stvarima, nos je poslednje na sto se obraca paznja
doduse, nije fer sto za muskarce vazi da mogu biti ruznjikavi u bilo kom smislu a zenu koja nije savrsena je ok osudjivati i ocekivati da se preradjuje po ukusu muskarca
 
image0042.jpg
 
Znate kako.. ja nemam kriv nos, medjutim jedna strana nosa mi je normalna, a na drugoj mi je malo vise izasla koska. Ja nikad nisam lomio nos, niti problema sa nosom i ne znam sta je ovo. Koliko vidim drugi to ne primecuju, medjutim na slikama to ispada kao da mi je nos u obliku slova S. Molim vas mi kazite sta da radim, veliki sam kompleksas :)
 

Back
Top