koliko dugo do.. VOLIM TE!!

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
Mozda je ovakva tema vec bila, iskreno mrzime da trazim, tako da ako jeste vi ovu zatvorite i kazite mi kako se zove ta druga tema.

Pitanje je koliko treba vremena da projde da bi ste nekog zavoleli (ali ono bas) i da li to ima veze sa tim da li ste sa njim/njom u vezi ili koliko se cesto vidjate itde..??
 
Evo moja iskustva su, da mi je prvi put trebalo 6 meseci ali nazalost nikad nisam bio u vezi sa tom devojkom :sad: , a drugo iskustvo je da sam je poznavao mesec dana, pa smo se onda smuvali i posle mesec dana (znaci ukupno 2 meseca) sam je ono bas zavoleo.
 
e svaka chast tebi...al mislim kakvo je ovo pitanje?...posle tje da bude da sam ja nadzak...a nisam...mislim kako mozhe neko retji koliko treba da prodje pre nego shto nekog zavoli?...mozda sat mozhda dan mozhda mesec...to je tako relativno...bash je nezahvalno pisati o tome...a i pitati
 
FRIKAZOID:
Mozda je ovakva tema vec bila, iskreno mrzime da trazim, tako da ako jeste vi ovu zatvorite i kazite mi kako se zove ta druga tema.

Pitanje je koliko treba vremena da projde da bi ste nekog zavoleli (ali ono bas) i da li to ima veze sa tim da li ste sa njim/njom u vezi ili koliko se cesto vidjate itde..??
pa zavisi od mnogo toga...prvo zavisi od tebe samog i od toga koliko si ti ozbiljan i sta ti podrazumevas pod ljubavlju a drugo zavisi i od toga koliko se dobro poznajete kakva je hemija izmedju vas...mislim kako drugacije da ti kazem nego stvar je induvidualne prirode...i da bi nekog zavoleo uopste ne moras cesto da ga vidjas..
 
Vreme je po tom pitanju relativna kategorija, nema nikakve veze da li ste u vezi (zvanicnoj, ili nezvanicnoj), i ne zavisi od toga koliko se cesto vidjate.Do bola sam volela nekoga, od trenutka kad smo prvi put pricali, nismo nikada bili u pravoj vezi, a videla sam ga 4 puta za godinu dana, i nikada vise.
 
Ne mogu da se zaljubim u nekoga, ako nisam u vezi sa njim, pa samim tim, ne mogu ni da ga zavolim... Ali, mogu da ga volim i kad veza prodje...
Koliko treba vremena da mi udje u srce?
Obicno samo tren...
Koliko treba vremena da se useli u njega?
Obicno par mjeseci... ili je bar toliko potrebno da shvatim, priznam sebi, kako god...
 
istrazivach:
Ma nema pravila...ne kapiram zashto se misli da postoje shabloni za neke stvari,situacije koje ne mozesh meriti time...osecaj moze biti jak ili slab ali osecaj ne mozesh ubaciti u neki oblik ili shemu...jednostavno je neuhvatljiv za tako shto...
(Q + L) * S + P - B - K :lol:

Q - kolicina njene psihicke lepote
L - kolicina njene fizicke lopote
P - poverenje
S - subjektivno gledanje
B - opterecenost bivsima
K - licni kompleksi i nesigurnost

Zezam se naravno... samo sam hteo da kazem da mnogo faktora utice na to...
 

Back
Top