koliko je vazan nos

  • Začetnik teme srednjoskolka
  • Datum pokretanja
Zavisi od osobe... U spaniji nikome ne bi smetalo, jer je to jedino osobeno sto sam primetio... SVI imaju babure...

Generalno, ako momku smetas takva kakva jesi, onda niste jedno za drugo...

A ako planiras operaciju nosa, prvo pogledaj kako se to radi... Ja sam video i iskreno receno, zgrozio sam se (a mene ne zgrazavaju ni stvari koje mozes da vidis na http://www.rotten.com :!:)... Ma da mi je nos kao Baticu, ne bi se podvrgao tako necemu :wink:

Poz.
 
srednjoskolka:
Dali muskaecima smeta kada njihova devojka ima veliki i kriv nos.

Pazi mozda nekome i smeta ali takav ti sigurno ne treba.

Skoro sam video tako slatku devojku da mi se svidela i njena 'babura'. Ustvari vise je to bila ona spicasta kriva paprika :lol: :lol: :lol:

Ne opterecuj se, to sam ja radio u srednjoj zbog krivih nogu :oops:
Kad se samo setim - sad mi je smesno i tuzno. :lol:

Radi na svojim kvalitetima i budi to sto jesi. Ja to iz iskustva, iako jos uvek radim na sebi i cini mi se da to nikada ne prestaje.

Pozdrav od KRIVONOGOG - da svi znaju :!:
Kad svi znaju i naviknu na nesto - to postane nekako normalno i prihvate te onakvog kakav si i prevazidje se to...

Sad se setih:
NAJBOLJU RIBU u osnovnoj skoli smo zvali GONZO (to bese neki lik iz crtaca, joj, ne mogu sad da se setim). Ma u skoli se desavaju takve gluposti, opet mi je smesno jer skoro da nije bilo osnova da je tako zovemo. Ne znam kome je to i palo na pamet, al brzo se to prosiri...
 
Sram da te bude... neznas odakle je gonzo :!: Necuveno :!: :lol: Moras pod hitno da odgledas neku epizodu Muppet Show-a (il' barem da cujes soundtrack iz istog... Gonzo je onaj sto na kraju dune u trubu, totalno denotirano od cele melodije :wink:)

A sto se tice telesnih mana, pa niko nije savrsen... Vazno je osloboditi se kompleksa... Ja recimo imam zube kao 'seoske tarabe', sto zbog genetike (po prirodi nemam dvojke), sto zbog mog mladog buntovnickog duha, kad sam otvarao razne zatvarace zubima (jel' da ispadnem 'frajer' i kako to ide)... a kad oni poceli sami od sebe da pucaju, vec bilo kasno... pa morao da cekam da prestane vilica da mi raste, kako bih povadio sta je za vadjenje, i nasadio ono sto je izvadjeno... evo ni dan danas ne mogu da ih sve sredim... da mi je neko pricao da ce me to moje 'frajerisanje' ovoliko kostati (i vremena i para) napravio bih ga na ludog... no poenta je u tome sto sam ja bio opasno iskompleksiran zbog toga, i trebalo mi je dosta vremena da se 'oslobodim' toga...

Jednostavno, savrsenstvo je nemoguce dobiti bez milion operacija :) ... Ali i to je divota ovog sveta... bas zbog tih malih nedostataka, svi su razliciti... ovaj svet bi bas bio monoton kad bi svi bili isti, perfektni... car zivota je nositi se sa svojim problemima, i prihvatati ljude kakvi jesu...

Poz.
 
Izgleda da ste svi shvatili da ja imam veliki i kriv nos.Nemam ga ja ,ja imam normalan nos.ali sadasnja devojka mog bivseg decka ima veliki nos,i interesuje me kako se on nosi sa tim,dali mu se i pored toga svidja.Jer je po meni strasno ruzna.
 
Incognito:
Sram da te bude... neznas odakle je gonzo :!: Necuveno :!: :lol: Moras pod hitno da odgledas neku epizodu Muppet Show-a (il' barem da cujes soundtrack iz istog... Gonzo je onaj sto na kraju dune u trubu, totalno denotirano od cele melodije :wink:)

Eh, sad se i ja secam :oops:
Nesto mi bio Alf pao na pamet pa me zbunio :wink:
 
srednjoskolka:
Izgleda da ste svi shvatili da ja imam veliki i kriv nos.Nemam ga ja ,ja imam normalan nos.ali sadasnja devojka mog bivseg decka ima veliki nos,i interesuje me kako se on nosi sa tim,dali mu se i pored toga svidja.Jer je po meni strasno ruzna.

e ond amoras njega d apitas.
moj savet: nadji drugug sto voli tvoj nos a ovog delete.
 
srednjoskolka:
Izgleda da ste svi shvatili da ja imam veliki i kriv nos.Nemam ga ja ,ja imam normalan nos.ali sadasnja devojka mog bivseg decka ima veliki nos,i interesuje me kako se on nosi sa tim,dali mu se i pored toga svidja.Jer je po meni strasno ruzna.

Al' smo se navukli, svaka nam cast, hehehe :D

A ti si bas brizna, jel? :shock:

Sta da ti kazem - nije sve u nosu... al' ponekad ima nesto, zavisi od higijene :lol:

Verovatno mu se svidja, sto da ne :?: Pitaj njega :idea:

Da tebe ne muci nesto drugo :?:
 
Kod muskaraca :)

Ne znam, ne znam... mislim da treba poraditi na forumuli koja vam na osnovu merenja partnerovog nosa daje optimalnu velicinu penisa.
Evo, ja se cak nudim da patentiram softver za mobilne telefone, koji ce metodom fotkanja nosa kamerom izmeriti velicinu nosa, a zatim automatski izracunati duzinu i obim penisa.
Genijalna ideja, zar ne? :D
 
Poslednja izmena:
Kod muskaraca :)

Ne znam, ne znam... mislim da treba poraditi na forumuli koja vam na osnovu merenja partnerovog nosa daje optimalnu velicinu penisa.
Evo, ja se cak nudim da patentiram softver za mobilne telefone, koji ce metodom fotkanja nosa kamerom izmeriti velicinu, a zatim automatski izracunati velicinu penisa.
Genijalna ideja, zar ne? :D

a, da, odmah se stavljam na listu cekanja za doticni model
bravisimo!
 

Back
Top